Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Phnom

Pytania do Phnoma

Polecane posty

A ja się ciebie zapytam... O co właściwie można ciebie pytać? Masz jakąś specjalizację, jak CormaC czy Allor? (Tylko dobrze przemyśl, czy na pewno chcesz ją ujawnić, bo może się ona okazać twoim przekleństwem ). Nawet jeśli nie, to i tak zostaje ci boskie, cyniczne poczucie humoru. Pamiętaj tylko, by z nim nie przesadzić (jak niektórzy), bo to co jest z początku zabawne, z czasem robi się po prostu śmieszne :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajam sie, bije w piersi i wyruszam na kolanach na pielgrzymke do Czestochowy, ale niestety mam strasznie slaba pamiec do ksywek, zwlaszcza jesli cos dotyczy czasow tak odleglych. Wybaczysz?

No harm done jak to mówią po drugiej stronie Kanału. Zresztą co tu wybaczać i kogo pamiętać? Pisałem swego czasu comiesięczne minirecenzje - po 4-5 w jednym tekście. Ale nie ma co się dziwić, że nie pamiętasz. Ja też nie pamiętam 99% ksywek osób, których teksty czytałem w AM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie pamiętam 99% ksywek osób, których teksty czytałem w AM.

Wybacz, Qbusiu, ale wyrażę swoje zdziwienie. Kilku writterów zapadało w pamięć, taki np. Archie. :P

Phnom

Książki. Ważna część zapewne i Twojego życia, nieprawdaż? :) Mainstream czy fantasy i sci-fi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się ciebie zapytam... O co właściwie można ciebie pytać? Masz jakąś specjalizację, jak CormaC czy Allor? (Tylko dobrze przemyśl, czy na pewno chcesz ją ujawnić, bo może się ona okazać twoim przekleństwem ).

Dobra, to jak przemysle, to Ci odpowiem ;)

Książki. Ważna część zapewne i Twojego życia, nieprawdaż? :) Mainstream czy fantasy i sci-fi?

Jezeli sa to jedyne dwie kategorie, to zapewne to, co okreslasz niezbyt pozytywnym mianem mainstreamu. Choc pewnie taki np. Dostojewski (akurat czytam "Biesy") w grobie sie przewraca, jak to slyszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to i nie pytanie, ale bardzo podoba się twój styl pisania. I mam tu na myśli o odpowiadanie na forum, i teksty w CDA (jak na razie mało ich było, ale :) ) Oby tak dalej.

Ja mam takie same odczucia, bardzo fajnie ten Janek Mecujanek pisze. Oby go tam Mac Abra zaciągnął do jakichś poważniejszych recenzji. :)

No to może zapytam : Najgorsza gra w jaką zdarzyło Ci się grać? Albo która gra najbardziej Cię zawiodła? :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest twoja ulubiona gra?

wiesz że masz fajny avatar?

Oj, to tak jak z ulubiona ksiazka czy filmem - za wiele ich, zeby podac jedna naj.

A avatar tez mi sie podoba - jest w nim wszystko, co najwazniejsze w zyciu ;)

Wyczekiwane gry roku 2009 to....?

Cala masa. Na pewno nowe CoD, drugi Asasyn, DiRT 2, BioShock 2. Co roku czekam tez na kolejne odslony PES-a i Football Managera, zawsze liczac na rewolucje i zawsze sie jej nie doczekujac. Choc tak naprawde mam nadzieje, ze hiciorem bedzie cos, co nie ma w nazwie 2, 3 czy 2010 - a jakas nowa, oryginalna produkcja.

Może to i nie pytanie, ale bardzo podoba się twój styl pisania. I mam tu na myśli o odpowiadanie na forum, i teksty w CDA (jak na razie mało ich było, ale :) ) Oby tak dalej.

Ja mam takie same odczucia, bardzo fajnie ten Janek Mecujanek pisze. Oby go tam Mac Abra zaciągnął do jakichś poważniejszych recenzji. :)

No to może zapytam : Najgorsza gra w jaką zdarzyło Ci się grać? Albo która gra najbardziej Cię zawiodła? :>

Jeju, jeju, chlopaki, bo sie zaczerwienie.

