Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Nargogh

Olympus Actionus Expansion Set & Database

Polecane posty

Nadchodzę i ja...

BÓG:

Imię: Honorus

Wiek: ... (Bógów jak kobiet o wiek się nie pyta!)

Patronat: Honoru, wojny słusznej, szybkości oraz ciekawych stworzeń człekokształtnych

Awatar: Podam trzy Normalny, Zła forma, Dobra forma (dobra forma mój edit na podstawie rysunku Toei Animations [c] i nie powinien być używany nigdzie indziej jak do tej zabawy...)

Charakter: dobry, cierpliwy, przeważnie siedzi cicho

Lubi: Honorowe czyny itp.

Nie lubi: Niehonorowe czyny...

Motto: "Fight for Honor"

Dziwactwo: Czyta kodeks Honorowego Krwiodawcy, a sam nigdy krwi nie oddawał...

Honorus posiada trzy formy, które rozróżnia się po kolorze futra i oczu:

-podstawową jest Honorus z lekko czarną sierścią oraz turkusowymi oczami

-demoniczną formą, nad którą Honorus nie panuje jest Dimz, wyróżnia go zupełnie czarna sierść, czerwone oczy

-niebiańską formą, nad którą też Honorus nie panuje jest Vring, (cechy szczególne napiszę po edycji obrazka)

CHOWANIEC:

Imię: Rena

Wiek: Kobiet się o wiek nie pyta!

Rasa: nazwiemy to Vixi

Wygląd: z linku: tak wygląda oraz tak też wygląda

Charakter: łagodny

Przysmak: jakieś mięso

Rozmiar: 1.6metra (bo matrix grozi wojną [nie chce mi się pisać raportu z niej])

Ulubiona zabawa: bieganie

CYWILIZACJA

Nazwa cywilizacji: Sordolianie

Rasa: półludzie-półmaszyny (coś takiego jak cyborgi)

Opis wyglądu: Wyglądają jak normalni ludzie z ciągle ubraną zbroją

Cechy szczególne: wygląd, inteligencja

Architektura: piramidowe budowle

Kultura: Liczne księgi i zapiski można znaleźć w ich muzeach

Opis cywilizacji: Wysoko rozwinięta, lecz nastawiona pokojowo

Środowisko: żyją w kanionach

AKT STWORZENIA: Niezabardzo wiadomo skąd się wzieli... Kiedy tak Honorus zwiedzał kanion, potknął się o coś co przypominało człowieka, więc postanowił to ożywić (jak widać udało mu się) *więcej informacji w księgach z muzeum*

Chyba może być... nikt nie był patronatem Honoru... (jeśli ktoś już używa tego koloru pisma... kontakt przez PW)

Jeśli nikt nie robi mapki to mówię: moja kolej!

Gotowe! Moje umiejętności paintowe + touchpad = koślawe piramidki, ale jakoś to wygląda

actionusolympus.jpg

zostawiłem mnóstwo "zółtego miejsca" w domyśle żę to pustynia (za dużo piramidek na oznaczenia z legendy)

Btw te 2 pomarańczowe kreski na środku Nethermore to niby kanion...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handlarz jest (ale teraz już był, co nie Ravenosie? :D) w Diamentowym Pałacu, czyli w Nowosewastyjsku, na planecie Nowa Sewastia. Pałac Zimowy jest na miejscu 11 na mapce, czyli w Moderatusopolu. Atak na 11 miał odwrócić uwagę od jumania galer (w tym nowej galery boskiej napędzanej 1 Boreaszem Niemechanicznym , w skrócie 1 BN :D). Ale fabuła się toczy własną drogą. Nie obraże się, jeśli PYMP ROZTENTEGUJE PÓŁ MODERATUSOPOLA. Gdyby Niebo zdecydowało się na pomoc (hmm...) oblężonym, to miasto ze zniszczonymi murami i bramami jest łatwym kąskiem, co nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co rozumiem mamy akcję parę miesięcy/lat po uratowaniu Cyngusa? Bo nie wiem czy mogę tak skoczyć i wymyślić następcę Foruminatora, parę ciekawych pojazdów i może historię związaną z moimi ziemiami...

