Skocz do zawartości
Gość CRD

Fallout (seria)

Polecane posty

Ehm, ja się dziwię, że prawami do tej gry nie zainteresowało się jeszcze EA GAMES :) Co to dla nich odkupić prawa do gry i ściągnąć ekipe Black Isle. Zyski i tak będą te 10x większe minimum...

PS. Miejmy nadzieje, ze sie zainteresują :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Electronic Arts i Fallout 3? Nie wiem dlaczego, ale dziwnym trafem ten pomysł mi się nie podoba. Mam jakieś dziwne przeczucie, że nie wyszłoby to Falloutowi na dobre. Bierze się to chyba stąd, że nie mam do EA zbyt dużego zaufania. Ale prawdę mówiąc zbytnio nie obchodzi mnie to, jaka firma zajmie się pracami nad Falloutem 3 (pod warunkiem że kiedyś prace będą kontynuowane - oby jak najprędzej). Ważne jest to, czy dana firma będzie tego godna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sateLITE_11

Podzielam zdanie Tropenhauzera, a po za tym to z tego co wiem to Electronic Arts nie ma rzadnego doświadczenia w grach cRPG, wydali by pewnie Fallouta 3 pełnego bugów tak jak to robią z niektórym grami, ale trzeba przyznać że niektóre gry EA to prawdziwy majstersztyk :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Twarzerr

ea i fallout3... juz widze te reklamy w telewizji i napisy na pudelku "bardziej niz realistyczne odglosy futurystycznej broni!"... po prostu wszystko byle nie ea :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AmaD

Jak usłyszałem że Fallout 3 nie wyjdzie to aż smutno mi sie zrobiło. Ta gra miała ogromny potenciał w sobie. Gdybym miał kasę to wykupiłbym licencję na tą grę :lol: . Tak serio jeżeli znajdzie się jakiś wydawca to na tej grze zarobi fortunę! Przecież to murowany hit.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

No właśnie, sprawa z Black Isle Studios jest dziwna. Firma, która stworzyła same świetne gierki i współpracowała przy tworzeniu innych świetnych (tylko Lionheart wyszedł niestety kiepściutki) powinna dawać ogromne dochody. A tymczasem Interplay gada coś o zbyt dużych stratach z powodu BIS i likwiduje tę branżową legendę. Jednym słowem: idioci!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LoLeQ

Jednym zdaniem - nie masz pojecia o gospodarce.Czy gdyby Interplay nie musial,to by usuwal BIS?No wlasnie.Usuwaja go zapewne dlatego ze produkcja gier spod znaku Black Isle jest bardzo droga,i wymaga duzo czasu.A ze sytuacja finansowa Interplayu nie jest najlepsza,to myslisz ze beda czekali te kilka lat zanim wydadza gre a firma juz bedzie bankrutem?No wiec wlasnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czttał kto z Was nowinki w nowym CDA. Jak byk stoii że główny programista F3 przeszedł do niemieckiego developera torzącego gre w podobnym klimacie :) Myślę że projekt tak oczekiwany i tak zaawansowany w pracach nie przepadnie - ktoś się w końcu połaszczy na kasę jaką można na nim zgarnąć :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogóle całą sprawa z Falloutem 3 wydaje się lekko nieprawdopodobna: wydają gniotliwego Lionhearta, który zbiera fatalne recenzje na całym świecie, zamiast tytułu legendarnego (w dodatku, jeśli wierzyć tekstowi z cda, prawie kompletnego), który - nawet gdyby został zjechany przez recenzentów - sprzedawałby się jak świerze bułeczki... Przynajmniej ja czegoś tu nie rozumiem :?

Ale miejmy nadzieję że ktoś pójdzie po rozum do głowy i wyda w końcu trzecią część cudownego opadu radioaktywnego... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer
Jednym zdaniem - nie masz pojecia o gospodarce.Czy gdyby Interplay nie musial,to by usuwal BIS?No wlasnie.Usuwaja go zapewne dlatego ze produkcja gier spod znaku Black Isle jest bardzo droga,i wymaga duzo czasu.A ze sytuacja finansowa Interplayu nie jest najlepsza,to myslisz ze beda czekali te kilka lat zanim wydadza gre a firma juz bedzie bankrutem?No wiec wlasnie.

