Skocz do zawartości
xirgan

Pokaż swojego PC'ta =]

Polecane posty

Panie i panowie, ogłaszam tu i dookoła, mamie, tacie, siostrze, bratu, nauczycielom. Wy w sumie też możecie to przeczytać! Jako że według mnie temat ten musi mieć regulamin, a więc oto on:

1) Pokazujemy zdjęcie naszych komputerów

2) Zdjęciom powinny towarzyszyć opisy tego, co zdjęcie przedstawia, a więc jaka jest jego specyfikacja(z obudową włącznie, to ważne!), co w nim zmienialiście i jak tych zmian dokonaliście.

3) Maksimum zdjęć to 4(może być więcej, o ile to konieczne)

4) Zdjęcia umieszczamy za pomocą miniatur(tutaj bezwzględne maksimum to 4), linków, bądź linków do galerii(przykłady TUTAJ).

__________

Po obejrzeniu tematu "Pochwal się swoim pulpitem" pomyślałem że założę ten temat. Nie wiem tylko czy to dobre miejsce na takie coś (Czy w dziale "Sprzęt" można pisać tylko o problemach?), ale chciałbym abyśmy w tym temacie pokazywali swoje komputery z zewnątrz i/lub w środku, myślę że niektóre mogą być ciekawe.

Na początek pokażę swój PC:

LINK

Może i nic nadzwyczajnego ale niedługo się to zmieni. turned.gif

Edytowano przez xirgan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)
E tam, chwalenie kompem jest dla dzieci neo biggrin.gif

lepiej załóż temat żeby dziewczyną sie pochwalić albo coś, bo będzie przynajmniej na czym oko zawiesić biggrin.gif

Ok, tylko do jakiego działu to włożę, bo jakoś nie wiem do czego by to pasowało. Poza tym zakładam że po czymś takim zaczną się tematy typu "Pochwal się chłopakiem, rodziną, swoimi zwierzętami, ...".

CO do komputera, te spinacze bardzo mi przypadły do gustu hahah : )

Jakie spinacze? Np. to białe co trzyma kable po prawej? Jeżeli o to chodzi, to innego pomysłu na uporządkowanie kabli nie miałem, ale miałem zamiar zainwestować w coś TAKIEGO zamiast tego. :turned:

Edytowano przez xirgan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG nie sorry, nie mogłem powiększyć obrazka i mocowania napędów combo wyglądają jak spinacze:)

Tylko cyrkulacja i tak jest średnia, osobiście wkładam za mobo dłuższe kable ;) Kable na dole najlepiej taśmą izolacyjną owinąc w " 1 gruby" kabel i przypiąć do podłoża : )

Ach te błędy serwera ^^" - GFR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, powiem tak. Mi pomysł na temat się podoba, przypomina mi stareńki Modding z dawnych czasów FA. Jeżeli o mnie chodzi, to wydaje mi się, że temat może zostać, ale przedyskutuję to jeszcze z kimś kompetentnym. Wydaje mi się też, że nie obejdzie się bez małego regulaminu. Póki co proszę ograniczyć się do zdjęć komputera i ewentualnych komentarzy. wwl, Twoje posty stąd lecą do kosza. To nie jest temat o zasilaczu i modernizacji, to temat o wyglądzie... - GFR
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rade, miło że ci się podoba. Kompa pewnie nie będe kręcił bo nie lubie bawić się w takie rzeczy ale możliwe że wiatrak na tył założe, jeszcze wrazie czego mam kilka miejsc na bokach.

A o dużym wentylatorze (raczej Fandera) brat myślał, ale temperatury są bardzo przyzwoite, więc nie spieszymy się :biggrin:

Edytowano przez Mack
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mack: Ten wiatraczek to kupilem za pare groszy. Jest firmy Akasa.

