Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

Co się nudzi? Diablo się nudzi??? A przeszedłeś grę wszystkimi postaciami, zebrałeś zestawy i skończyłeś piekło??? To się nie może znudzić :twisted:

A po co to przechodzic kilka razy? Raz to i tak za duzo. Schemat wyglada tak:

1. Wchodzisz do lokacji

2.Wybijasz wszystkich wrogow i zabierasz ich sprzet

3.Czasem (podkreslam czasem) z kims gadasz, komus cos przynosisz itp.

4.Idziesz do nastepnej lokacji.

Ludzie no ile mozna w to grac? Pomysl tejgry jest prosty jak konstrukcja cepa. Zadnego klimatu nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Swoją drogą,pewnie mi nie uwierzycie,ale w pierwszym Diablo znalazłem kiedyś kuszę.Do teraz nie mogę sobie wybaczyć,że nie zachowałem save'ów albo chociarz nie zrobiłem screena...

ja też znalazłem w D1 kuszę to nic nadzwyczajnego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się nudzi? Diablo się nudzi??? A przeszedłeś grę wszystkimi postaciami, zebrałeś zestawy i skończyłeś piekło??? To się nie może znudzić :twisted:

A po co to przechodzic kilka razy? Raz to i tak za duzo. Schemat wyglada tak:

1. Wchodzisz do lokacji

2.Wybijasz wszystkich wrogow i zabierasz ich sprzet

3.Czasem (podkreslam czasem) z kims gadasz, komus cos przynosisz itp.

4.Idziesz do nastepnej lokacji.

Ludzie no ile mozna w to grac? Pomysl tejgry jest prosty jak konstrukcja cepa. Zadnego klimatu nic.

Schemat niby rzeczywiście prosty, ale na tym to polega. Ta gra nie została stworzona po to aby zmuszać gracza do intelektualnego wysiłku czy stosowania szczególnie skomplikowanych strategii. Od tego są strategie :lol: , przygodówki itd.

W Diablo chodzi głównie o rozrywkę (IMO). ale gdy znajdziesz jakiś szczególnie wypasiony przedmiot to całkiem fajne uczucie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo to bardzo fajna gierka mimo swojego wieku (oisze to osoba która najpierw grała w II a dopiero później w jedynke), a jak ktoś chce lepszej grafiki to ma zawsze Diablo II.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo to bardzo fajna gierka mimo swojego wieku (oisze to osoba która najpierw grała w II a dopiero później w jedynke), a jak ktoś chce lepszej grafiki to ma zawsze Diablo II.

czesto zuwazam, ze zwlaszcza mlodsi gracze zrazaja sie do Diablo 1... a to tylko dlatego, ze zaczeli sage wlasnie od 2 a to jest blad ! diablo trzeba zaczyna od 1 potem dopiero zarzucic sobie 2 wtedy czuje sie prawdzywy klimat tej gry :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie do konca zaczalem od d1 bo pozyczylem od kumpla sporo se w niego pogralem i wogole, ale musial odejsc potem kupilem za 149zl D2 i do dzis w nie pocinam, teraz oszukuje D1 ale w zadnym sklepie go znalezc nie moge chociaz byl wydany w serii best sellers ktora jescze trwa, zagralbym se w D1 znow, ale sklepy nie sa zyczliwe i nie posiadaja na skladzie D! :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie do konca zaczalem od d1 bo pozyczylem od kumpla sporo se w niego pogralem i wogole, ale musial odejsc potem kupilem za 149zl D2 i do dzis w nie pocinam, teraz oszukuje D1 ale w zadnym sklepie go znalezc nie moge chociaz byl wydany w serii best sellers ktora jescze trwa, zagralbym se w D1 znow, ale sklepy nie sa zyczliwe i nie posiadaja na skladzie D! :x

dlatego jak komus zalezy na wczesniejszych wersjach to nie che czeka cierpliwie od jakiegos czasu firmy robia edycje kolekcjonerskie, warto kupowac wtedy :). Kto wie moze Diablo poji sie wkrotce w extra grze, jak bedziece ich nekac to moze dadza :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimacik Diablo ma bardzo specyficzny bo ni tam porządnej fabuły nie ma ani długo się w to niegra(licząc przejście głównego wątku) ale ta gra wciąga jak cholera!!!!

Mam trzy dopakowane postacie

Czarodziejke 99lev

Zabójczynię 95lev

Paladyna 85lev

Mało która gra mnie tak wciągneła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anioł_śmierci
Klimacik Diablo ma bardzo specyficzny bo ni tam porządnej fabuły nie ma ani długo się w to niegra(licząc przejście głównego wątku) ale ta gra wciąga jak cholera!!!!

Mam trzy dopakowane postacie

Czarodziejke 99lev

Zabójczynię 95lev

Paladyna 85lev

Mało która gra mnie tak wciągneła.

Mógłbyś mi wysłać seva z tymi postaciami na emaila?

Jełis tak to z góry dzięi.

Mój emial: wymiarki2@xl.wp.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Olbaid

Kusza o ktorej rozmawiacie to jest Needler, czyli najlepszy unikatowy luk w Diablo. Dlaczego najlepszy? Poniewaz posiada najwieksza z unikatow szybkosc strzalu. Najlepszymi lukami w grze sa Massive Bow of Swittness.

Dlaczego ludzie z Cda tak malo graja w D1 na BN. Ja na razie widzialem i gralem tylko z Tigesem. Redakcja, Diablo to najlepsza sieciowa gra jaka powastala grajcie w nią :) Tiges was namowi :)

A tutaj moj maly wywod :):

Klimat Diablo, jest niepowtarzalny. Nic co jest tak proste nie jest tak idealne. Podam najwazniejsze motywy, aspekty wymienie od myslikow.

- motym wojny grzechu

- sytacja na koncu gry, gdzie wygrany staje sie potepiony i jest nosicielem swojego wroga

- w Diablo nic nie jest pewne, jasne, latwe np: kapliczki które zamiast pomagac odbieraja mane na zawsze.

- lektorzy, uwazam ze tak wczuc sie w swoje role i pokazac swoje wibitne umiejetnosci to nie lada sztuka np: akcent Griswolda, lektor czytajacy ksiegi, Butcher

- tak jak w Biblii Satana przetwa i zwyciezy tylko najsilniejszy, slabi i nie chcacy poznac aspektow zla i dobra, zostana wtopieni przez kopyto Satana

- klimat ( nie lubie tego neologizmu ale jak Wy go uzyliscie wiec i ja to zrobie ) podkreśla piękna muzyka, motyw z miasta zapada na dlugo w pamiec.

- legendy, mistycyzm, nawiazania do starozytnosci - ubiory bron, antyku - heros potwory-bossowie, baroku- motyw szatana i wiecznego cierpienia.

- cut scenki, kiedy pierwszy raz zobaczylem kruka wydrapujacego oko z lezacych trzewi, uwierzylem ze sa jeszcze graficy ktorym nie brakuje weny tworczej i odwaza sie przecistawic laickiemu i dziecinnemu Fantasy, ktore jest propagowane prze takie gry jak BG.

- motyw upadlych aniolow

- motyw jakze pieknie nawiazujacy do Biblii Satana siedmiu wladcow Piekiel

Zapraszam do dyskusji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...