Skocz do zawartości
wies.niak

Userbary, buttony, antypixele

Polecane posty

dobra, źle zrozumiałem temat ;)

forumcdapower.jpg

userbarcdapoprawiony.jpg

trochę słabe te renderki ale...

początkujący jestem :D

mogę zrobić więcej jeśli będą OK ale potrzebuje renderów/jakichś obrazków pasujących do userbara ;)

Edytowano przez m4t3k73
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem , może to być jakiś duży napis dotyczący CDA, loga nadające się do userbara, jakieś postacie z gier, a może jakieś inne elementy kojarzące się z CDA.

aha i jakie mają być napisy? ;)

na razie robie tylko z "FORUM CD-ACTION USER" ale mogę to w każdej chwili zmienić ;)

forumy.jpg

teraz 2 wersje kolorystyczne tego co wyżej tylko bardziej się postarałem i wyciąłem logo ;p

forum1h.jpg

mówcie co zmieniać... jakie kolory tła, jakie kolory napisu itp.

Edytowano przez m4t3k73
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carl Gustav -> Nie mamy sztywno nakreślonej koncepcji. Istotne jest, by userbar jednoznacznie kojarzył się z CDA i ładnie wyglądał.

m4t3k73 -> Logo CDA mogę Ci załatwić. Widziałem, że użyłeś znaczka jakości - to też myślę, że da się skombinować. Natomiast obrazków postaci z gier jest miliony w necie, więc szybciej na necie coś znajdziesz, niż ja Ci konkretne grafiki z gier podeślę. Nazwij te " inne elementy kojarzące się z CDA", napisz, co konkretnie masz na myśli :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie dodam że umieszczam specjalny tu specjalny konkurs.

Zasady są proste: Zrób userbara który będzie obejmował cały dział konsolowe, oraz będą wyróżnione wszystkie konsole. Tzn. jakieś specjalne logo dla każdej konsolki, a z boku napis: "Zapraszam!" czy coś. Nagroda główna, to to że każdy będzie mógł z tego skorzystać, a ponadto do wygrania jest uścisk mojej ręki! Być może, kiedyś ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"inne elementy kojarzące się z CDA" powiedzmy:

z photoshopem kojarzy się listek (taki jak jest w moim podpisie), przynajmniej mi się kojarzy ;)

z CDA kojarzy mi się dyskobol zawarty w logo...

chodzi mi o takie skojarzenia właśnie, tylko że ja nic nie mogę wymyślić i mam prośbę do użytkowników, żeby pomogli i napisali jakie mają skojarzenia graficzne z CDA, a ja postaram się je umieścić w userbarach :D

trochę nieskładnie wyszło ;p ale mam nadzieje, że wiadomo o co chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@m4t3k73

Mi z CDA kojarzą się:

- Obrazki Lenca

- Znaczki: Power, Eco, Dodatki z działu sprzęt

- Znaczek - znak jakości z recenzji

- Wieczna zagadka "Kim jest Smuggler?".

Mam nadzieję, że Ci się to do czegoś przyda...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się kojarzy z CDA? Może:

-komputer

-pismo

-gry (komputerowe)

-płyty cd i dvd(?)

Być może dopiszę, jeśli mi coś jeszcze wpadnie do głowy

PS:@m4t3k73: Ty to robisz w zwykłym paincie czyn gdzie? Bo coś nie wierzę, że można stworzyć coś tak fajnego w takim zwykłym paincie :wink:.

Adobe Photoshop CS2

[wies.niak]

Dzięki wies.niak i m4t3k73.

Edytowano przez Grok
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m4t3k73 - Już masz u mnie plusika :) Potrzebuje konsol: PS2, PS3, X360, Wii, PSP, DS. Nie wiem gdzie się to zmieści, ale jak dasz rade to będzie gicior. Jakbyś wykonał ją trochę większa to też by dała rade, tu w sumie nie musimy się ograniczać, ale też bez większej przesady :) (Czyt: Nie większa niż moja sygnaturka :P)

Edyta: Ważne żebyś zmieścił tam gdzieś jeszcze (całkiem spore, choć może być to w formie znaku wodnego, nie wiem jak się to fachowo nazywa) logo CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym. Powtarzam że to nie musi być standardowy userbar, jak potrzebujecie więcej miejsca to krzyczeć. Ba, więcej miejsca jest zalecane, ale jak już mówiłem, niewiele ;] Tylko pamiętajcie, cała Polska to będzie oglądać, postarajcie się ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma pośpiechu. Radzę dokładnie obadać kupę możliwości, połączenia, cały styl i design... Zapomniałem, marki komóreczek też można wrzucić, thx James ;] Ale to tak jakby jeszcze m4t3k73 lub ktoś inny zarzucił swoją propozycją :]

Edyta do m4t3k73

Ołrajt. Wiesiu też potrzebuje pomocy i to bardziej niż ja ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...