Skocz do zawartości
Turambar

Propozycje tematów sportowych

Polecane posty

Tutaj dajemy propozycje dyscyplin, które powinny otrzymać swój temat. Tematy mogą też dotyczyć określonych wydarzeń lub problemów.

Na początek proponujemy: "Korupcja", "Doping" i "Kibice". Co o nich sądzicie? Są sformułowane dość ogólnie, bowiem problemy te dotyczą wielu dyscyplin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może "Bitwy kibiców piłkarskich" w celu oczyszczenia tematu o piłce nożnej z niekończących się dyskusji takich jak : "wychowankowie są lepsi, bo tak", "Real wydaje za dużo kasy", czy "Ronaldo to łamaga z krzywymi nogami"? :P

Pozwoliłoby to na rozmowy w temacie Piłka Nożna na takie tematy jak właśnie rozgrywany Puchar Konfederacji, wszystkie bitwy na słowa i argumenty rozgrywałyby się gdzie indziej i tym samym "normalni" kibice mogliby uniknąć czytania kłótni moich i kibiców Barcy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj dajemy propozycje dyscyplin, które powinny otrzymać swój temat. Tematy mogą też dotyczyć określonych wydarzeń lub problemów.

Na początek proponujemy: "Korupcja", "Doping" i "Kibice". Co o nich sądzicie? Są sformułowane dość ogólnie, bowiem problemy te dotyczą wielu dyscyplin.

Równie dobrze można zrobić jeden temat "problemy w sporcie" czy coś takiego. Whatever.

Jeszcze się tylko wypowiem w tej sprawie. Odnośnie postu Turambara. Taka mała weryfikacja tego, co wcześniej napisałem. Oprócz tematów poświęconych poszczególnym dyscyplinom mógłby zostać temat o sporcie ogólnie. Właśnie do takich spraw jak wspomniane. Tematy okołosportowe. Kibice, fankluby, itp. Również problemy nękające sport jak korupcja i doping.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani. Piszcie, co sądzicie. Chcecie jeden ogólny temat o "Sporcie" gdzie poruszane byłyby wymienione problemy, czy potraktować sprawę bardziej "problematycznie" i zakładać oddzielne tematy dla każdego problemu?

Ja na razie się nie wypowiadam, chcę poznać najpierw Wasze zdanie, żeby lepiej nam się poruszało po dziale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o ogólny do problemów takich jak kibole, korupcja, czy doping. Ale jak widać nie ma odzewu, więc o ww problemach będziemy dyskutować w tematach dotyczących poszczególnych dyscyplin. Proste. Po prostu zawsze warto się, zapytać, bo to w końcu forum dyskusyjne ;) A propozycja wyszła z ciekawości...

Podrzućcie jeszcze jakieś popularne dyscypliny. Wiem, że na niektóre jeszcze nie ma sezonu, ale inne powoli zaczynają się lub wracają... Np piłka ręczna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może temat o sportach zimowych?

Ogólnie o wszystkich, albo o poszczególnych: skokach narciarskich, biegach, biathlonie...

Problem w tym, że mamy początek lata i nie wiem czy teraz znaleźliby się chętni do dyskusji.

Edytowano przez Kakolukia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory raczej mało kto rozmawiał o LA, dlatego nie założyłem tematu "z automatu". Zakładałem tylko dla tyh dyscyplin, które zawsze cieszyły się zainteresowaniem i miałem pewność, że tematy będą żyły. Sam lubię oglądać LA, ale w forumowym temacie nie cieszyła się popularnością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo osób zwykle coś tam skrobnęło o snookerze. Ale nie wiem, czy wystarczająco dużo, aby zakładać nowy temat.

A w ogóle to nie można stworzyć tematu ogólnego, gdzie byłyby sporty inne niż te, które mają swoje topiki? Bo jak by komuś nagle ni z tego ni z owego przyszło do głowy napisać tylko kilka postów o jakimś na forum mało popularnym sporcie raz na pół roku, to w sumie teraz nie ma gdzie. A tak to jakby w tym ogólnym temacie jakaś "frakcja" była wystarczająco silna, to by wtedy się ją "wykopało" do jej własnego tematu (a inaczej to ujmując: wybijałaby się wtedy na niepodległość i miała własny kącik :wink: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo osób zwykle coś tam skrobnęło o snookerze. Ale nie wiem, czy wystarczająco dużo, aby zakładać nowy temat.

O snookerku będzie. Na razie mamy raczej sezon ogórkowy więc chyba się nie pali? A temat na bank będzie, bo mamy tu silną kolonię, jakby ją zmierzyć postodługością ;)

Temat ogólny? Można założyć, bo wyżej wspomniane problemy mogłyby być w nim spokojnie poruszane... A nie ma go, bo... Do głowy mi nie przyszło?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O snookerku będzie. Na razie mamy raczej sezon ogórkowy więc chyba się nie pali?

No absolutnie nie pali :-).

Ale ten ogólny to chyba dobrze by było, bo by to rozwiązało problem topiku, w którym właśnie piszemy. Po prostu "samo życie" pokazałoby, jakież to osobne topiki są potrzebne, na podstawie tego co w nim by było w duzych ilościach :-).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja wolałbym jednak od razu założyć odpowiedni temat. To się wpisuje w nowy imaż (:P) forum, poza tym dyskusja byłaby od razu w jednym miejscu. Łatwo ocenić, o jakich sportach na pewno będzie się dyskutować, więc parę tematów założyłem "z urzędu". Wiadomo, że jak trafi się jakaś diablo niszowa dyscyplina o której będzie chciał pisać tylko jeden user, to tematu się nie założy... Dlatego rzeczywiście przyda się ten temat ogólny, bo może kogoś zainteresuje... Jednak jeśli ktoś zaproponuje pomularną dyscyplinę, to temat powstanie szybko (a nawet szybciej).

A co do snooka - jest tu nas spora kolonia, naliczyłem z 6 osób, więc temat w swoim czasie powstanie. Jeśli go ja nie założę, to założy Pezet ;) (o ile zależy mu na dyskutowaniu w oddzielnym temacie, w sumie moglibyśmy się gnieździć w ogólnym, ale po co?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zaapeluja o LA. Sam bardzo chetnie bym podyskutowal o roznych dziedzinach sportu mieszczacych sie w tym temacie. W topicu tym mozna by zawszec tak wiele sportow, ze na brak chetnych do rozmowy chyba nie mozna by narzekac. Rowniez osobiscie chetnie pogadal bym o kolarstwie (zwlaszcza ze nadchodzi Tour de France), no ale tutaj to faktycznie wielu chetnych moze nie byc. Ale co do LA to ludziska wyrazcie aprobate, bo mysle, ze naprawde warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie fakt powstania (w bliżej nie określonej przyszłości co prawda) tematu traktującego o snookerze. Paluchy lizać. Zwłaszcza, że ostatnie mistrzostwa świata były naprawdę ciekawe i obfitowały w ciekawe mecze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze zośka? ktos gra? mozemy wymienic sie spostrzezeniami, moze ktos opracowal wlasne triki? :) jakis maly tutorial, ale przedewszystkim triki i krotkie opisy jak je wykonywac (bo szczerze mowiac konczy mi sie inwencja na wymyslanie coraz to nowych :P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Turek, eliminacje do Ligi Mistrzów startują w przyszłym tygodniu, te do Ligi Europejskiej już trwają w najlepsze i Polonii wczoraj udało się przejść dalej. Może osobne tematy do dyskusji na temat LM i LE? Co inni forumowicze sądzą o tym podziale? Nie bić, ja tylko proponuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...