Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pawello12

Wydajny smartfon z dobrą baterią za ok 900 - 1000 zł

Polecane posty

Witam
Do tej pory korzystam z Moto G LTE, ale powoli mam dosyć. Telefon nie jest już najnowszy i to bardzo czuć. Pomimo wymiany baterii jest problem, żeby wytrzymać do końca dnia. W dodatku działanie nie jest już wystarczająco szybkie. 
Chciałbym kupić coś nowego za ok 900 zł. Jeśli na prawdę warto, to 1000 zł jakoś dam radę wysupłać. Bardzo ważne, aby bateria trzymała długo, ponieważ dość intensywnie korzystam z telefonu. Chciałbym też, aby telefon był szybki i responsywny. W mojej moto g musiałem już w zasadzie odinstsalować facebooka i messengera, żeby telefon jakoś działał. Raczej za bardzo nie gram, ale nie raz korzystam z kilku aplikacji i chciałbym się płynnie przełączać pomiędzy nimi. Tak więc duża ilość ramu wskazana. Mile widziane też dobre wsparcie, jeśli chodzi o custom romy. Co polecacie? Myślałem o Xiaomi Redmi Note 3 Pro. Proszę o rady. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Xiaomi Redmi 3 w wersji 3/32GB
Bardzo polecam ten telefon. Przejechałem na nawigacji 300km bez ładowania, co może być wystarczającą rekomendacją, jeśli chodzi o baterie :)

Telefon dobry jakościowo, płynnie wszystko działa.

Tylko aparat średni, więc jak Ci na nim zależy, to warto rozejrzeć się za czymś innym :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...