Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mariusz Saint

"Malazańska Księga Poległych" Stevena Eriksona

Ulubiony tom  

34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Twój ulubiony tom Malazańskiej Księgi Poległych to:

    • Ogrody Księżyca
      3
    • Bramy Domu Umarłych
      6
    • Wspomnienie lodu
      14
    • Dom Łańcuchów
      2
    • Przypływ nocy
      1
    • Łowcy kości
      5
    • Wicher śmierci
      0
    • Myto ogarów
      1
    • Pył snów
      0
    • Okaleczony Bóg
      2


Polecane posty

17 godzin temu, Brox napisał:

Szukam znowu miejsca gdzie mógłbym kupić pierwszy tom malazańskiej księgi poległych.

Obecnie książka "wyszła z obiegu" i nie dostała dodruku. Podobno wydawnictwo MAG ma w planach dodruk ale kiedy, tego nie wiadomo... Słyszałem, że w MAG-u nie mają odnowionych praw na  drukowanie :ninja:Jedyne egzemplarze w obiegu to te sprzedawane przez samych posiadaczy . Na allegro wystawiane są pojedyncze egzemplarze "Ogrodów Księżyca" ale w chorych cenach pokroju 120 - 180 PLN :laugh: Polecam szukać egzemplarzy u prywatnych posiadaczy ( czytaj grupy moli książkowych na facebook-u etc.).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest, że takie problemy są z dostaniem pierwszej części obecnie. A nie ma starszych wydań, w dwóch częściach?

Dodam od siebie, że na 5 części poległem :D Jakoś nie mogłem jej wytrzymać, podchodziłem 2 czy 3 razy, i za każdym razem po 100-200 stronach rezygnowałem. Zbyt to wszystko bardzo rozjechane, zbyt dużo wątków i bohaterów. Druga i trzecia część mi się bardzo podobały, jednak pierwsza i czwarta pozostawiały wiele do życzenia. Czwartą przeczytałem wręcz od niechcenia. Nie mniej, nie umniejszam talentowi Eriksona bo to wielki pisarz, i podziwiam go za napisanie tak ogromnej serii, która pełna jest magii i epickości, po prostu ta mnogość wszystkiego mnie gubi i nudzi. Jak dla mnie nie może się równać z Panem Lodowego Ogrodu, Wiedźminem, Okiem Jelenia i Władcą Pierścieni. Ave fani fantastyki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...