Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CichyZiomek

Dobry Laptop

Polecane posty

Hej forumowicze jestem zielony w tych sprawach dlatego może ktoś z was mi pomoże tak jak w tytule chce dobrego laptopa takiego żebym mógł pograć w najnowsze tytuły taki Wiesiek 3 przynajmniej na średnich i żeby cenowo mnie nie zabił myślicie że dało by się coś takiego znaleźć w cenie około 2600 zł czekam na komentarze z góry dzięki za pomoc 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie dałoby się znaleźć. Laptop, który od biedy udźwignie Wiedźmina 3 na średnich (od dużej biedy) musi zawierać przynajmniej i5-6300HQ/i5-7300HQ oraz GTX 960M (np. Y700-15), a żeby to nie było od biedy to zapewne i GTX 1050 (czyli nawet w wersji z kadłubkiem to jest przynajmniej ~4-4,3 tys.).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kadłubek (Smart7 z xtreem.pl, czy Hyperbook w konfiguracji z i5-7300HQ, 8/16 GB RAM, GTX 1050 i nośnikami SSD (240-275GB) + HDD (Travelstar 7K1000 jest jedynym słusznym wyborem) lub ew. podobna konfiguracja Lenovo Legion Y520-15.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minimalna karta aby jako tako zagrać w wiedźmina 3 to GTX950m - koszt laptopa 3000 zł, na średnich to już tak jak pisał Irezez. Jest jeszcze MSI GL62 z i7 i GTX1050 choć będzie droższy jak kadłubki
https://www.x-kom.pl/p/348379-notebook-laptop-156-msi-gl62-i7-7700hq-8gb-1tb-gtx1050-fhd.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...