Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Phnom

Pytania do Phnoma

Polecane posty

(najlepiej głupie)

Jak się nazywasz?

Czy będziesz częściej pisał teksty do CD-A?

Jakiej słuchasz muzyki?

Jaki masz samochód i za jaką recenzję/zapowiedź go dostałeś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nazywasz?

Czy będziesz częściej pisał teksty do CD-A?

Jakiej słuchasz muzyki?

Jaki masz samochód i za jaką recenzję/zapowiedź go dostałeś?

1. Jak sama ksywka Pan JAN Mecujan wskazuje, mam na imię Adam.

2. Mam nadzieję ;)

3. Różnej. Ostatnio w redakcji, żeby się odciąć od smęceń CormaCa i podnieceń Huta, słucham tego, co leci na www.radiohoryzont.pl. Chill meeeeeeen.

4. Mama mi zawsze mowila, zebym nie rozmawial z nieznajomymi o lapowkach.

Czy Phnom to ten sam Phnom (wręcz Penh), który swego czas prowadził kącik Książki w jakże zacznym Action Magu?

Ten sam, nie inny. Co jest juz czescia odpowiedzi na kolejne pytanie...

Phnomie, jak zaczęła się Twoja przygoda z CDA? Na jakim filmie ostatnio byłeś i jakie masz po nim uczucia?

No coz, na poczatku bylem pucybutem. Mieszkalismy wtedy z cala rodzina w pudelku po butach na srodku drogi...

A tak bardziej serio, zaczelo sie od wspomnianych czasow Action Maga. Potem byly praktyki w CDA, dluga przygoda z Clickiem i okazjonalna wspolpraca z CDA, ktore przygarnelo mnie ostatnio po smutnym zawieszeniu Clicka.

Co do filmu - widzialem ostatnio "Gran Torino", zachecony zreszta recenzja Elda z aktualnego numeru CDA. Dobry, madry film, polecam.

Skąd ta dziwna nowa ksywka? :biggrin:

A znasz kogos, kto ma w CDA normalna ksywke?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sam, nie inny. Co jest juz czescia odpowiedzi na kolejne pytanie...

No ładnie, ładnie. Tym bardziej miło powitać na forum. Zwłaszcza, że ma odległa czasowo przygoda z AM koncentrowała się właśnie na tym kąciku i to głównie za Twoich czasów. Howgh!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(najlepiej głupie)

Jak się nazywasz?

Czy będziesz częściej pisał teksty do CD-A?

Jakiej słuchasz muzyki?

Jaki masz samochód i za jaką recenzję/zapowiedź go dostałeś?

Czytali byście Clicka, to byscie wiedzieli kim jest. Ja wiem jak się nazywa, ale nie powiem, bo mnie wywalą. Piszcie prywatne wiadomości jbc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ile masz lat?

2. Jesteś optymistą, pesymistą czy realistą?

3. Masz jakieś zwierzątko domowe?

4. Czytasz / czytałeś jakieś pismo o grach komputerowych bądź komputerach ( napisz jakie jeśli możesz :) ).

5. Jak długo czytasz/czytałeś CDA/CLicka

6. Czy przed pracą w CDA i Clicku pracowałeś w jakimś innym piśmie lub innej stronie bądź telewizji poświęconej grach albo komputerom?

Pozdro

Kermit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na forum przybyłeś z własnej woli, czy ktoś jednak musiał Cię do tego przekonywać? O konkretniejszych perswazjach nie wspominając... :turned:

Ogolnie nie przepadam za forami, wiec i tu sie zjawilem raczej z obowiazku. Ale im dluzej tu siedze, tym wiecej widze ciekawych watkow i ludzi madrze sie wypowiadajacych. Kto wie, moze jak bede duzy, to sie nawet zaczne udzielac w dyskusjach...

Rzeczywiście znasz hebrajski?

Ani lo jodea iwrit, awal ani lomed [jesli pozwolisz, ze napisze to lacinskimi znaczkami]

Twoja ulubiona gra roku 2008?

