• Ogłoszenia

• mateusz(stefan)

Regulamin działu Gramy w Sieci   22.03.2016

Dział Gramy w Sieci powstał w celu umawiania się przez forum na wspólne granie. Obowiązuje w nim przede wszystkim regulamin forum oraz specjalny regulamin działu, znajdujący się tutaj (KLIK) oraz na szczycie każdego z poddziałów. Zapoznanie się z nimi jest jak najbardziej wskazane wszystkim użytkownikom. Miłej zabawy
    • yojc

Smugglerki 2016 weszły w fazę głosowania! Zakończy się ona 29 stycznia   31.12.2016

Właśnie rozpoczął się coroczny plebiscyt forumowy pod nazwą "Smugglerki", mający na celu wyróżnienie najbardziej wartościowych użytkowników forum za ich działalność w minionym roku. Zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie http://forum.cdaction.pl/forum/249-smugglerki/
Jesienwg

Margonem

Serdecznie zapraszam do zagrania w tą grę. Stylem rozgrywki jest podobna do Tibii, lecz do gry wyłącznie potrzebna jest przeglądarka internetowa. Po zarejestrowaniu wybieramy profesję - do wyboru mamy: wojownika, paladyna, łowcę, maga, tropiciela i tancerza ostrzy. Gdy już się zalogujemy trafiamy do jednej z 6 wiosek startowych podzielonych według profesji. Dostajemy tam pierwsze questy, zdobywamy początkowe poziomy zabijając potworki i wykonując zadania. Po tym wyruszamy w ogromy świat, w chwili obecnej otwarte jest 7 miast poza wioskami startowymi. Gra jest podzielona na 5 serverów z czego 3 są klasyczne, 1 stworzony jest z naciskiem na klimat gry, a ostatni na PVP - czyli walki między graczami. Zaraz po rozpoczęciu gry warto jest poczytać forum, znajdziemy tam wiele ciekawych informacji, m.in. rozwiązania questów, itp. Jeszcze raz serdecznie polecam tą grę.

http://www.margonem.pl/ <--- główna strona gry

http://www.margonem.pl/?task=forum <--- forum

0

Moim (skromnym) zdaniem Margonem to najlepszy MMORPG w przeglądarce smuci mnie jednak fakt że gra nie została zamieszczona w rankingu w numerze 161 :confused:

Edytowane przez zbychuzbogdanca
0

Moim (skromnym) zdaniem Margonem to najlepszy MMORPG w przeglądarce smuci mnie jednak fakt że gra nie została zamieszczona w rankingu w numerze 161 :confused:

Zgodzę się z przedmówcą. Najlepsze MMORPG (jeżeli, tak można nazwać tę grę :tongue: ) w przeglądarce. Smuci mnie tylko fakt, że cała rozgrywka kręci się wokół: "Miej najwyższy poziom". Warto jednak trochę poklikać w Margonem, bo w końcu to polska gra. ;) Jej braku na liście w numerze 161 do dzisiaj nie mogę przeboleć... :tongue:

2

Gram w Margo i nawet mi się podoba. Mam 42 lvl tropa na tarhunie, 37 łowcęna nerthusie i 13 lvl maga na tarhunie.

0

Świetnie. Mój nick Keratin. Gram na Tarhunie jako Tancerz Ostrzy 26 lv.

Lepsze, w każdym razie, od Tibii.

0

mag jest najlepszy wg. statystyk a najgorszy tancerz ostrzy

0

I to mówi koles który własnie napisał swojego drugiego posta...

Mag najlepszy na PvP. A wo gule skąd wiesz że Tancerz jest słaby? Bo ma mało HP?

0

A ja gram na lelwani, aktualnie 176 paladyn :)

Gra jest super, polecam wszystkim ! :)

0

ja gram palem na tarhunie 56 lvl, piszcie na priv jak cos ; ]

0

Ja też w to gram, mam 15 lvl maga na Katahha, ale mi się już nudzi te łażenie i zabijanie 200 potworów do zdobycia kolejnego poziomu...coraz nudniejsze...

0

Ja tam gram w tę grę od trzech dni i jestem bardzo zadowolony. NIE wiedziałem, że gra na przegłądarkę może być tak fajna i wciągająca.

Polecam wszystkim Margonem.

0

Serio? Ja szczerze powiedziawszy musze przyznac, ze mnie ta gra troche zaczyna nudzic. Nie wiem, czy to zalezy od tego ile smoczych lez sie kupi czy nie, ale moim zdaniem jest w niej zbyt malo "action", ale tak ogolnie nie jest zla.

A czy mozecie mi powiedziec, ile smoczych lez czy tez innych itemow moge sobie kupic za 10 euro paysafecard? Bo dostalem od znajomych i chce wykorzystac. Dzieki!

0

Gra ma klimat...Niestety im większy lvl,tym większy grind :/

Kiedyś miałem Maga 54 lvl,ale nie wchodziłem na konto i skasowali :D

A że przerwy w graniu w BF3 i Skyrima trzeba robić to zaczynam od nowa!

Klasa:Mag

Nick:Laserowy Eniu

Świat:Zemyna

Wbijać koxy i invać do friend :}

Edytowane przez ronky
0

76lvl łowca, Zemyna. Nick Jatutylkospamie.

0

Ja zastanawiam się czy nie wypróbować tej gry. Stwory zabija się klikając na nie myszką czy jakoś turowo?

0

Klikasz myszką na stwora i możesz walczyć turowo (Rzucać zaklęcia czy jakieś specjalne ataki) lub szybko. Mam level 74 na Zemyna. Nick: Athalis

0

Haha, a ja mam 28 lvl tancerzem ostrzy. Jestem PRO :D

0

Ja też uwielbiam i polecam tę grę. Najlepsza darmowa,w jaka grałem! Mam 48lvl na palku na Hutenie! Też kokszę smile_prosty.gif .

Mój profil: http://www.margonem....file&id=5749400

Nick:Felix gs

Świat:Hutena

Dodawać do znajomych i grać!

PS: Ogarniacie jakim jestem koksem?! Mam 13 błogosławieństw, 8 mikstur pełne leczenie, 2 kamienie teleportujące (Ithan, Mythar) i ulepszenie broni 3 i zbroi 1. :D I'am a margo master!

Edytowane przez MaciekFPS
0

Kurde, gra ktoś na Jarunie??

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.