Skocz do zawartości
wies.niak

Userbary, buttony, antypixele

Polecane posty

melon1992: IPhone w lewo, logo CDA w prawo, Wii, do góry. Pokombinuj tak, by nie nakładało się. Jak trzeba to spróbuj zmniejszyć.

James: Szczerze powiem, że ukośne napisy do mnie nie przemawiają jako odbiorcy. Popracuj nad barwami. Rozmieszczenie nadal chaotyczne. Próbuj dalej :) .

Nieźle Wam idzie, naprawdę doceniam. Kontynuujcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na ocenę eksperta ;]

melon1992 - Świetne! Jednak wywal napis Nintendo DS i wrzuć zamiast zdjęcie DSi, chyba lepiej będzie w poziomie. Dobrze by było żeby pod logiem był napis: "Konsole", komórki się już chyba nie zmieszczą.

A reszta to mam nadzieje że nie pozostanie dłużna i też coś skrobnie, prawda? :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz moje 2 nowe propozycje:

1. chciałeś nie przeźroczyste :)

rammmma.jpg

2. tak się bawiłem ;p

konszapr.jpg

teraz widzę, że nie powinienem tego dodawać xD...

@Melon raczej chodziło mi o samą konsole, a nie napis ale to nie mi ma się podobać xD

Edytowano przez m4t3k73
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekty obu panów są ekstra.

melon1992: Hmm zastanawiam się właśnie nad tą poświatą. Zawsze można dać np. 2 projekty. Wtedy jeden ma czerwoną poświatę z czerwonym napisem zapraszamy, a drugi np. z niebieskim kolorem.

m4t3k73: Druga propozycja IMO ciekawsza. Proponuje jednak paski minimalnie pogrubić, żeby litery nie wystawały.

Niech teraz ocenia konsolowy znawca :P .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom tu jest mega wysoki więc nie mam co się z wami mierzyć :) Prace są świetne

to co ja tu robię? :P jestem przecież amatorem... możesz konkurować, nikt nie powiedział, że nie zrobisz czegoś lepszego ;)

kolejne prace:

wkjuva.png

oraz

2hyl48.png

Edytowano przez melon1992
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to tak. Wybiorę teraz te które będą na wierzchu, czyli w takim miejscu że każdy user będzie mógł sobie zgarnąć jakąś i rzucić do sygnaturki.

m4t3k73 - Wersja Druga. Ta "zielona". /me puszcza aplauz widowni nagrany na kiepskiej jakości taśmę

James - Wersja pierwsza. Ta bez napisu. /me puszcza inny aplauz widowni, nagrany na równie kiepską taśmę.

Czekamy na melona1992.

Btw. Do każdej z prac mam jednak jakieś zastrzeżenie:

James - Wsio dobrze, ładnie, ale to tło... Zostawił bym białe lub czarne. Ew. ciemne. Jak masz chęć jeszcze poprawiać, to wrzucaj następną modyfikację.

m4t3k73 - Logo Xboxa mogło by być przesunięte do lewej strony, zdjęcie PSP powinno być inne, to wygląda na kiczowate trochę, oraz DSi powinien być obrócony tak, aby stylus (patyczek) był z lewej strony. Jak wyżej, masz jeszcze chęci, to pracuj dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to poprawię jutro po szkole (ok.15:00) bo nie mam teraz dostępu do komputera z photoshopem :)

mam jeszcze jedną całkiem inną, całkiem nową koncepcję ale to też jutro;p

macie na co czekać hehe

@James a co do tego poziomu to ja również jestem amatorem xD jak mówiłem prace zamieszczane tu są moimi pierwszymi w życiu :)

aha i co do mojej pracki z tymi paskami (prawie jak userbary) na górze i dole to powiedzcie jakie dać kolory bo ten zielony czarnym IMO nie jest najlepszy :)

Kagex a dlaczego na kiepskiej jakości taśmę xD?!

@down.

James why? :)

jak masz gimpa to poczytaj tutoriale z sigami, userbarami, napisami itp. na gimpuj.info i będzie ci lepiej szło ;P

Edytowano przez m4t3k73
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melon1992 -> Twoja ostatnia praca ma 121KB. Zmień format na jpg, różnicy nie widać, a plik mniejszy.

Poza tym spytałem o zgodę na wykorzystanie prac Marka Lenca w tworzeniu grafik reklamujących forum (a nie konsole Kagexowe :>). Jeśli będziecie mieli fajne pomysły, to możecie korzystać :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to poprawię jutro po szkole (ok.15:00) bo nie mam teraz dostępu do komputera z photoshopem :)

mam jeszcze jedną całkiem inną, całkiem nową koncepcję ale to też jutro;p

macie na co czekać hehe

// Ołrajt, będziemy ;] - Kagex //

@James a co do tego poziomu to ja również jestem amatorem xD jak mówiłem prace zamieszczane tu są moimi pierwszymi w życiu :)

aha i co do mojej pracki z tymi paskami (prawie jak userbary) na górze i dole to powiedzcie jakie dać kolory bo ten zielony czarnym IMO nie jest najlepszy :)

Kagex a dlaczego na kiepskiej jakości taśmę xD?!

// Bo na nic lepszego nie zasłużyliście ;p //

@down.

James why? :)

jak masz gimpa to poczytaj tutoriale z sigami, userbarami, napisami itp. na gimpuj.info i będzie ci lepiej szło ;P

Rozwijajcie swoje talenty, może się kiedyś okazać że grafika komputerowa to całkiem opłacalna fucha ;]

melon1992 -> Twoja ostatnia praca ma 121KB. Zmień format na jpg, różnicy nie widać, a plik mniejszy.

Poza tym spytałem o zgodę na wykorzystanie prac Marka Lenca w tworzeniu grafik reklamujących forum (a nie konsole Kagexowe :>). Jeśli będziecie mieli fajne pomysły, to możecie korzystać :-)

Tak nie ściągniesz ludzi! Uczaj się od mistrza (czyt: mnie) ;]

*PAC*

[wies.niak]

*CMOK* - Kgx ;] Btw. Reszta postów o której zapomniałem coś skrobnąć... Nie zapomniałem. James, good job, melon, też. Czekam na więcej ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melon1992 -> Twoja ostatnia praca ma 121KB. Zmień format na jpg, różnicy nie widać, a plik mniejszy.

Poza tym spytałem o zgodę na wykorzystanie prac Marka Lenca w tworzeniu grafik reklamujących forum (a nie konsole Kagexowe :>). Jeśli będziecie mieli fajne pomysły, to możecie korzystać :-)

nnn19w.jpg

to samo tylko w .jpg :D

zyg7sj.jpg

przesunąłem iPhone'a i PSP w prawo ;)

macie jakieś jeszcze wskazówki? :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówi m4t3k73, mogą być. jeżeli jpg chrzani jakość to można pomyśleć nad png. ale wtedy problemem pozostaje rozmiar, max 50kB.

Aha, i jeszcze co do wymiarów - max: 430x210. Nie chcę rozciągać foruma, czy coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...