Skocz do zawartości
Gość CRD

Fallout (seria)

Polecane posty

Nadzieje jest matką głupich, ale my bardzo kochamy swoje mamusie :]

Coraz częściej sptyka się takie topice spekulacyjne, ael a dobrą sprawe do niczego nie prowadz... tymbardziej ze może niedługo prawa do Fallouta przejdą w inne ręce...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :!:

W zasadzie wątek o Falloucie już mamy ale jak już pisałem

Zawinił :

a) marketing

B) pomysły Interplaya

Co do spekulacji to już materiał na dramat narodowy

( w końcu maniacy Fallouta to jedna rodzina ) .

Na kupno praw do tytułu największe szanse ma Silver Style i Troika

ale na to trzeba czasu .

Trzymajcie ręke na pulsie bo może za parę lat ( optymista ze mnie )

ujrzymy Fallout 3 na sklepowych pólkach .

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arhenius

Tak się zastanawiam, może lepiej by było gdyby Fallout 3 nigdy nie ujżał światła dziennego. Jeśli nie zrobiąą tego ludzie z Interplay'a to już nie będzie to ten Fallout. Co gorsza może wyjść kolejny gniot. Szkoda więc wsobie rozpalać nadzieję, bo możemy się bardziej rozczarować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, może lepiej by było gdyby Fallout 3 nigdy nie ujżał światła dziennego. Jeśli nie zrobiąą tego ludzie z Interplay'a to już nie będzie to ten Fallout. Co gorsza może wyjść kolejny gniot. Szkoda więc wsobie rozpalać nadzieję, bo możemy się bardziej rozczarować.

Cos w tym jest, szkoda byloby gdyby 3 okazala sie niewypalem po tak wspanialych 2 poprzednikach. Z drugiej strony miloby bylo jeszcze raz przeniesc sie do krainy Fallout'a, nawet jesli zrobilaby go inna firma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadzieje jest matką głupich, ale my bardzo kochamy swoje mamusie :]

Coraz częściej sptyka się takie topice spekulacyjne, ael a dobrą sprawe do niczego nie prowadz... tymbardziej ze może niedługo prawa do Fallouta przejdą w inne ręce...

Inne studio? Nie uwierzę dopóki nie zobaczę! :D

Przez to może stracić sama gra gdy ci nowi producenci nie przyłożą się do gry!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej się przyłożą, w końcu wiedzą jakie są oczekiwania graczy. Ale mi się wydaje że to tylko taki chwyt reklamowy - niby nie wyjdzie a tu nagle od razu premiera :D (fajnie by było)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :!:

Jestem świerzo po lekturze Raportu specjalnego o Falloucie 3 i muszę przyznać , że najbardziej mi odpowiada perspektywa dokończenia gry przez jej autorów , a więc jak napisał demogorgon trzymajmy za nich kciuki aby wszystko poszło po ich myśli .

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymajmy za nich kciuki aby wszystko poszło po ich myśli

Lepiej niech po naszej mysli pojdzie ;) - po Lionhearcie za bardzo zaufania do ich "mysli " nie mam...

Witam :!: :!:

Co prawda to prawda , ale podobno Lionheart był sygnowany logiem BIS a samą grę stworzyła inna firma .

IMO Fallouta 3 inna firma po prostu by spaprała , więc BIS jest moim faworytem jeśli chodzi o ukończenie gry .

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morpheius

Podejrzewam, ze nawet jesli Interplay zrezygnuje z F3, to ktos dokonczy i wyda ta gre. W koncu to legenda i praktycznie pewniak marketingowy (kto z nas nie gral w fallouta)? A najlepiej by bylo, zeby F3 byl wydany w Polsce w serii Extra Gra :D To juz by bylo poprostu bosko. Ale np. nie chcialbym zobaczyc Fallouta w 3d. Wg mnie to juz nie jest pelnoprawny RPG. Jedyny wyjatek poczynilem tutaj prze Gothicu, ktory wg mnie jest jedna z the best gier. Ale Fallouta bym raczej nie scierpial. Ew. jeszcze by przeszlo cos typu UFO Aftermath, ale na pewno bardziej dopracowane.

Panowie z BIS : Trzymam kciuki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Ale jeśliby ten trójwymiar był porządnie zrobiony, to czemu nie? Tym bardziej, że osoby widzące demko myślały, że wszystko jest dwuwymiarowe. Do czasu gdy zaczęto obracać kamerą. Tak więc było niby 2d, ale jednak 3d. Ale zdjęcie miasta trochę mi się nie spodobało. Takie to wszystko zbyt czyste, bez brudu, budynki jakby nowe, troszkę plastikowe. Może w ruchu to wszystko wyglądało lepiej. Marzę o tym, żeby wszyscy panowie, którzy pracowali nad FO i FO 2, założyli nową firmę i dokończyli Fallouta 3. Chociaż czytając jakiś czas temu fragment fabuły FO 3 lekko się zdołowałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Drendron
(...)Marzę o tym, żeby wszyscy panowie, którzy pracowali nad FO i FO 2, założyli nową firmę i dokończyli Fallouta 3. (...).

Marzenia. Twórcy jedynki i dwójki są obecnie rozproszeni, pracują w różnych firmach. Część osób obeszła tuż po premierze Falla 1. Po drodze między 2 i 3 wykruszyła się i poprzechodziła do różnych firm znaczna część twórców gry. Obecnie zebranie ich wszystkich przy jednym projekcie jest niestety niemożliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Wiem o tym, że są rozproszeni. Napisałem tylko, że marzę o ich współpracy. Ale marzenie nie musi mieć dużo wspólnego z rzeczywistością. Moim zdaniem Bioware byłoby godne dokończenia Fallouta 3 (oczywiście pod kierunkiem jak największej liczby ludzi z Black Isle Studios).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Twarzerr

najbardziej prawdopodobny scenariusz to jednak ze Fallouta 3 nie bedzie (wypluj to slowo! chrr... TFU), ale za to dzieki temu, ze Damien Foletto jest w firmie zajmujacej sie podobnym The Fall, moze zaowocowac tym, ze to wlasnie The Fall bedzie nastepca F1 i F2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość !Chrząszczu
Gra pewnie byłaby świetna.A tak "urżneli kure co dawała złote jajka". :(:(

Raczej urżneli kurze złote jaja :D Bądźmy optymistami. Miejmy nadzieję że kontynuacja światowego hitu jakim był Fallout oznaczona numerkiem 3 ukarze się. Jak nie teraz to nawet trochę później (byle nie za późno:)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...