Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Doom (seria)

Polecane posty

Trzeba w to zagrać to malo .... aghhhgggggrrrr to najmniej jak mogłeś powiedzieć !!! Już odzwyczaiłem się od krótkiech postów !!! Ta gra jest po prostu świetna grafika jest przecudowna. Muzyka zapewne też nie zawiedzie. ..... Jak widać obiekty w grze są super. Jak i tło !! O rany to będzie hit !!! Ciekawy kiedy .. wydaje mi się że w 2005r :) Wtedy być może kupię sobie nowego kompa :P Ale raczej nie bo niedawno kupywałem ... DOOM - owa rewelacja !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tam mają być takie akcje jak w CDA napisali, to HL2 wymięka. Jeszcze ta grafa, potwory, mmm...Na samych screenach widać, że gra ma [beeep]isty klimat. W końcu to jest wizja Carmacka :wink: . Mam nadzieje, że dadzą nam DOoMa 3 do pożarcia już w kwietniu :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Half-Life 2 do Dooma to shit będzie .. ta grafika .. chociaż jak widzałem w hl2 po screenach też nieźle sie przedstawia szatą graficzną ... ale wątpie żeby dorównała ona Doomowi .. Teraz najbardziej czekam na dooma ale jak zainstaluje to bedzie (doomowa) boombowa niespodzianka jak mi pójdzie :P Wątpie, wątpie ... mam przes**ane i tyle :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kasperoo

Nooo . a jak Carmack ogłosi oficjalną konfigurację sprzętową - to też wywoła rewolucję przemysłową :) Nie mówcie tak o tej grze! Bo zjem mój monitor :) Ja chce już DOOM 3! :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu ktoś pomyślał ... zamiast robić takie beznadziejne gry ze słabą grafiką .. jedna firma postanowiła poczekać i zrobic ReVoLuCjĘ :P To bardzo miło z ich strony .. już wyobraźnia daje we znaki, że w 1 minucie będzie się sprzedawało 20 egzemplaży DoomA :P O ranki :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie mam zdania na temat tej gierki...

Wszędzie czyta się i słyszy o nowych technilogiach, niezwykłej grafice itp. Czyli o rzeczach jak dla mnie najmniej waznych. Graz choćby z najlepszą grafiką na świecie nie mająca w sobie tego czegoś to tak naprawdę beznadziejna gra.

Nie mówię, że Doom taki będzie. Po prostu wole poczekać na inne, moim zdaniem ciekawsze produkcje. A może zostanę pozytywnie zaskoczony?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze po screenach we wszystkich gaz... ekhm... czasopismach o grach komputerowych to ta gra będzie przełomem(przynajmniej pod względem grafy) a jak do tego autorzy nie spartolą klimatu to ta gra będzie przełowmowa pod każdym względem!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni zrobić nową ankietę:

Ile grasz w Dooma 3

a)mniej niż 5 h

B)5-10 h

c)10-24 h

d)więcej niż 24 h

Ja wybieram c

ej a masz już Dooma ]I[ ? O rany !!! On ma Dooma III :P Ja cię !! Skąd masz :wink: :lol: Ale jaja :P Jeszcze chyba nikt nie ma tej giery mów z jakiego sklepu ją wytrzasnąłeś ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać, nic ująć - idealny horror-shotter

(mam nadzieje że wyjdzie w kwietnu i nikt nie wykradnie kodu źródłowegu)

Jeżeli ktos to zrobi to zwołujemy ekipe CDA i wszystkich forumowiczów do jakiegos lasu :) Bierzemi 200 pił i robimy baseballe :) I siekamy ZŁODZIEJÓW :) :lol:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zapowiadaja gierka bedzie miala swietny klimat i grywalnosc...

Jak dla mnie bedzie zupelnie inna niz Half Life 2 i nie lubie jak ktos te 2 gry porownuje do siebie... To sa dwie rozne przygody, obie rownie wciagajace, rownie wspaniale, obie warto przezyc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bedzie zupelnie inna niz Half Life 2 i nie lubie jak ktos te 2 gry porownuje do siebie... To sa dwie rozne przygody, obie rownie wciagajace, rownie wspaniale, obie warto przezyc...
No to dlaczego nie lubisz jak je ktoś porównuje ? Jeżeli mówisz że tak dużo je łączy .. w końcu coś trzeba wybrać :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa dwie rozne przygody

Dlatego niektore rzeczy ktore w HL2 sa rewelacja nie moga byc zastosowane w Doomie 3 bo popsuloby klimat... a niektorzy uwazaja ze jak tego nie ma to gra do ....

Dlatego nie lubie jak sie porownuje ale to tylko IMHO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać, nic ująć - idealny horror-shotter

(mam nadzieje że wyjdzie w kwietnu i nikt nie wykradnie kodu źródłowegu)

Jeżeli ktos to zrobi to zwołujemy ekipe CDA i wszystkich forumowiczów do jakiegos lasu :) Bierzemi 200 pił i robimy baseballe :) I siekamy ZŁODZIEJÓW :) :lol:

chcesz siekać złodziej baseballami?! :D Chyba, że chciałeś posiekać ich piłami mechanicznymi(tylko po co wtedy te kije?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blaster
Dlaczego wy porównujecie HL 2 do Doom-a 3 ?? HL 2 to będzie super gierka bo fabuła nowiutka i graficzka przepiękna ( widzialem filmiki ).

A Doom 3 też będzie napewno dobry ale fabuła troszke naiwna.

Co do filmików to ja też miałem, tylko skąd wiesz że fabuła Dooma 3 będzie naiwna? Miałeś jakieś demnko czy coś?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie czytal CDA i wie. A co do samej fabuły to może być faktycznie naiwna ,bo koleś (czyli ty) przylatuje do kolonii na marsie gdzie naukowcy w wyniku eksperymentu naukowego otwierają przejście do piekła przez , które demony i inne paskudztwo przechodzą do tej marsjańskiej bazy i ją opanowują. A ty odkrywasz że zamierzają zaatakować Ziemię i jesteś jedynym który może powiadomić o tym Ziemię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kasperoo

Niezła fabuła w tym DOOM'ie :) A Wy myślicie, że ta z H-L 2 jest bardziej wiarygodna? :) Mam nadzieję, że DOOM 3 bardziej mnie "wystraszy" niż HL2 (bo tu liczy się chyba kcja czyż nie ? :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość borowik_

Blaster ja nie mam Domma 3.Taki szybki to ja nie jestem(chociaż chciałbym).JA poprostu przewiduję co będę robił z tą grą.

Jakie wymagania ma D3?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie 1 GHz proc, 256 ram i conajmniej GF 1 ale rozsadnie rzecz biorac bedzie jakos tak pewnie ( zeby przyzwoicie dalo sie grac) :

Procek 1,6 GHz, moze wiecej

256 min. ram ale lepiej 512 i wzwyz

GF 3 albo jeszcze lepiej GF 4 Ti a zalecane Radek 9800 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego ta gra wzbudza taka wrzawe i wszyscy na to czekaja mi doom3 z niczym dobrym sie nie kojarzy a autorzy zwalili wieksza czesc pomyslow w tej grze (ale z tym poczekam jeszcze do premiery jak juz pogram :D )w kazdym razie wszystko co sie mowi o doomie dotyczy jego grafiki a pozatym nic sie ciekawego nie dowiedzialem o samej grze a ze minimalne wymagania sprzetowe kazdy zna to wola o pomste do nieba gdzie jakas optymalizacja nie jest problemem stworzenie gry ladnej wizualnie ale takiej co by na wiekszosci kompow poszla 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...