@xirgan: W sumie kupilem go, bo nie mialem na co pieniedzy wydac:) I zamiast w srodku, to oswietla mi sciane za kompem:) Prawie dyskoteka tam jest: mieniace sie kolory, cienie, itd :) Wiesz, dzieki temu coolerowi bylem w stanie podrecic procka z 1,8 do 2,7 przy naprawde niskich temperaturach (w stresie tylko 43 stopnie wg CoreTemp). Wole miec wydajnieszy komp anizeli ladnie "swiecace" wnetrznosci:) W nocy, gdy jest ciemno efekt jest calkiem niezly...

Edytowano przez adam1415
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xandi:

Obudowe masz niezla (ten wyswietlacz lcd podoba mi sie, moj wyswietla tylko temp dysku...), w srodku porzadek jak nalezy :) Fajnie to wyglada. A ta karta to 4850 z referencyjnym chlodzeniem? Nie przeszkadza ci jej halas?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszkadzała ;p

Już się trochę przyzwyczaiłem ale przy włączonym kompie nie usnę.

A ta temperatura, którą LCD pokazuje to akurat jest temp. chipseta ;p

Od lcd wychodzi taki mały czarny termometr więc można go ustawić prawie wszędzie ^^

Edytowano przez xandi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

O właśnie przypomniałeś mi o panelu LCD, chciałem kupić i teraz nie będę miał jak go założyć przez Scythe Kama Bay... Jak powymieniam kilka rzeczy w środku (Scythe Katana 2 i Scythe Kama Bay) i ogarne kable to dam foto jeszcze raz. Dawać następne foty. :turned:

Edytowano przez xirgan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się pochwalę. Niestety słabej jakości zdjęcia, bo robione telefonem. Jak będę miał jakieś lepsze to wstawię.

af182f37376192.gif 0d23a337376194.gif

No to teraz tak. Wbrew temu, co można by sądzić po barwie laminatu na płycie to nie Gigabyte ale Foxconnik P35A-S. Pod chłodzeniem ad AC, a ściślej Freezer 7 Pro skrywa się C2D E4600 podkręcony do 3,0 GHz. Za zapamiętywanie danych odpowiadają dwie kostki PDP Patriot 800 LLk ~ 833 MHz (4-4-4-12). Potem pod spodem w slocie PCIe siedzi sobie wygodnie GF 9600GT od Gainwarda. Zwykła wersja nie GS, ale z zegarami podkręconymi tak jak w GS. Poniżej sieciówka, nie zintegrowana, bo nie chce mi się przepisywać MACa od nowa. A najniżej SB Audigy SE. Po prawej stronie siedzi sobie dysk. I to w zasadzie wszystko. Te kabelki widoczne po prawej to pozostałość po podłączanym podświetleniu przedniej części obudowy, którą widać na drugim zdjęciu. Wygląda całkiem fajnie. Prawie jak HAL9000. ;) Jednak w związku z tym, że nie pełni żadnej funkcji poza wkurzaniem, jak jest ciemno zostało odłączone. A sama obudowa to Modecom Feel. Ale bez paniki. Za zasilanie tego zestawu odpowiada Tacens Valeo 460, także nie ma się co obawiać. A sama obudowa jest bardzo przewiewna, a komputer praktycznie niesłyszalny. Temperaturka procesora to 40*C, w stresie rzadko dochodzi do 45. Płyty też ok 40, karty graficznej 35~40 w spoczynku, po graniu nie przekracza 45. Dysk to jakieś 35. Także nie jest źle. Dodatkowy wentylatorek na tylnej ściance trochę się jednak przydaje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Zbigniew.

Zbigniew ma prawie 5 lat (skończy 21 lipca 2009r.). Pracuje pod kontrolą zasilacza no-name 230w. Procesor to AMD Duron 1.2ghz@1.8ghz. Chłodzenie nie wiem jakie. 256mb ram 133mhz.

Zotac GeForce FX5200 (grzeje się jak cholera !!!). Dysk WD 37gb. Obudowa no-name.

post-49401-1243708833_thumb.jpg

post-49401-1243708849_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...