Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

b3rt

Naruto/Naruto Shippuuden

Polecane posty

23.03.2017 - data, którą spokojnie można uznać za dzień końca serii Naruto. Odcinek 500 anime zamyka sagę. Oczywiście, od 5 kwietnia lecimy z Boruto, ale wiadomo - to już nie będzie to samo. Inna nazwa, skupienie się na innych bohaterach, numeracja od początku. 

 

Wybranie Konoha Hiden na końcowy arc i zakończenie wszystkiego dokładnie na początku ceremonii ślubnej Naruto i Hinaty celne. Oto bohater w pełni dojrzał i zakłada własną rodzinę. No i bardzo symboliczna scena już po napisach końcowych, kiedy Naruto przekazuje swój ochraniacz synowi.

 

Raz było lepiej, raz było gorzej, fillery cześciej niz rzadziej powodowały zgrzytanie zębów, ale ogólnie to była dobra i długa podróż. Kiedy zaczynałem oglądać pierwsze odcinki mój brat jeszcze był w szkole średniej, a obecnie jest po studiach i pracuje. Ja sam jestem w niemal sześcioletnim związku, a wtedy ja i moja dziewczyna jeszcze sie nie znaliśmy. Boruto pewnie będę oglądał z nudów, tak jak czytam mangę, ale to już nie ten poziom zaangażowania. 

 

Koniec ery, co tu więcej mówić.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...