Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

d_j_siwy

Windows7 iso

Polecane posty

Witam

Mam problem z uzyskaniem obrazu systemu windows7 home premium.

Posiadam laptopa Packard Bell EN LJ75 z preinstalowanym systemem  i tu jest szkopuł bo na stronie microsoftu próba pobrania obrazu kończy się niepowodzeniem, gdyz po wpisaniu klucza wyskakuje komunikat żeby skontaktować sie z producentem sprzętu. Na stronie Packarda niestety nie ma możliwości pobrania softu a u mnie na twardym niestety systemu brak - jest tylko jedna partycja i obrazu systemu brak. Pomóżcie bo lapka dostałem od siostry i jest totalnie zamulony - przeglądanie stron to jakaś masakra o innych rzeczach nie mówiąc. Nie chcę posuwać się do "lewych" metod bo pewnie to byłoby najprostsze (ściągnąć lewaka i zarejestrować przez telefon) ale chcę najpierw spróbować wszystkich legalnych możliwości. 

Proszę o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Packardów można spróbować z Recovery Management.

http://packard-bell-scandic.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/29925/~/use-packard-bell-recovery-management-to-restore-your-system-or-create-recovery

Jeśli dobrze kojarzę, to będzie pozycja "How do I create a set of backup recovery disks?"

Cytuj

jest totalnie zamulony

Mniemam, że usunięcia śmieci (temp), defragmentacji dysku czy wyrzucenia zbędnego oprogramowania z autostartu próbowałeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet powyłączałem funkcje które zżerają zasoby i wyłączyłem efekty wizualne żeby przyśpieszyć działanie ale odpalanie 1,5 min to jakaś masakra. Co do twojej podpowiedzi- recovery to chyba nie to samo co reinstalka windy. chciałbym podzielić dysk na partycje żebym mógł mieć "magazyn" na dane bo teraz nawet formatu nie mogę zrobić. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...