Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Uwagi i pytania do moderatorów III

Polecane posty

Myślę o czymś na kształt partii listowej( e-mailowej) czyli wpisywane są poszczególne ruchy. Podział na dwie drużyny gdzie po naradzie podawano by kolejny ruch. Z założeniem, że post o ruchu pisała by osoba oddelegowana przez drużynę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jedno pytanie. dlaczego usunieto mój post z działu Forumowicze o Sobie VII bo nie za bardzo rozumiem co było z nim nie tak???

Ktoś zaraportował twój post, dlatego został on automatycznie ukryty. Akurat nie było żadnego moderatora, musiałeś więc poczekać chwilę, aż ktoś się temu przyjrzy. Zarzut wobec ciebie jest taki, że używasz zbyt jaskrawej czcionki. Nie mamy żadnych standardów, jak bardzo jaskrawa może być czcionka, ale jeśli forumowicze się skarżą, to znaczy, że jest zbyt jaskrawa :smile:. I przyznaję im rację, taki ostry kolor mocno odstaje od kolorystyki reszty forum i może razić. Dlatego sugeruję wybór innego koloru :smile:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie co do kolorów czcionek panuje wolność, żaden kolor nie jest jakoś szczególnie zarezerwowany (poza czerwonym i fioletem RoZy'ego ;) ). A na pstrokate kolory kiepsko widoczne jest jedna rada - nie czytać i już. Ja tak robię i jestem zadowolony ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie tak bardzo, z zagadek go całkiem dobrze pamiętam i z tego właśnie tematu jako gościa który się prawem zajmuje. Po prostu mnie zastanowiło za co dostał urlop, bo nie widziałem jakiś obraźliwych postów w twoją strone. Ma to jakiś związek z twoim postem w którym obrażasz PCtowców? W kulki sobie lecisz czy jak? Widzę że zaraportowany post został zmieniony.

Ja też mogę sobie pozwolić powiedzieć, że denerwuje mnie forum, w którym PCtowcy pchają się do działu konsolowego i tam je ganią - oni są tacy tępi... Nie chce mi się po raz kolejny powtarzać, że gra na padzie może być dynamiczniejsza niż na myszce, tylko grać trzeba umieć. Albo nie być ignorantem i chociaż spróbować. Ale skoro wszyscy wiedzą swoje lepiej, to najlepiej zamknąć dział konsolowy i przywrócić świetność PCtom.

A teraz jest tak:

Ja też mogę sobie pozwolić powiedzieć, że denerwuje mnie forum, w którym PCtowcy pchają się do działu konsolowego i tam je ganią - nie jest to przykładem tolerancji.... Nie chce mi się po raz kolejny powtarzać, że gra na padzie może być dynamiczniejsza niż na myszce, tylko grać trzeba umieć, albo chociaż spróbować.

Przepraszam bardzo ale tak zachowują się... na pewno nie moderatorzy.

Postem czuje się obrażony - żądam przeprosin mnie i całej PCtowej braci. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie :)

Odpowiedz na reszte pytań jakbyś mógł. Dlaczego obraziłeś PCtowców, zurlopowałeś użytkownika który Cię zaraportował i jeszcze zmodyfikowałeś post żeby było "jak gdyby nigdy nic"? Zachowaj się jak moderator.

EDIT - A za nazwanie katolików "głupkami" miał już urlop... więc to chyba nie za to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ołrajt. Obraziłem publicznie PCtowców, tak jak oni obrażają konsolowców - nikt z tym nic nie robi. Konkretne przykłady? Nie chce mi się wertować kosza i całego forum... Hmm, dobre przykłady znajdziesz w komentarzach do newsów.

Wyurlopowałem użytkownika który mnie obraził trzykrotnie w rozmowie przez PW. Cytaty? Sorry, ale to prywata ^^

To raczej normalne, że zaraportowane posty się modyfikuje tak, aby nikomu nie przeszkadzały. Chyba, że umknęła mi gdzieś idea raportów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do KVK, to już wcześniej sobie nagrabił, nazywając katolików idiotami, czy tam głupkami.

Nie jest mowa o tym pierwszym a o tym drugim. Jak mógł dostać dwa urlopy w tym jeden czterdziestodniowy za jedno przewinienie? :blink: Tym bardziej, że akurat jego posty stoją zazwyczaj na dość wysokim poziomie nie to co wojujący ateistyczni kaznodzieje pokroju sami wiecie kogo. :tongue:

Up pisałem w tym samym czasie, dla mnie sprawa wyjaśniona.

Wybacz, nie powinienem był się wtrącać w dyskusję. Naturalnie chodziło mi o to, że przeszłość pana adwokata zawierała już kary za wyzwiska. KVK obiecał poprawę, nie poprawił się, więc dostał wyższą karę. To zupełnie to samo co w sądzie, za recydywe daje się wyższe kary - GFR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...