Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

"Na marginesie"- Wasze opinie

Polecane posty

Chodzi o to, że w Na Luzie wydzielona jest strefa na rysunki Marka.

Ja tam przyjmuję ten pomysł bez większych emocji. Dobrze, że rysunki są w jednym miejscu, a nie jak ostatnio rozbite po całym NL. A ich poziom jest wysoki jak zawsze :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w sumie też bardziej podobał się "bałagan" w rysunkach w NL, ale tak też może być co zrobić trzeba się przyzwyczaić i tyle. A poza rozmieszczeniem to rysunki jak zwykle fajne :thumbsup: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem także zwolennikiem bałaganu, teraz gdy wszystkie rysunki są w jednym miejscu, całe NL traci tak jakby na wartości, wtedy na każdej stronie moja twarz promieniała uśmiechem, a teraz tylko na jednej stronie jest taki efekt :tongue:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję więcej rysunków :biggrin: . Nie wiem co tu komentować. Dla mnie zbyt dużej różnicy nie ma. Gdyby Pan dodał jakieś nowe serie związane z konkretnymi bohaterami, to rozumiem. A tak, to po prostu wszystko co do tej pory zbite w kupkę. Ale to jednak powód do dumy, własny kącik. :thumbsup: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że nowy dział nie ruszył w tej formie, jaką sobie wyobraziłem :( Jednak jest pewna zmiana, którą zamierzałem świadomie: rysunki w jednym miejscu.

Całość ma sprawiać wrażenie magazynu- różnorodnego (Klara, nowa seria- nie widzicie "KLOCa"? itp.), ale z jednym wspólnym mianownikiem (gry, świat gracza). Spora część materiału nie weszła (może za miesiąc), brakuje logosów itp. Za miesiąc będzie lepiej ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem dobry pomysł nie trzeba kartkować całego Na Luzie aby przeglądać rysunki a zawsze od tego zaczynam ;).Tylko troszkę mało tego ;/ ale pomysł mi się podoba.A rysunki jak zawsze śiwetne :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy o tym klocku nie zaczęło się już wtedy, gdy podobny ukazał się w AR?

Powiedzmy, że pomysł klarował się od dłuższego czasu.

Całość jak magazyn?

Coś na kształt magazynu. Już nie same Klary, lecz materiał bardziej różnorodny.

Czyli, że kącik będzie poszerzony? :rolleyes:
Nie, ciut się wydłuży i zwęży ;). Tytuł działu sugeruje niewielką powierzchnię, więc nie powinno być lamentu że zabieram miejsce na NL, AR czy recenzje (chciałbym taki pasek z boku strony, z góry aż po dół, max. 1/3 jej szerokości).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co raz bardziej Pana podziwiam. Trzeba mieć łeb (bez obrazy) żeby wymyślać przygody klocka :tongue: . Swoją drogą zaczął Pan świetnie. Wziąłem CDA do szkoły, razem z kolegami się z tego nieźle uśmialiśmy. W każdym bądź razie jest to krok do przodu, gratuluję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie, ciut się wydłuży i zwęży ;). Tytuł działu sugeruje niewielką powierzchnię, więc nie powinno być lamentu że zabieram miejsce na NL, AR czy recenzje (chciałbym taki pasek z boku strony, z góry aż po dół, max. 1/3 jej szerokości)."

Ej, w na luzie nie ma recenzji. Tak sobie zerknąłem na ten obecny dział. 1/3 to malutko. Na oko zmieści się z pięć rysunków. Tyle Pan chciał? Opracowuje Pan jakąś specjalną szatę graficzną?

Będą tam jakieś kombinowane prace*?

*programy do grafiki itp.

"Miało być lepiej icon_rolleyes.gif ... Może za miesiąc."

Ale Pan skromny jest. Chodziło mi o to, że rysunek fajny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, w na luzie nie ma recenzji.

Uogólniłem. Początkowo "NM" ("Na marginesie") nie miał być w "NL".

Tak sobie zerknąłem na ten obecny dział. 1/3 to malutko. Na oko zmieści się z pięć rysunków. Tyle Pan chciał?

Rysunków było więcej. Miały być nieco zmniejszone i poukładane.

Opracowuje Pan jakąś specjalną szatę graficzną?

Nic specjalnego, pełen minimalizm ;)

Będą tam jakieś kombinowane prace*?

*programy do grafiki itp.

Nie rozumiem nadal. Będą tam rysunki, nie zdjęcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy Pan "fantazjował". Np. Klara manga, kalambury ostatnie udziwnione.

Nie, ale w dziale ma znaleźć się nie tylko Klara. Co- o tym później, jak zobaczymy wersję 2.0 ;)

Nie myślał Pan żeby część rysunków była na płycie, w bonusie?
Nie, rysunki najlepiej ogląda się na papierze ;) Miejsce na DVD rezerwuję sobie dla Klarendarzy, planów lekcji itp.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie trochę śmiesznie, że te rysunki są tylko w jednym miejscu, ale chyba można się przyzwyczaić. Najważniejsze, że wciąż trzymają świetny poziom :) Nowe klocki - jak dla mnie gitara, Pański żart nie traci ani odrobiny swej wartości, dla mnie jedynym mankamentem jest to że dość ciężko hm... "utożsamić się" z bohaterami :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na dział jest OK... Prośba tylko o nie zamieszczanie żartów, w takim stylu jak ten o klocku z Tetrisa (one po prostu nie śmieszą). Ale i tak 4/5 dobrych żartów to niezły wynik. ;-)

P.S. Kiedy następna zabawa w Kalambury? :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie roznorodnosc to dobry pomysł.Kiedys jeden z rysunków pana Marka o klockach normalnie zwalił mnie z nóg.Brawo dla pana.Fajnie by było gdyby dział chociaz troche sie powiekszył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...