Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ferrou

Gra, która jest dla Was niezniszczalna

Polecane posty

Zdecydowanie pierwszy Fable - pierwsza gra w której poczułem się jak prawdziwy bohater i w której dobro i zło tak mocno zaznaczały się na całym świecie od fabuły po wygląd bohatera i to jak na niego reaguje otoczenie. Jak dla mnie w temacie dobra i zła do dziś niedościgniony wzór.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect, pierwsza część. Dwa i trzy również świetne, może nawet i lepsze, ale to jedynkę pokochałam bezgranicznie. Pierwsze zetknięcie z ME to było jedne wielkie "WOW!" No i w jedynce jeszcze można było sporo pogrzebać w umiejętnościach swoich i towarzyszy :D Ograłam każdą możliwą klasą, nawet taką jaką grać nie przepadam. Mechanika mi się spodobała. O Fabule i postaciach nie muszę chyba wspominać (choć co do towarzyszy to uważam, że dwójka miała najlepszy zestaw psychopatów, socjopatów i innych patów).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quake Live czyli nowy Quake 3 Arena ten sam silnik tylko podrasowany. Tryby sieciowe najlepsze i w końcu jest równa w porównaniu z Unreal Tournament 99. Z tym że Quake Live ma swój styl grania co widać w Quake Champions również. Grywalność, dynamika rozgrywki i charakterystyczny styl grania na co składa się fizyka w tym poruszanie się postaci, tego nie ma ani CS ani UT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...