• Ogłoszenia

• wies.niak

Regulamin działu Dyskusje o Grach   22.03.2016

W dziale Dyskusje o Grach obowiązuje przede wszystkim specjalny regulamin działu - KLIK. Nadrzędny jest oczywiście regulamin forum oraz netykieta. Zapraszamy do dyskusji
    • mateusz(stefan)

Szukam gry   22.03.2016

Jeśli poszukujesz pewnej gry, której nazwy nie znasz bądź nie możesz sobie przypomnieć, ten temat jest dla Ciebie ratunkiem Zapomniałeś tytułu gry? Napisz w tym temacie.. Zakładanie tematów w stylu "Jak nazywała się gra" skończy się ich zamknięciem, gdyż tego typu pytania zadajemy tylko w tym temacie.
    • mateusz(stefan)

Czy x gra mi pójdzie?   22.03.2016

Jeśli masz wątpliwości i chciałbyś się dowiedzieć czy dana gra uruchomi się bądź będzie płynnie chodzić na Twoim komputerze, to ten temat >>>Czy pójdą[LINK]<<< rozwiąże Twój problem. Zakładanie tematu "Czy x gra mi ruszy" w każdym innym miejscu skończy się jego zamknięciem, gdyż tego typu pytania zadajemy wyłącznie w tym miejscu.
Gość kabura

Doom (seria)

1119 postów w tym temacie

Kolejna gra z fantastycznej serii.Trzeba poprostu zagrać.

0

Trzeba w to zagrać to malo .... aghhhgggggrrrr to najmniej jak mogłeś powiedzieć !!! Już odzwyczaiłem się od krótkiech postów !!! Ta gra jest po prostu świetna grafika jest przecudowna. Muzyka zapewne też nie zawiedzie. ..... Jak widać obiekty w grze są super. Jak i tło !! O rany to będzie hit !!! Ciekawy kiedy .. wydaje mi się że w 2005r :) Wtedy być może kupię sobie nowego kompa :P Ale raczej nie bo niedawno kupywałem ... DOOM - owa rewelacja !

0

Jeśli tam mają być takie akcje jak w CDA napisali, to HL2 wymięka. Jeszcze ta grafa, potwory, mmm...Na samych screenach widać, że gra ma [beeep]isty klimat. W końcu to jest wizja Carmacka :wink: . Mam nadzieje, że dadzą nam DOoMa 3 do pożarcia już w kwietniu :twisted:

0

Half-Life 2 do Dooma to shit będzie .. ta grafika .. chociaż jak widzałem w hl2 po screenach też nieźle sie przedstawia szatą graficzną ... ale wątpie żeby dorównała ona Doomowi .. Teraz najbardziej czekam na dooma ale jak zainstaluje to bedzie (doomowa) boombowa niespodzianka jak mi pójdzie :P Wątpie, wątpie ... mam przes**ane i tyle :D

0

Nooo . a jak Carmack ogłosi oficjalną konfigurację sprzętową - to też wywoła rewolucję przemysłową :) Nie mówcie tak o tej grze! Bo zjem mój monitor :) Ja chce już DOOM 3! :twisted:

0

W końcu ktoś pomyślał ... zamiast robić takie beznadziejne gry ze słabą grafiką .. jedna firma postanowiła poczekać i zrobic ReVoLuCjĘ :P To bardzo miło z ich strony .. już wyobraźnia daje we znaki, że w 1 minucie będzie się sprzedawało 20 egzemplaży DoomA :P O ranki :))

0

Na razie nie mam zdania na temat tej gierki...

Wszędzie czyta się i słyszy o nowych technilogiach, niezwykłej grafice itp. Czyli o rzeczach jak dla mnie najmniej waznych. Graz choćby z najlepszą grafiką na świecie nie mająca w sobie tego czegoś to tak naprawdę beznadziejna gra.

Nie mówię, że Doom taki będzie. Po prostu wole poczekać na inne, moim zdaniem ciekawsze produkcje. A może zostanę pozytywnie zaskoczony?

0

Powinni zrobić nową ankietę:

Ile grasz w Dooma 3

a)mniej niż 5 h

B)5-10 h

c)10-24 h

d)więcej niż 24 h

Ja wybieram c :twisted:

0

Z tego co widze po screenach we wszystkich gaz... ekhm... czasopismach o grach komputerowych to ta gra będzie przełomem(przynajmniej pod względem grafy) a jak do tego autorzy nie spartolą klimatu to ta gra będzie przełowmowa pod każdym względem!

