Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs CDA ? zgłaszajcie swoje pomysły!

Polecane posty

Od dwóch tygodni organizujemy na naszej stronie internetowej weekendowe konkursy, w których zadanie polega na wykonaniu pewnej tematycznej fotki. Jeśli masz pomysł na zadanie na kolejne tygodnie wpisz go tutaj. Może któryś z pomysłów zrealizujemy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pricekar

Wiem że to może będzie trudne do zrobienia (a co dopiero zrobienia zdjęcia), ale co tam: konkurs nazywałby się "Jakby wyglądał świat bez CD-Action". Tutaj raczej trzeba by było się wykazać inwencją twórczą. Głównie chodziłoby o pokazanie na zdjęciu jakiegoś ponurego, szarego miejsca, które miałoby jakikolwiek związek z CDA (np. Szary monitor, najlepiej jeszcze z z taką :( minką na ekranie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki :

1. Do czego to służy? - Czyli do czego można użyć CD-A

2. CD-A na Lodzie. - chyba nie trzeba tłumaczyć

3. Inna forma. - ukazać CD-A w innej formie (Może być żywa)

4. Zwierzęta są wśród NAS! - Fotki czytelników jako zwierząt ... lub wraz z zwierzętami.

I to wszystko jak na razie.(TO także powinno się liczyć jako konkurs :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zas wpadlem na taki pomysł. Nazywało by się Nasi Redaktorzy czy jakoś tak podobnie i chodziło by o to aby jak naj/śmieszniej/straszniej/uroczo/elegancko/normalniej (niepotrzebne skreślić) przebrać się za jednego z członków redakcji, i uwiecznić to na zjdjęci, filmie. Myśle że to by było dobre, ponieważ czytam w CD-Action bardzo dużo domysłów jak wygląda np. Smuggler, czy Q'nik....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może, konkurs w stylu "co by było gdyby CDA nie było czasopismem o grach" (oczywiście z bardziej chwytliwym tytułem konkursu xD) - i np zdjęcie dziewczyny gotującej i używającej Akszyna jako książki kucharskiej, lub też (bo nadal głosuję za jakimś konkursem photoshopowym), okładka przerobiona, no już niech będzie na tą książkę kucharską i nagłówki w stylu " Bioshock"- najnowszy koktajl warzywny itp. xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje 3 propozycje :D

1.CD-ACTION a rodzice, należy ukazać jak TO nasi rodzice czytają to pismo :)

2.CD-A (trochę chore) Cenzura, ukazanie czegoś co ma być ocenzurowane, i do cenzury urzyć numer CD-A :D

3.CD-A Story, opisać nasz dzień/ tydzień/weekend w redakcji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam propozycji co do samych tematów konkursów, ale do newsów o nich. Mianowicie prosiłbym o to, aby gdy podajecie wyniki można było szybko zerknąć na prace zwycięzców. NP co do konkursu o kosmitach, to żeby zobaczyć kto wygrał musiałem przeszukać cały temat ( dobrze, że tylko 6 stron :) ) , bo nie pamiętałem linku ze stroną z głosowaniem, a nie chciało mi się szukać stosownego newsa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze wpadłem na pomysł żeby był pokazany jakiś obrazek z gry (albo pare) i wymyślenie do niego podpisu a potem najlepszy ukazał by się np. w CDA (tak jak było z wpisem do GW).

I zdecydowanie podpisuję się pod sugestią Artemisa!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...