Skocz do zawartości
Turambar

Propozycje offtopiców II

Polecane posty

PS Przysięgam, ktoś usuwa moj posty!

Od tego są ktosie, żeby usuwać posty. A Ty, zamiast wypisywać takie rzeczy, zastanowiłbyś się lepiej dlaczego te posty znikają. A jeszcze lepiej zastanów się nad własnym postępowaniem. Wstawianie na forum posta o treści "odświeżam temat" po kilku godzinach od napisania pierwszego i po jednej tylko odpowiedzi, to już nawet nie spam, to przejaw zbyt rozdętego ego. Przecież użytkownicy powinni pogubić kapcie biegnąc do komputerów w celu poparcia inicjatywy. A moderatorzy od ręki zobowiązani byli założyć nie jeden, ale trzy takie topiki, czyż nie?

Polecam zapoznanie się z zasadami netykiety i regulaminem forum (o ile nie jest to poniżej Twojej godności).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chetnie zobaczyl tu temat o fingerboardzie. Jest to hobby wielu osob, mam nadzieje, ze rowniez na tym forum, bo sam mialbym kilka pytan jako poczatkujacy. Wiec - co powiecie? Jesli propozycja sie nie sprawdzi, to osoby, ktore sie tym zajmuja prosze o kontakt przez PW ;).(wybaczcie brak polskich znakow, ale PSP ich nie ma :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że temat "Nur Deutsch" nie przeszedłby. W "Only English" wystarczy mieć jako tako opanowane słówka i kalecząc gramatykę można sklejać zdania. Natomiast niemiecki ma o wiele bardziej rozwiniętą gramatykę, więc pogadać mogłoby tam tylko max kilku userów dobrze radzących sobie z tym językiem. Reszta patrząc na to robiłaby tak o_O

Edytowano przez Owiec_xD.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że temat "Nur Deutsch" nie przeszedłby. W "Only English" wystarczy mieć jako tako opanowane słówka i kalecząc gramatykę można sklejać zdania.

Warum, warum soll Deutsch wieder keine Chance bekommen?!

Eh... germaniści, uciskani przez społeczeństwo na każdym kroku ;P

Ja osobiście chętnie poudzielałabym się w takim temacie (w weekendy, bo w tygodniu niestety tylko "for english, press 5"* :/)

*infolinia TP ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest. Jeśli są potrzebne jakieś poprawki, walcie śmiało, bo niestety niemiecki nie jest moją mocną stroną.

EDIT: No i nie chciałem Wiesławowi podpaść ;)

Za to podpadłeś Prawdziwym Polakom. Ty faszysto, Ty. <spluwa z obrzydzeniem> - Pzkw

Tur, podpadłeś. Za tego edita :>

Pezet, przemilczę ten "dowcip"...

[w]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie bym zobaczył temat o czymś takim jak powstanie życia na ziemi i poglądach na temat wszechświata. Wiem, że to nie w tym dziale ale bardzo mnie to interesuje. Szczególnie mnie zaciekawiło jak katecheta mówił na lekcji o materii i o różnych naukowcach, którzy uważają, że istnieje jeszcze jedna nie odkryta do dziś materia. Podsumowując chodzi mi o temat coś na kształt kącika fizyczno-astromicznego (?) :happy:

Edytowano przez luq92
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol.

Serio, to nie była prowokacja?

Może tak - są blogi na onecie, są fora typu słodkibłyszczyk.pl czy inne tego typu syfy. I wreszcie - jest FoS gdzie można prowadzić dyskusje np. o oświadczynach (co było już robione). Nie widzę potrzeby aby na FA był temat dla garstki dzieci neo, które mogłyby się tam wyżalać.

+ temat ma zerowy potencjał dyskusyjny ("O matko, mam 12 lat i nje wiem czy zajdę w ciąże, help plx : DD :*").

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Qrczak, toś powiedział... Dlaczego od razu tak to krytykujesz?

Taaak, zabijcie mnie, zjedzcie, utopcie - łotewa. Ale nie mam nic przeciwko, założeniu tematu w stylu: "czym jest dla Ciebie miłość?"

I nie chodzi o wyżalanie się, a powiedzmy rozmowę o tym, jak wygląda ta prawdziwa miłość, po czym można ją poznać, kiedy być pewnym, że to już? etc.

Imo miłość to temat - rzeka, tylko nie wiem, czy znajdzie się tutaj wystarczająca ilość osób do rozmowy ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wygląda ta prawdziwa miłość, po czym można ją poznać, kiedy być pewnym, że to już?

