Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bendzo

Za którym razem zdaliście prawko?

Polecane posty

36 minut temu, nevya napisał:

Nie zdawałam, przespałam się z egzaminatorem

A przynajmniej tak niektórzy twierdzą,jak usłyszą że za 1

Też zdałem za pierwszym, a takich tekstów nie słyszę. Przypadek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoria za pierwszym, praktyka za drugim, bo ponoć wymusiłem pierwszeństwo podczas pierwszej próby.

Teoretycznie faktycznie wymusiłem, jeśli mamy być dokładni, ale w praktyce zdążyłbym trzy razy. Serio. x(

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam potrąciłem człowieka podczas egzaminu, ale policja powiedziała, że to jego wina i że to pewnie samobójca. Niestety nie można go było spytać, bo głowa oddzielona od tułowia nie jest zbyt rozmowna. Więc i tak dostałem licencję maszynisty. Bo o to pytałeś, nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widziałem ostatnio jakiś artykuł w gazecie, w którym pisali, że jak komuś zarysujesz samochód, a się spieszysz, to zostaw swoje dane na karteczce za wycieraczką biedaka, żeby się nie stresował niepotrzebnie.

Jasne. Sounds fair. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, lordeon napisał:

Nikt nie potrzebuje prawa jazdy na bziuka

mówisz o komarze?

ciekawą historię mam związaną z komarkiem :P
w wakacje głupie pomysły wpadały do głowy, więc kupiłem kiedyś jednego
na miejsce podjechałem z kolegą obcykanym w temacie
sprzęt jeździł bez problemu, więc oddałem hajs, zabrałem motor i poprowadziłem go do najbliższej polnej drogi, bo tfw nie ma papierów
kolega wsiadł pierwszy (ja z motoryzacją miałem styczność co najwyżej w hehe GTA), odjechał może ze 100 metrów i komar zgasł
potem odpalił jeszcze kilka razy, ale ja się przejechać nie zdążyłem
wujek załatwił jakiś silnik, który nie pasował, więc brat kolegi miał przygotować komara do wymiany silnika
po pijaku przeciął motor na pół xD i potem zespawał
mi już zabrakło chęci na walkę z tym badziewiem, więc złom na telefon, który potem sprzedałem koledze
telefon służył za modem, dzięki czemu niedługo potem kupiłem PS3 na allegro
piękna historia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdane za pierwszym. Both. 

W rzeczywistości teoria jest do zdania za pierwszym razem, jeśli uczyć się sumiennie lub trafić na szczęśliwy dla siebie zestaw pytań, które akurat przerobiło się w domu (a zwłaszcza, jeśli testy z płytki są zbliżone do tych na egzaminie). Miałam ostatnio jedną kursantkę, która wyuczyła się wszystkich pytań z bazy i każdorazowy wynik w testach sprawdzających: 74/74 pkt. 

Ale cóż z tego, skoro w praktyce myli lewą stronę z prawą (z tego, co zauważyłam, to kobietom, niestety, często się to zdarza) i stres ją zżera już na samym egzaminie praktycznym. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...