Dodatkowo zupdatetuję kartę o Honorusie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej miesięcy. A co do patronatów - Aquos wszedł na me terytorium, (rolnictwo, urodzaj) ale mam pomysł o tym, jak Aquosowi dostał się patronat rolnictwa. Do tego w pakiecie dostaje pogodę, ale to dopiero po moim poście w którym wszystko opiszę. Zatrzymuję sobie Lód, Śnieg, Diamenty i niewidomych :). Jeśli ktoś jeszcze nie zrozumiał, informuję, że za niedługo pozbędę się patronatów nad rolnictwem i pogodą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HyrymiMakos ma wątpliwości jakie moce wybrać żeby zostać nowym Bogiem w OA... No cóż, pierw napisz nam co ci odpowiada... Wtedy powiemy/doradzimy czy zajęte, co wybrać pochodnego jeśli jest zajęte lub wymyślić coś noweo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, najpierw chciałem mieć coś z zimą(lodem, śniegiem itp.) ale Cygnus vel Hyoga już ma. Bajcurus nadesłał mi pomysły, niedługo wstawię moją kartę i liczę, że podpowiecie troszku :)

Hm, spodobał mi się fragment-

"Co do mocy - nikt nie ma jescze pchnięcia siły, czyli takiej mocy pozwalającej kogoś wypierniczyć gdzieś w górę. Twój miecz może być megaostry, a ty możesz być patronem broni białej(..)" -Bajcurus

Może się przydać ;)

BÓG:

Imię: Tiberius

Wiek: Dawno stracił rachubę ;)

Patronat: Kraina zmarłych, broń biała, skrytobójstwo. Oraz wypierniczanie wszystkiego w górę.

Awatar: TUTAJ

Charakter: Chaotyczny. Po prostu.

Lubi: Ciastka, herbatę

Nie lubi: Szpinaku

Motto: "Nie ma problema"

Dziwactwo: Czasem ma manię wielkości i kompleks niższości naraz.

CHOWANIEC:

Imię: Umbreon

Wiek: 20 (Ale to niewiele)

Rasa: Iwiodony

Wygląd: Normalny i zły

Charakter: Dziwny i niezrozumiały

Przysmak: Sucha karma z czegokolwiek. Ale musi być sucha.

Rozmiar: Wysoki na 1,8m długi na 2,3m

Ulubiona zabawa: ???

CYWILIZACJA

Nazwa cywilizacji: Armie Ciemności

Rasa:

Opis wyglądu: Takie czarne szturmowce. Zdjęcie TUTAJ. KLIK KLIK

Cechy szczególne: Mroczni. BUAHAHA.

Architektura: Latające Miasta, czasami wyjątki.

Kultura: Zerowa. Bezmyślnie słuchają się swego pana.

Opis cywilizacji:

Środowisko: Podziemna Kraina Zmarłych.

AKT STWORZENIA:

Aha, tego koloru chyba nikt nie ma?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma mowy na podpisanie tego badziewia... Całkowicie wojen? Pokój wieczysty między wszystkim i wszytkimi? Nie dziękuję! Nie od tego mam Kruszyciela, Foruminatora i Lecha... Nie od tego trenowałem Cichociemnych i Pogromców...

Ten traktat u mnie nie ma przyszłości... Zawsze się znajdzie wojna słuszna, a ja jako Honorus właśnie takiej szukam po galaktykach ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(..) ale nie walczyć między sobą, bo to trochę bez sensu.

Bez sensu?! A co jeśli wszyscy pójdą doktryną powiedzmy jakąś złą nie? Akurat wszyscy z traktatu! Ty nie możesz im wypowiedzieć wojny... Nie możesz ich powstrzymać... TO jest bez sensu! Zawsze się znajdzie skażenie/spaczenie, które będzie niszczyło wszystkich od środka. Niech będzie pokoje... Ale nie bez odbierania mocy w razie ataku, na jakiegoś ... :/ Bogowego Dartha Vadera... Który właśnie dla zabawy (metafora) strzela Gwiazdą Śmierci w Osiedle Bogów... A my nie możemy mu przemówić do rozsądku, nie możemy go powstrzymać bo odrazu tracimy moce...

Bez sensu...

Pokój zawieram tylko i wyłącznie z tymi co traktatu nie podpiszą... Na razie na liście sojuszników jest tylko : Bajcurus... Czekam na innych

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<kot podchodzi>

- Hmm... Sojusz mówisz? Może być, sojusze można zerwać w razie potrzeby. Ale na razie sie nie zanosi na takowa potrzebę, tym bardziej, że do tych "nieatakujących" o dziwo doszli ci wszyscy najmocniejsi... Nie ubliżajac tobie, Honorku, ani sobie. Heh. Dobra - jadę sojusz z tobą, Honor. Ale nie myśl, że mi się wyśliźniesz z pojedynkiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tych, którzy będą agresywni mimo podpisania traktatu, to przecież odbierana jest im część mocy. Można też dodać punkt, że walka bogów z takim "zdrajcą" nie jest karana i można ją uznać za obronę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...