0

Powinni zrobić nową ankietę:

Ile grasz w Dooma 3

a)mniej niż 5 h

B)5-10 h

c)10-24 h

d)więcej niż 24 h

Ja wybieram c

ej a masz już Dooma ]I[ ? O rany !!! On ma Dooma III :P Ja cię !! Skąd masz :wink: :lol: Ale jaja :P Jeszcze chyba nikt nie ma tej giery mów z jakiego sklepu ją wytrzasnąłeś ?
0

Nic dodać, nic ująć - idealny horror-shotter

(mam nadzieje że wyjdzie w kwietnu i nikt nie wykradnie kodu źródłowegu)

0

Jeżeli ktos to zrobi to zwołujemy ekipe CDA i wszystkich forumowiczów do jakiegos lasu :) Bierzemi 200 pił i robimy baseballe :) I siekamy ZŁODZIEJÓW :) :lol:
0

Z tego co zapowiadaja gierka bedzie miala swietny klimat i grywalnosc...

Jak dla mnie bedzie zupelnie inna niz Half Life 2 i nie lubie jak ktos te 2 gry porownuje do siebie... To sa dwie rozne przygody, obie rownie wciagajace, rownie wspaniale, obie warto przezyc...

0

Jak dla mnie bedzie zupelnie inna niz Half Life 2 i nie lubie jak ktos te 2 gry porownuje do siebie... To sa dwie rozne przygody, obie rownie wciagajace, rownie wspaniale, obie warto przezyc...
No to dlaczego nie lubisz jak je ktoś porównuje ? Jeżeli mówisz że tak dużo je łączy .. w końcu coś trzeba wybrać :)
0

To sa dwie rozne przygody

Dlatego niektore rzeczy ktore w HL2 sa rewelacja nie moga byc zastosowane w Doomie 3 bo popsuloby klimat... a niektorzy uwazaja ze jak tego nie ma to gra do ....

Dlatego nie lubie jak sie porownuje ale to tylko IMHO.

0

Dlaczego wy porównujecie HL 2 do Doom-a 3 ?? HL 2 to będzie super gierka bo fabuła nowiutka i graficzka przepiękna ( widzialem filmiki ).

A Doom 3 też będzie napewno dobry ale fabuła troszke naiwna.

0

Jeżeli ktos to zrobi to zwołujemy ekipe CDA i wszystkich forumowiczów do jakiegos lasu :) Bierzemi 200 pił i robimy baseballe :) I siekamy ZŁODZIEJÓW :) :lol:

chcesz siekać złodziej baseballami?! :D Chyba, że chciałeś posiekać ich piłami mechanicznymi(tylko po co wtedy te kije?)

0

Dlaczego wy porównujecie HL 2 do Doom-a 3 ?? HL 2 to będzie super gierka bo fabuła nowiutka i graficzka przepiękna ( widzialem filmiki ).

A Doom 3 też będzie napewno dobry ale fabuła troszke naiwna.

Co do filmików to ja też miałem, tylko skąd wiesz że fabuła Dooma 3 będzie naiwna? Miałeś jakieś demnko czy coś?
0

Prawdopodobnie czytal CDA i wie. A co do samej fabuły to może być faktycznie naiwna ,bo koleś (czyli ty) przylatuje do kolonii na marsie gdzie naukowcy w wyniku eksperymentu naukowego otwierają przejście do piekła przez , które demony i inne paskudztwo przechodzą do tej marsjańskiej bazy i ją opanowują. A ty odkrywasz że zamierzają zaatakować Ziemię i jesteś jedynym który może powiadomić o tym Ziemię.

0

Niezła fabuła w tym DOOM'ie :) A Wy myślicie, że ta z H-L 2 jest bardziej wiarygodna? :) Mam nadzieję, że DOOM 3 bardziej mnie "wystraszy" niż HL2 (bo tu liczy się chyba kcja czyż nie ? :) )

0

Blaster ja nie mam Domma 3.Taki szybki to ja nie jestem(chociaż chciałbym).JA poprostu przewiduję co będę robił z tą grą.

Jakie wymagania ma D3?

0

Teoretycznie 1 GHz proc, 256 ram i conajmniej GF 1 ale rozsadnie rzecz biorac bedzie jakos tak pewnie ( zeby przyzwoicie dalo sie grac) :

Procek 1,6 GHz, moze wiecej

256 min. ram ale lepiej 512 i wzwyz

GF 3 albo jeszcze lepiej GF 4 Ti a zalecane Radek 9800 ;)

0

nie wiem dlaczego ta gra wzbudza taka wrzawe i wszyscy na to czekaja mi doom3 z niczym dobrym sie nie kojarzy a autorzy zwalili wieksza czesc pomyslow w tej grze (ale z tym poczekam jeszcze do premiery jak juz pogram :D )w kazdym razie wszystko co sie mowi o doomie dotyczy jego grafiki a pozatym nic sie ciekawego nie dowiedzialem o samej grze a ze minimalne wymagania sprzetowe kazdy zna to wola o pomste do nieba gdzie jakas optymalizacja nie jest problemem stworzenie gry ladnej wizualnie ale takiej co by na wiekszosci kompow poszla 8)

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.