Hm, nie bede chyba oryginalny, jesli powiem, ze GTA IV, co?

Co sądzisz o Assassin's Creed i czy zagrasz w AC 2?

Grasz w jakąś grę MMO lub inne w trybie multi?

1. Jedynka swietna, wiec na pewno zagram w dwojke. Choc klimaty bliskowschodnie mnie bardziej kreca. No i Altair wydawal sie ciekawszy niz Ezio. Jak powiedzial o wloskim bohaterze dwojki CormaC: pewnie zamiast walczyc polozy sie przed wrogiem i zacznie krzyczec: "faul, faul, panie sedzio!" :)

2. Czasami pogrywam w CoD 4 i 5 po sieci, ale rzadko, bo ogolnie jestem aspoleczny i nienawidze ludzi.

-Jaki jest twój ulubiony gatunek muzyki?

-Ulubiony gatunek gier?

1. O muzyce sie juz wypowiadalem wyzej, wiec polecam przeczytac tamten jakze intrygujacy wpis. Od wczoraj sie wiele nie zmienilo.

2. Nie mam jednego. Gram - dla przyjemnosci i z przyjemnego zawodowego obowiazku - w roznorakie rzeczy.

Przepadasz za twórczością sapkowskiego? Ile lat piszesz teksty o grach?

Przepadlem juz dawno ;) A pisze o grach jakies 4-5 lat.

Czym tak naprawdę będziesz się zajmował?(oprócz psucia powietrza) :tongue:

No wlasnie psucie powietrza jest glownym punktem mojej umowy o prace i bedzie zajmowalo najwieksza czesc mojego czasu. To, co mi zostanie, poswiece na wypowiadanie sie na forum.

Jaka dotąd w tym roku gra podobała Ci się najbardziej?

Jak na razie Empire: Total War. Ale najlepsze dopiero przed nami.

Dlaczego w CDA twoich tekstów jest tak mało?

A z tym pytaniem to do MacAbry :)

1. Ile masz lat?

2. Jesteś optymistą, pesymistą czy realistą?

3. Masz jakieś zwierzątko domowe?

4. Czytasz / czytałeś jakieś pismo o grach komputerowych bądź komputerach ( napisz jakie jeśli możesz :) ).

5. Jak długo czytasz/czytałeś CDA/CLicka

6. Czy przed pracą w CDA i Clicku pracowałeś w jakimś innym piśmie lub innej stronie bądź telewizji poświęconej grach albo komputerom?

1. O jakieś 5 za dużo.

2. Jestem moralnie skarlałym cynikiem.

3. A tasiemiec sie liczy?

4. CDA i Clicka (poki byl), czasem PC Format.

5. Zaczalem jeszcze w tamtym tysiacleciu. I jestem juz na 16 stronie!

6. Nie, konkurencji na mnie nie stac ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah, czuję się niepocieszony brakiem odniesienia do mej sentymentalno-pozdrawiającej wypowiedzi. Jako osobnik wybitnie przebiegły posunę się (ha!) do zastosowania pytania: Czy pamięta szanowny redaktor jeszcze coś z czasów książkowo-actionmagowych, czy może odmęty przeszłości pożarła już skleroza?

Tak, tak... Pytam o siebie :sweat:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choc klimaty bliskowschodnie mnie bardziej kreca. No i Altair wydawal sie ciekawszy niz Ezio. Jak powiedzial o wloskim bohaterze dwojki CormaC: pewnie zamiast walczyc polozy sie przed wrogiem i zacznie krzyczec: "faul, faul, panie sedzio!" :)

Hehe, mnie fascynuje średniowieczny Bliski Wschód więc też będę trochę tęsknił za Altairem. Ale z drugiej strony nigdy nie spotkałem się z grą osadzoną we Włoszech XV wieku więc też powinno być ciekawie :P

Ogolnie nie przepadam za forami, wiec i tu sie zjawilem raczej z obowiazku. Ale im dluzej tu siedze, tym wiecej widze ciekawych watkow i ludzi madrze sie wypowiadajacych. Kto wie, moze jak bede duzy, to sie nawet zaczne udzielac w dyskusjach...