Moja droga Kath, no offence, ale to wygląda jak spis treści Bravo Girl. A wszyscy wiemy na jakim poziomie intelektualnym jest to pisemko. :P

Nadal nie za bardzo potrafię sobie wyobrazić, że na FA istnieje taki temat. Chwalenie się swoimi dziewczynami? Czym jest miłość i jak wygląda ta prawdziwa? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi i w przeciwieństwie do np. Sens życia, nie ma również potencjału do jej oddania. Wszak, że tak zabłyszczę intelektualizmem, najwięksi poeci nie potrafili sprostać temu pytaniu. ^^

:*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To były tylko przykłady. Zresztą, jak inaczej rozpocząłbyś taki temat, a? Wierz mi, że na tematy o miłości można jak najbardziej rozmawiać na poziomie.

No właśnie, każdy inaczej rozumie pojęcie "miłość", dlatego myślę, że mogłaby się z tego wykluć jakaś ciekawa dyskusja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to nie jest przypadkiem temat bardziej do Filozofii? Rozmowa o takich dość metafizycznych odczuciach, ich definicjach, znaczeniu, itp. chyba bardziej tam pasuje. Nie wydaje mi się żeby koniecznie trzeba było tworzyć oddzielny temat. Nie miałbym nic przeciwko gdyby taki powstał (i tak bym się w nim nie udzielał :tongue: ), tak tylko zwracam uwagę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aiden, ja rozumiem, jakoś nie widzi mi się, żeby powstał w takim temacie duży ruch...

Ale nie podoba mi się stereotypowe podejście Qra. Staram się wyjaśnić, że nie wszystko, co traktuje o miłości/zakochaniu musi być na poziomie jakiegoś Bravo Girl czy innego... Magazynu.

Mimo wszystko "Filozofia" niezbyt mi pasuje jako temat do rozmów o miłości ^^"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kath

A ja się zgadzam z Qrem i Aidenem. Jeśli ma być to dyskusja na poziomie, to do "Filozofii" proszę. Jeśli zaś, jak piszesz, ma być odpowiadaniem na pytania "czy to już miłość?", to jednak lepszym forum będzie forum "Bravo". Już widzę te posty w temacie: "Wczoraj się do mnie uśmiechnął a mnie spociły się uszy, czy to już miłość? Czy będziemy razem do końca życia?",

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozglądać się i myśleć logicznie, albo zjem jak ciasteczko.

Łoj! Ręce opadają. Dlaczego ludzie zamiast rozejrzeć się w istniejących tematach od razu chcą zakładać nowe?

Temat delikatnie zastał się w miejscu, czy mi się tylko wydaje?

Ach czemuż, ach czemuż cytuję moderatorów? Ach z tegoż powodu, iż zauważam tu pewne błędne koło. Nie żebym chciał, broń Boże, urazić któregoś z moderatorów czy forumowiczów, lecz dlaczego zakładać temat z pomysłami na tematy (masło maślane, czyż nie?) kiedy sporo ludzi nie potrafi nawet przejrzeć forum w poszukiwaniu tematu który chętnie by zobaczyli, tylko dodają następny post z propozycją tematu w temacie o propozycjach tematów ;> (nie ma to jak szczypta sarkazmu).

Z drugiej strony - Drogi Moderatorze Turambarze, pomysł na temat z pomysłami na tematy był dobrym pomysłem tematu, lecz jak widać każdy pisze swoje propozycje jednocześnie nie popierając innych. Przez taką sytuację uzbieranie kilku (w moim rozumieniu więcej niż dwóch) głosów "za" to czyn rosnący do rangi niemalże prometejskiego... xD. Przy okazji, mam wrażenie, że część forumowiczów nawet nie dochodzi do tej części forum, zatrzymując się na dłużej gdzieś wcześniej. Szkoda, mam nadzieję, że się mylę.

Podejrzewam, że nie będę miał poparcia, ale chętnie porozmawiałbym z innymi pasjonatami w temacie o broni białej. Mam na myśli wszelkiego rodzaju broń do walki w zwarciu, tak współczesną jak i tej drzewiej w użyciu będącej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszukaj ten temat http://forum.cdaction.pl/Wojsko-militaria-...-AS-t41210.html - o ile mnie pamięć nie myli, tu toczyły się również rozmowy o broni białej.

Jeśli mam rację, to jest to chyba trochę ironiczne, w kontekście Twojej wypowiedzi (a szczególnie kawałka o nieprzeglądaniu forum) :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...