Otóż mam pojęcie o gospodarce - z pewnością niezbyt duże, ale przynajmniej wiedza ta nie jest tragiczna. Jeśli Interplay miał problemy z BIS, to mógł tę firmę sprzedać innemu wydawcy, zamiast ją likwidować. Widocznie Interplay źle zarządza finansami. Mogliby poczekać te parę lat, wziąć jakąś pożyczkę z banku lub od bogatej cioci i jakoś wytrzymać do premiery gry. A jeśli gra byłaby porządnie zrobiona, to koszty na pewno by się zwróciły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Panowie.

Wielu ludzi zwatpilo juz w powstanie trzeciej czesc najlepszej serii gier wszechświata. I, wybaczcie, ale powiem wam coś prosto w twarz- I WY SIEBIE NAZYWACIE FANAMI FALLOUTA? Mój chory i spaczony umysł NIE przyjmie do wiadomosci ze F3 nigdy nie powstanie. Dlatego ignoruję wszystkie te okrzyki 'Van Buren padł!' i czekam aż Interplay zrzuci płaszcz mistyfikacji, i w koncu przyzna sie ze te wiadomosci byly tylko po to aby gra sie sprzedawala jak nic nigdy dotąd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Twarzerr
Panowie.

Wielu ludzi zwatpilo juz w powstanie trzeciej czesc najlepszej serii gier wszechświata. I, wybaczcie, ale powiem wam coś prosto w twarz- I WY SIEBIE NAZYWACIE FANAMI FALLOUTA? Mój chory i spaczony umysł NIE przyjmie do wiadomosci ze F3 nigdy nie powstanie. Dlatego ignoruję wszystkie te okrzyki 'Van Buren padł!' i czekam aż Interplay zrzuci płaszcz mistyfikacji, i w koncu przyzna sie ze te wiadomosci byly tylko po to aby gra sie sprzedawala jak nic nigdy dotąd.

no ale fan to takze realista... popatrz na to w logiczny sposob :P chociaz nic nie mam przeciw temu pomyslowi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to nie wierzę by ten projekt poszedł ostatecznie do piachu - nie zabija się kury znoszącej złote jajka. Mimo to polityka wydawnicza Interplayu mnie zadziwia - z pewnością wchodzą w grę jakieś ciemne sprawki... Ale tak czy inaczej IP jest na krawędzi bankructwa, więc miejmy nadzieję, że wkrótce upadnie i będzie musiało wyprzedawać projekty po pół darmo... Może wtedy ujrzy też światło dzienne trzecia część Freespace, której IP nigdy nie wybaczyłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tjaa, FS3 to gra, dla której zrobiłbym naprawdę wszystko... dlaczego, ach dlaczego nikt nie chce się za nią wziąść? :? Teraz IP ma u mnie podwójnie przechlapane licząc niewypał z Falloutem :evil: - w tym wypadku zgadzam się z cardiobamboszem. To musiały być jakieś konszachty & matactwa (to takie ostatnio modne powiedzonka w polsce ^_- )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lodzio

A moze lepiej, zeby nie było F3? Po tym całym długim oczekiwaniu, przekrętach, upadłościach ta gra może być po prostu... KIEPSKA. Nie lepiej zachować w pamięci dobre wspomnienia?

PS. I tak powiem szczerze, że F3 i grafika 3D mi się od początq nie widziały...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Fallout 3 nie może być słabą gierką! A dlaczego? Bo... bo ja tak mówię! :wink: Wydaje mi się, że BIS nie pozwoliłby na wydanie słabej gierki (w końcu wszystkie gierki, które stworzyli, były wspaniałe). Oni chyba nie potrafią robić słabych gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lionheart wymyka się wszelkim klasyfikacją kiczu & tandety przereklamowanej do granic możliwości... dla mnie akcja z wydaniem owej gry zamiast Fallouta zakrawa na skandal większy niż z kradzieżą kodu źródłowego HL2 :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan
Tak naprawdę to nie wierzę by ten projekt poszedł ostatecznie do piachu - nie zabija się kury znoszącej złote jajka.

Podobnie sytuacja wygląda z HoMM 5. I tu i tu przerwano prace, ale nie wierzę, by nikt ich nie wznowił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość blobbel

A może IP zazdrościł BIS, że robią takie dobre gry i chciał się ich pozbyć?

Specjalnie wydali takiego gniota jak Lionheart z logiem BIS i potem powiedzieli, że przynoszą straty i ich wykopali. Teraz czekają aż fani trochę zapomną o F3 i wydadzą grę jkby to oni ją zrobili :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer
A lionheart? (no chyba za ja teraz coś myle ) Też dobra gra?

Lionheart był tworzony przez Reflexive Entertainment, Black Isle Studios tylko patronowało ten projekt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...