Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

melon1992

Linkin Park

Polecane posty

Ej, kiedyś naprawdę lubiłem ich piosenki. Kiedyś = czasy wydania Hybrid Theory. Meteora wyszła IMO zdecydowanie za późno i "to już nie było to". Jasne, kilka utworów było fajnych, ale sporo z nich straciło świeżość. Jakieś utwory z płyty Minutes to Midnight miałem okazję parę razy usłyszeć, ale zupełnie ich nie pamiętam, co to w ogóle było zresztą? Fani LP dorośli przez ten czas i zespół chyba próbował się dopasować, ale według mnie nic z tego nie wyszło.

Po prostu każdy ich album jest inny. :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zespół na ponad 20 lat i dalej jest tradycją, że z każdej ich płyty kawałki pojawiają się na listach przebojów. Pierwsze kawałki powstawały jak mięli po 20 lat. Wraz z ich wiekiem i muzyka się zmieniała. Na szczęście mimo coraz bardziej popowej muzyki (co widać po najnowszych kawałkach "Battle Symphony", czy też "heavy") To co najważniejsze dalej ich odróżnia od innych zespołów. Mianowicie wokal Chestera i teksty kawałków, które na całe szczęście wciąż mają zwykle mocny przekaz (a nie typowo popowy o dziewczynach, ananasach i wakacjach :P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...