Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dKc

Killing Floor 2 - oszustwo ze strony gry i zwrot pieniędzy?

Polecane posty

Cześć,

Na początku tak wiem jestem gapa i w ogóle, ale trochę wina jest też po stronie developera i czuję się trochę oszukany, no i się zastanawiam czy można coś z tym zrobić.

Jest taka gra jak Killing Floor 2, w grze tej są do kupienia skiny do broni i postaci. Chodzi o to, że kiedy w  grze wchodzę w zakładkę Ekwipunek mam listę swoich rzeczy w ekwipunku (mam czy nie mam? o tym zaraz) i po kliknięciu na daną rzecz i kliknięciu Użyj przechodzimy na stronę Steama, troche się zdziwiłem, ale że nigdy nie kupowałem nic przez steama i nie wiedziałem jak to działa to i kliknąłem zatwierdź i wszystko było ok... az do momentu jak zobaczyłem, że kilka euro ubyło mi ze steamowego portfela!!!!!!!!!!!!!!!! Okazało się, że tam po kliknięciu w grze Użyj tak naprawdę jesteśmy przekierowywani na ekran kupna!!!!! Czyli w grze odblokowuje się przedmiot, który możemy "użyć", ale on jest takim jakby wejściem do sklepu!!!! Cholernie to wprowadzające w błąd i straszny dick move z ich strony. Wiem, że steam oferuje zwrot przez 48 godzin, ale raz: już tych skinów używałem (bo myślałem, że są moje i wygrałem je grając w meczach), a dwa: zobaczyłem to dopiero po kilku dniach. No i teraz pytanie: czy da się jakoś te pieniądze ze skinów odzyskać? Przecież to jawne oszustwo z ich strony. W grze nie jest nic zaznaczone, że te itemy (korzystanie z itemów?) kosztuje prawdziwe pieniądze, więc to jakieś wyłudzenie/oszustwo. Czy da się coś z tym zrobić i odzyskać te moje kilka dolarów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...