Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Monk

Pytania do Monka

Polecane posty

@Miszczunio

W MMO gram od... hm... eee... Żołkiewski był potem... Kościuszko... tfu! Na upartego od jakichś 6-7 lat (?). Poważnie mówiąc, to nawet nie jestem pewien w jakim wieku zaczęło się moje zboczenie. Zdaje się jednak, że w pierwszej klasie gimnazjum odkryłem na informatyce Tibię. Tak, wiem, w teorii byłem wzorcowym pokemonem - 13 lat i "Tibja" w łapach. Niemniej za długo nie wytrzymałem, była paromiesięczna przerwa, dopiero potem jakieś MU Online...

@Pumba

Zdecydowanie. MMO to gra sieciowa i z-ludźmi, więc granie samotne cokolwiek mija się z celem, zwłaszcza wobec typowej drętwoty questów i fabuły... Inna rzecz, że preferuję klasy, którymi mogę grać samotnie - w sensie podbijania poziomów itd. - bez konieczności czekania na grupę. W Aionie planowałem przyjąć bardziej pasującą mi do RP i roli zastępcy Guild-Majstra profesję Clerica, chyba jednak pozostanę przy kolejnej "pet-klasie", tj. Spirit Masterze.

@Stansfield

wbiłeś boga

Tekst roku. ;) Nie, nie zrobiłem tego - więcej, część osób po zobaczeniu mych ecziwmentów stwierdziłaby najpewniej żem nub i patafian... tyle, że mnie po prostu nie kręci grind kolejnych tytułów/osiągnięć. Zwłaszcza, że w dwójce będę miał z tego niewiele - co mi po tytule czy innym pecie, który i tak na 99% będzie można po niedługim czasie zastąpić epickim czymś z dwójki? Leń jestem, no. Wszystko wskazuje na to, iż GW2 wpisze się idealnie w mój wymarzony model MMORPG, i na to czekam. :)

Gram/grałem Rangerem (z panterą zwaną Guenhwyvar). Lubię, jak pisałem wyżej, biegać bohaterami typu "Samotny Wilk" - Ranger z petem wpisywał się w to najlepiej. Poza tym, naczytałem się wcześniej całego mnóstwa artykułów na GW.pl, GWWiki i GWGuru, i wszystko wskazywało na to, że będzie to dobry wybór. Rozpoczynając GWP na drugą profesję wybrałem Mesmera - umyśliłem sobie, że to ładne połączenie. Sam nie wiem, dlaczego tak - przez całą kampanię i tak używałem w zasadzie tylko umiejętności Rangera, okazyjnie dorzucając Monka. W GWF podobnie, w GWN dałem sobie spokój i kombinowałem z innymi połączeniami. Tanking R/W = fail, ew. to ze mnie ofiara straszliwa i grać nie umiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mcmilan

Patrz: post otwierający.

Film: słyszałem, ale chyba nie oglądałem.

@peter39

Albo mnie skleroza bierze, albo ja o Metinie nie pisałem (możliwe, że był to akurat tekst podesłany przez kogoś innego). Jak już komuś odpowiedziałem - sam w toto nie grałem (choć ciekawiło mnie na zasadzie "interesującego zjawiska w przyrodzie").

@Pumba

Płatna. Oto parę moich refleksyj, w najbliższym CDA będzie betatest podsumowujący moje doświadczenia z pierwszych trzech beta-weekendów. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że płatna. Cóż... poszukam szczęścia gdzie indziej :]

Jak sobie pomyślę to sporo już gierek zaliczyłem (mmo) :

-Tibia

-Endless Online

-MU Online

-Tales of Pirates

-Rose Online

-Kal Online

-ragnarok online

-Flyff Online

-Perfect World

-Runes of Magic

-Cabal online

pff... i jeszcze więcej :]

Cóż, żadna z tych gier mnie nie wciągnęła za bardzo.

Chociaż przy Tales of Pirates zatrzymałem się dosyć długo (ahh ten mój 65 champion :S)

--

Jaki mmorpg wciągnął cię na bardzo długo, i do którego ciągle wracasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowego redaktora CDA :wink:

Zadam teraz kilka pytań, mam nadzieję, że odpowiesz :wink: :

1. Czy oprócz MMO, masz jeszcze jakiś ulubiony gatunek gier?

2. Co cię tak zafasynowało w MMO?

3. Fajne jest życie praktykanta w CDA?

4. Czy pisałeś kiedyś do Action Maga? Jeśli tak, to tekst został opublikowany?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pumba

WoW-a kilkakrotnie "wznawiałem" po okresach bezsubskrypcyjnych, choć to już najpewniej ostatnie jego podrygi (w teorii, jak pisałem, ostatnie "wznowienie" trwa obecnie).

