Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szaman95

Black and white 2 - Wymieszane dialogi utrudniające rozgrywkę po wgraniu spolszczenia

Polecane posty

 
Witam wszystkich czytających.Mam pewien problem,więc zainstalowałem sobie spolszczenie do b&w2 ponieważ chciałem w niego zagrać po polsku gdy odpaliłem gre wszystko było ok spolszczenie działało więc utworzyłem nową grę niestety tam dialogi jakby sie mieszały tam gdzie np:sumienie mówi wybierz chowańca mam inny dialog np:Widzę że grecy okazują ...... lub inny 
gdy mój chowaniec śpi i najade na niego kursorem myszki pisze [!x!] We need to build a house,czasami mam też jakieś nieznane teksty nie z gry.Bardzo to przeszkadza ponieważ nie wiem co mam zrobić w danej misji.Jest jakiś sposób żeby to naprawić ? próbowałem pobrać inne spolszczenie lecz nie pomogło.(spolszczenie pobrałem z instalek i spolszczenie pl To nie jest reklama).Bardzo prosze o pomoc

Edit:Zrobiłem video jak wygląda ten błąd (ważyło 38mb więc link wklejam do yt,sorki za jakość ale tu nie chodzi o gameplay tylko o problem a widać go tu dokładnie)Link:https://www.youtube.com/watch?v=t56fL7qh9HE&feature=youtu.be

 

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni. -- Artius

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...