Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

MTV´s Celebrity Deathmatch

Polecane posty

Sądze że gra jest wyczepista .. :) Śmieszna i naprawdę nikt nie zawiedzie się po jej kupnie ! Ja osobiscię ja ściagnałem z netu bo narazie nigdzie jej nie kupisz :) Czy jakoś tak ... w kazdym bądz razie więcej informacji jest na forum "gramy w sieci" tam więcej informacji na temat kupna :)

Jeszce raz coś takiego przeczytam i dostaniesz ostrzeżenie. Nie dostałeś go od ręki bo dobrodusznie zakładam że masz demo na myśli - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość garetto

Serial swego czasu emitowany na MTV byl wiecej niz porywajacy - hektolitry krwi i gwiazdy w roli glownej (Manson rulez!). Przeniesienie serialu do gry (jezeli wierzyc recenzji) to niestety niewypal... Szkoda bo serial ma wielki potencjal i mozna na jego podstawie stworzyc naprawde ciekawa bijatyke...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial miał klimat , dużą dawkę makabryczności , czarny humor , hektolitry krwi i fajnie się to oglądało [ w MTV angielskim dalej leci ] . Gra jest niewypałem. Kiepska bijatyka opierająca się o taki hit to wstyd.

pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam w te gre nie gralem ale slyszalem ze da sie pograc, podobno nie zachwyca tak jakinne wielkie gry ale mozna przy niej spedzic wiele milych chwil rozwalajac glowy przeciwnikow. :lol: :lol: :lol:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz

Skoro tego nie można w Polsce kupić, to może CDA nam sprowadzi?? :) Co prawda gra nienajwyższych lotów, ale grafikę i tak ma ładniejszą od Wnerwionego Działkowicza :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam w te gre nie gralem ale slyszalem ze da sie pograc, podobno nie zachwyca tak jakinne wielkie gry ale mozna przy niej spedzic wiele milych chwil rozwalajac glowy przeciwnikow. :lol: :lol: :lol:
Głowy, ręce, nogi, nawet koledzz z Nsync ci pomoga rozerwać ciało twojego wroga. O porwaniu przez diabła którego ma Marylin Manson też wspomne :P Lub o jeżdzących piłach które raz dwa posiekaja ciało na kiełbaski :P Ma ktos grilla ? :lol:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Koluso_mATRIXOpULA

Śmieszna gra, fajne trzy tryby rozgrywki, nawet ładna grafika no i prawdziwi aktorzy, muzycy, piosenkarze!

Polecam dla każdego kto lubi się pośmiać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PrO]syf (czyli niedlugo cda da)

twoją misją jest bluzganie cda? A myślałeś o innych góściach którym może się ów gra podobać. Ja nie twierdzę ta że gra mi się podoba.. (serial jest 100% lepszy) ale pomyśl o innych :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uśmiać? Z serialu na pewno - matko, kiedy to się widziało parę odcinków na MTV - ale jako gra? :P To dla mnie jakaś zwyczajne, średnia, krótka nawalanka z tą różnicą, że piorą się znane z ogólnie pojętego showbiznesu postacie a nie szarzy obywatele. Bądź jeszcze profesjonalni zapaśnicy. Dobrze, że nie miałem dłuższego kontaktu z tytułem... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...