Co do najgorszej gry - wszystkie tego typu produkcje staram sie wypierac z pamieci, wiec na szczescie nie jestem w stanie odpowiedziec na Twoje pytanie. Zawodow w tej branzy niestety tez jest sporo. W ostatnim czasie "wygrywa" chyba Stormrise, gra tworcow Total War, a jednak kiepscizna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Football Manager? :( Chlip, straciłem wszystkie savy, ze wszystkich FMów i CMów... Dobre 2 miesiące mojego życia( licząć "rzeczywiście")... Każdy fan FM wie, co to znaczy...

Ja jakoś za mainstreamem nie przepadam. Choć gatunki to nie jest coś, co powstrzymuje mnie od sięgnięcia jakiejkolwiek książki. Jak jest dobra, to każdą przeczytam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieco wyżej napisałeś ze zdarza Ci się pograć w CoD 5 w sieci. Pod jakim nickiem grasz i który masz lvl?

Te same pytanie co wyżej tylko odnośnie CoD4.

Nie zdradze, bo jeszcze zaczniecie na mnie polowac ;P

Byłeś zaskoczony jak poznałeś kim jest Smuggler?

Moze Ty bedziesz zaskoczony, ale jakos nigdy mnie to az tak nie jaralo.

Lubisz Anime?Jeśli tak to jakie?Jeśli nie to dla czego?

Nie, nie lubie. Niewiele ogladalem, ale z tego, co widzialem, nic mnie tak naprawde nie wciagnelo. Jedyne, co mi sie jako tako (czyli po japonsku) podobalo, to Cowboy Bebop, a i to przede wszystkim ze wzgledu na muzyke.

Czy grałeś w jakieś MMO/grę masową(czyt. multi)? Lubisz Pratchetta?

Na pierwsze pytanie znajdziesz odpowiedz gdzies na tych przepastnych dwoch stronach wpisow - polecam czytac odpowiedzi, zanim sie napisze pytanie. Co do Pratchetta - znasz kogos, kto go czytal i NIE lubi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubisz komiksy? Nie, żebym był jakimś zagorzałym fanem, ale klasyka gatunku (Kajko i Kokosz, chlip...) tak silnie zapadła mi w pamięć, że nie mogłem nie zapytać... :unsure:

Nie, nie przepadam. Chociaz KiK oraz Tytusa & Co. za bajtla czytalem. A i pierwsza rzecz, ktora pamietam, ze czytalem, to byl komiks Goliat - kojarzy moze ktos z forumowiczow? Zaraz potem byl Seneka i Kierkegaard, ale fakt, w glebokim dzieciectwie jakies komiksy czytalem. Nie przepadam za to za komiksami jako narzedziem ekspresji artystycznej - choc musze przyznac, ze taki Frank Miller czy taki Bernar Yslaire (ktory ostatnio wpadl mi w lapy) rysuja genialnie. Ale jakos zawsze nad forme przedkladalem tresc, IYKWIM.

Witam!

Mam takie pytanko, a mianowicie jakie studia skończyłeś? O ile w ogóle jakieś skończyłeś :P .

Jestem dumnym absolwentem dziennikarstwa i komunikacji spolecznej. Na wroclawskim uniwerku.

Czy masz jakiegoś zwierzaka w domu?

Naprawde wydaje Ci sie to jakkolwiek interesujace? Czy pytasz, zeby pytac?

Jakie przedmioty w szkole lubiłeś najbardziej i najmniej?

Naprawde wydaje Ci sie to interesujace? Dlaczego niby? Jasne, moge odpowiedziec, ale troche sie czuje, jakbym odpisywal w "Zlotych myslach". Nie wiem, czy taka instytucja jeszcze istnieje, ale jak bylem w podstawowce, to dziewczyny i co bardziej zniewiesciali chlopcy mieli takie zeszyty, ktore dawali swoim kolezankom i kolegom, a oni tam odpowiadali na rownie oryginalne i wiele wnoszace pytania. I tak zawsze najistotniejsze bylo pytanie o tzw. sympatie (czy tez w kim sie kochasz po kryjomu), no ale zanim ten gwozdz programu padal, trzeba bylo przeciez o cos pytac - i wlasnie pytania o ulubiony kolor, najmniej lubiany przedmiot w szkole i to, czy sie posiada zwierzaka, byly takimi zapychaczami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy należysz do redakcyjnych WOW-ofili?

Szukajcie, a znajdziecie - napisane jest w Pismie (Mt 7:7). Szukaj w tym niezbyt rozleglym watku, a kto wie, moze rowniez znajdziesz odpowiedz na to nurtujace Cie pytanie, ktore bodaj trzykrotnie zostalo na tych trzech stronach zadane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...