No to jeszcze Cię trochę pomęczę i rozruszam :

Czy interesujesz się piłką nożną i jakiemu klubowi kibicujesz?

Czy uprawiasz jakiś sport?

Zamierzasz się bronić przed powszechną w redakcji CD-A zarazą zwaną WoW czy raczej poddasz się i zasiądziesz przed dziełem Blizzarda?

I jeszcze jedno, jako, że jestem graczem Guild Wars to moim obowiązkiem jest zapytać o Twój stosunek do tej gry. A więc pytam.

P.S. Mam nadzieję, że jesteś wytrzymały psychicznie i fizycznie, bo niedługo Twoje palce po odwiedzeniu tego tematu będą błagać o litość, a mózg się zlasuje od powtarzania po raz setny jakiej muzyki słuchasz. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah, czuję się niepocieszony brakiem odniesienia do mej sentymentalno-pozdrawiającej wypowiedzi. Jako osobnik wybitnie przebiegły posunę się (ha!) do zastosowania pytania: Czy pamięta szanowny redaktor jeszcze coś z czasów książkowo-actionmagowych, czy może odmęty przeszłości pożarła już skleroza?

Tak, tak... Pytam o siebie :sweat:

Kajam sie, bije w piersi i wyruszam na kolanach na pielgrzymke do Czestochowy, ale niestety mam strasznie slaba pamiec do ksywek, zwlaszcza jesli cos dotyczy czasow tak odleglych. Wybaczysz?

No to jeszcze Cię trochę pomęczę i rozruszam :

Czy interesujesz się piłką nożną i jakiemu klubowi kibicujesz?

Czy uprawiasz jakiś sport?

Zamierzasz się bronić przed powszechną w redakcji CD-A zarazą zwaną WoW czy raczej poddasz się i zasiądziesz przed dziełem Blizzarda?

I jeszcze jedno, jako, że jestem graczem Guild Wars to moim obowiązkiem jest zapytać o Twój stosunek do tej gry. A więc pytam.

P.S. Mam nadzieję, że jesteś wytrzymały psychicznie i fizycznie, bo niedługo Twoje palce po odwiedzeniu tego tematu będą błagać o litość, a mózg się zlasuje od powtarzania po raz setny jakiej muzyki słuchasz. ;)

1. Pilka nozna - tak. Jako wrocławianin z wyboru kibicuje Śląskowi (ktory wczoraj skopal tylek Odrze i zdobyl Puchar Ekstraklasy :)), choc nie jestem "fanatykiem z Oporowskiej". A jeśli chodzi o tegoroczne trio walczace o tytul, to chyba najbardziej chcialbym zobaczyc Leszka na pierwszym miejscu podium. Mam nadzieje, ze nie nalezy mi sie za to wpie**ol? ;)

2. Ze sportow lubie pograc w kosza i siatke, a ostatnio, jako na japiszona przystalo, zaczalem grac w tenisa (z Qniem zreszta).

3. WoW-a, narkotykow i cudzolostwa nie probuje, bo jeszcze moglyby mi sie spodobac i byloby po mnie.

4. Nie jestem fanem MMO i - choc moze to nieprofesjonalne - nie gralem w GW.

5. Spoko, jestem dobry w ignorowaniu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze nie nalezy mi sie za to wpie**ol? ;)

No, masz szczęście ;) ja jestem z okolic Krakowa ale wolę i tak Lecha od Wisły, jak na ten moment Kolejorz prezentuje futbol, którego nie można się wstydzić nawet w Europie.

a ostatnio, jako na japiszona przystalo, zaczalem grac w tenisa (z Qniem zreszta).

A więc to wy jesteście tymi sławnymi graczami, o których miałem przyjemność czytać w tekście o Virtua Tennis :) No to życzę, żebyś trafiał w ten narożnik z prędkością 200km/h. Gdybym mieszkał niedaleko Wrocławia to bym mógł robić za chłopca do piłek, ale w tej sytuacji musicie sobie znaleźć kogoś innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...