@luki970

1. Ktoś już pytał. RPG single'owe, RTS, FPS.

2. Możliwość rzucania mięsem ze względu na głupotę nie AI, a innych graczy. Oraz, w konsekwencji, kulturalnego uświadomienia im tego. Czy raczej, w moim przypadku, bycia uświadamianym. ;)

3. Tak. Może skrobnę niebawem jakąś refleksję na koniec.

4. Nie pisałem, więc i publikacji nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jaki nick posiadasz/posiadales w GW(moze sie znamy:P)?

2. w numerze majowym i czerwcowym na lamach CD-A bylo wspomniane o tym, ze za miesiac tibiowcy pospadaja z krzesel? O ktory artykul chodzi(w numerze lipcowym - sierpniowy zdobede dopiero jutro)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff! Będę się streszczał,gdyż grypa żołądkowa mnie dopadła. Kilka pytań, żeby nowy pan redaktor mógł cieszyć się sławą...UUch...Przypiliło...

|jazda obowiązkowa| :huh:

1.Kim jest Smuggler? Jego wiek? Wzrost? Numer buta? Pensja?

2.Ile zarabiasz?

3...UUch..Co się kryje za tajemniczymi drzwiami w redakcji?

4.Jakim pojazdem jeździsz? Jeśli nie posiadasz pojazdu, pomiń to pytanie.

|coś nowego| :cool:

1.Kiedy ostatnio miałeś biegunkę?

2. PRRRRRRrrrRRrrrrRR!!!!!! |to pytanie jest wymazane|

3. UUch... Czym dokładnie będziesz się zajmował w cda?

4. Twa ulubiona platforma do gier?

|nie wiem jak nazwać| :geek:

1.Często przeżywasz huśtawki nastrojów?

2.Ile masz lat?

3. SERIO?!?!?!?

4. NO BEZ JAJ!!!!

5. Podziel się swoimi doznaniami z dnia dzisiejszego, tzn. tego, w którym przeczytasz mój post.

6. Podobają ci się rysunki Lenca?

|TO BY BYŁO NA TYLE| :happy:

Dziękuję za poświęcony MI czas. Pozdrawiam,

JA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Massacre

1. Ci, którzy mają go znać, znają, wybacz. ;)

2. Wszyscy czekają "Tibji" jak kania dżdżu (!). Jeszcze trochę cierpliwości (to nie ja obiecywałem, ale mogę powiedzieć, że za jakiś czas Coś będzie)!

@Matrix5050

Polecam nowy Muchozol, trzepie jeszcze mocniej. Enyłej, już Cię lubię. ;)

Smuggler jest trollem. Skalnym. Wymiary wypisz, wymaluj sam. Możesz bazować na "Hobbicie".

Za drzwiami jestem ja, już pisałem.

Zarabiam dużo za mało.

Jeżdżę tramwajem.

Biegunkę miałem/mam dziś, bo z głodu odważyłem się spróbować taśmy termoprzewodzącej Ghosta.

Wymiataniem żużlu z pieca zajmować się będę.

PSP. Innych w zasadzie nie znam.

Wolę przeżywać karuzele.

520, nawet Elfowie mówią do mnie per "Papo Monku".

Doznania były ambiwalentne, w przerwach od biegunki rajskie hurysy karmiły mnie winogronkami.

Podobają.

@Kermit

Czekam, choć jakimś wielkim fanem SW nie jestem. W WoWie osiągnąłem w zasadzie wszystko to, co mój każualizm ode mnie wymagał - teraz nadrabiam tylko braki w PvP, potem bawić się będę w Ająnie (w oczekiwaniu GW2, gdzie chciałbym doczekać końca mych dni ;) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy czasami nie nudzą cię MMORPG? W kółko tylko pójdź zabij wróć, ewentualnie pójdź zbierz(przy okazji zabij) wróć. W dodatku z reguły w kółko wciska się te same przyciski :/. Mnie WoW znudził po około roku, lecz prawdziwej gry może w tym ze 3 miechy. Lubię MMO ale żaden mnie na dłużej nie przyciągnął.

Pozdro

Kermit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Miszczunio

Jak najbardziej, to nudzi. Sytuację ratują ludzie, z którymi się w to gra, niemniej i ja mam ograniczoną cierpliwość - m.in. dlatego dam sobie spokój z WoW-em. Widziałem i zrobiłem co chciałem, na resztę jestem za mało hardkorowy. Poza tym, grywam jeszcze i w inne rzeczy.

@Kermit

Jako-tak w gazecie nie pracowałem. Jeśli chodzi o druk, to moje teksty pojawiały się też w Insiderze CDP (tak, tym katalogu dorzucanym niegdyś do CDA - w części "rozrywkowej"), ostatnio był też artykuł w PDF-ie (pismo Instytutu Dziennikarstwa Uniwerku Warszawskiego - w ostatnim numerze można znaleźć tekst poświęcony reklamowaniu gier, popełniony na spółę przeze mnie i znanego Wam zapewne Arniego). Tworzyłem głównie w necie (gram.pl, guildwars.pl i parę innych stron, m.in. ambitna próba stworzenia portalu o MMO).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie odpowiadasz tak jak każdy inny redaktor cytując pytanie, a po prostu piszesz nick pytającego?

