Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Zakręcone filmiki

Polecane posty

Niekryty Co tu dużo gadać. Każdy go powinien znać. Jeśli nie to jest taki gość w stylu nostaliga critic :P

Kolekcjoner Czyli cała prawda o dopalaczach. Nie śmieszy, ale i tak ciekawe

wycieczka po Zonie i trailer filmu

Wacław ranger Przeróbka Gta SA ZAWIERA WULGARYZMY trochę przestarzałe bo na robione na ivonie, ale ujdzie :)

Gothic szatan zły part I

Gothic szatan zły part II ma wulgaryzmy

#Black Shadow coś 10 część lipna. Najlepsze były do "piątki" :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pewności czy tego nie wrzucałem choć sprawdziłem wszystkie strony w tym temacie i nie widzę... :P Tak czy inaczej polecam, szczególnie jeżeli jesteście fanami show pokroju Jackass, wyczynów Bama Margery i spółki czy totalnie odpałowych akcji, które zostały ładnie zmontowane. Mój faworyt? Scena z "Afghanistan bejbe!" ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wyszukiwarka nawaliła, ale wygląda na to, że nikt nie dał linku albo dobrze go nie opisał do "serii" pt Awesome :D Oczywiście nie jest to jakoś złączone fabularnie, ale cel ma podobny... potężna satyra i ukazanie w krzywym zwierciadle naszych ulubionych seriali/gier/filmów itd. Szykujcie się na ostrą jazdą bez trzymanki:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ps3site.pl/metal-warfare-modern...479/#more-65479

Modern War Gear Solid: Combat Evolved czyli co się stanie gdy połączymy Halo, MGSa i CoDa w jedną całość pod postacią filmu z żywymi aktorami :) Dla "fanów" Kotticka - priceless ;]

Kompilacja ósma największych szczęśliwców na naszej planecie. Tym razem trafiły się nawet dwa polskie akcenty, ale poza tym film pierwsza klasa doborem klipów oraz podkładem muzycznym :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...