Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spooky Albert

"Z archiwum X" (1993-2002)

Polecane posty

A myślicie, że będzie kolejna seria? Strasznie zirytował mnie koniec tej ostatniej i przez to się nie mogę doczekać następnej. Dość, że mało odcinków to jeszcze w taki sposób się skończyło! A Duhovny nadal tak bosko przystojny <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, wiolka napisał:

A myślicie, że będzie kolejna seria? Strasznie zirytował mnie koniec tej ostatniej i przez to się nie mogę doczekać następnej. Dość, że mało odcinków to jeszcze w taki sposób się skończyło! A Duhovny nadal tak bosko przystojny <3

Chris Carter i FOX od zakończenia 10 serii powtarzają, że chcą stworzyć kolejne sezony. W tej chwili na przeszkodzie stoją jednak inne zobowiązania Duchovny'ego i Anderson, którzy grają odpowiednio w Aquarius i The Fall. Ten drugi chyba będzie miał teraz swój finałowy sezon, losy Aquarius przesądzą się dopiero w lecie. Sami aktorzy również powtarzają, że chętnie wrócą do ról Muldera oraz Scully, więc prędzej czy później kontynuacja z pewnością powstanie. Poza tym jak wspomniał kolega wyżej: oglądalność 10 sezonu była więcej niż przyzwoita i w ten, czy inny sposób FOX zrobi wszystko, by wycisnąć z marki nieco więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...