Ile średnio dziennie grasz w MMO? No i czy uprawiasz jakiś sport (choćby najmniejszy jak jazda na rowerze), czy raczej preferujesz sport w telewizji ;)?

Ps.

Podpisałeś mnie pod pytaniem Miszczunia i na odwrót :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olaboga! Wraca człowiek z dziesięciodniowej żeglugi po mazurskich akwenach, a tu nie dość że GW2 i Cataclysm, to jeszcze teorie nt. wywalenia z CDA i spowodowania katastrofy na Syberii (autentyczna insynuacja z GG). Darujcie opóźnienie!

Dlaczego nie odpowiadasz tak jak każdy inny redaktor cytując pytanie, a po prostu piszesz nick pytającego?

Ile średnio dziennie grasz w MMO? No i czy uprawiasz jakiś sport (choćby najmniejszy jak jazda na rowerze), czy raczej preferujesz sport w telewizji ;)?

Bo jestem szalenie alternatywny, buahahaha(...)! A poważnie - nie wiem, tak jakoś wyszło. Nawet nie zwróciłem uwagi na to, że tylko ja stosuję tak niewygodną metodę.

W MMO gram... bo ja wiem... liczby szalenie się różnią i trudno mi podać jakieś konkrety. Z reguły gram jednak niezbyt wiele, rzadko zdarzają mi się sześciogodzinne maratony itd. (choć parę razy i takowe miały miejsce, ehm). Dziś, w ramach wdrożenia na powrót w stare nawyki, wraz z kumplem przez 2 godziny zbierałem w zad na Arenach w WoWie. Teraz natomiast - do roboty!

Grywam w tenisa i siatkówkę, entuzjastą transmisji w telewizji nie jestem. O rekordzie i kostce Polskiej Panny Rzucającej dowiedziałem się z wrzasku rozemocjonowanej siostry, lat 12.

mam do ciebie kilka pytań

1.czy oglądasz doktora Housa?

2.jaką masz kartę graficzną?

3. czy jechałeś kiedyś na rowerze i wpadłeś w błoto?

4. ile miałeś lat jak zacząłeś się interesować komputerami?

5.czy należysz do służb specjalnych

6.co sądzisz o pomyślę zabraniającym madonnie koncertu w Polsce 15 sierpnia

1. Ktoś już pytał - nie.

2. Ati Mobility Radeon HD 3650 z 512 MB RAM.

3. Tak, i od tamtego czasu ponawiam te manewry co miesiąc. Zimą błoto zastępuje mi oblodzony chodnik.

4. Z 10. Powrót ze szkoły i jazda do kolegi celem wspólnego przekrzykiwania się nad pierwszymi Commandosami. Jakiś rok później miałem już własną maszynę, mogłem więc do woli grać w Diablo 1 i obrywać za "co-to-za-grę-z-pentagramami". ;)

5. Do SOKistów.

6. Nic. Mało mnie ta pani obchodzi i uważam, że szum wokół jej występu to tylko wymysł mediów. To zresztą żaden KAT, który umyślił sobie zagrać na spółę z Behemotem na Jasnej Górze w okresie jej letniego oblężenia... Mówię to jako katolik.

Co sądzisz o Tibii?

Jest złem. Albo i Zuem.

a ja mam pytanie jako ty miałeś i masz dostęp do bety Aiona to mógłbyś mi zdradzić maksymalny Lvl w tym MMo

W sekrecie powiem Ci, że wynosi on obecnie 50. W jeszcze większej tajemnicy dodam, że taką informację masz chyba nawet na oficjalnej stronie gry. ;)

Otóż jakiś rok temu byłem użytkownikiem forum dla tych, których Smuggler gnębi (warezowe forum znaczy się). Pewnego razu natknąłem się na użytkownika o nicku MonkOfWar. Czy to byłeś ty?

O? Pierwsze słyszę, na żadnych warezach mnie nigdy nie było.

Co sądzisz o grze 4Story? Wg. mnie gra ciekawa, choć dużo za dużo zerżnięte z WoW'a.

Przyznam, że za wiele o niej nie wiem - poza tym właśnie, że to kolejny tytuł "oddający hołd" grze Blizza.

Pracujesz jeszcze w CDA?

Nic się w tej kwestii nie zmieniło, jak współpracowałem, tak i współpracuję. No chyba, że podczas mojej nieobecności CormaC zauważył, że zwędziłem mu z biurka Eddiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...