Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiesiek951202

Assassin's Creed: Brotherhood nie uruchamia się

Polecane posty

Witam wszystkich. Mój problem z grą wygląda następująco: kilka dni tudzież tygodni temu kupiłem grę tak jak i Far Cry 3 oraz Watch Dogs w Biedronce i od razu miałem problemy. ze wszystkimi trzema.

Otóż sprawa wygląda tak że najpierw far cry i assassin nie chciały mi się ,,połączyć" z kontem UPlay, a watch dogs pomimo wysiłków instalshield wizarda i wydłużającego się paska postępu próbował ściągnąć mi grę przez Steama (na dysku w ogóle nie miałem plików był tylko skrót ze Steama na pulpicie). Far cry'a przeszedłem że się tak wyrażę offline bo chodziło mi o zabawę. praca w trzech zmianach kobieta studia i jeszcze dziecko sprawiało że dziękowałem wszystkiemu że mam tę godzinę dla siebie. udało mi się połączyć far cry'a z kontem Uplay ale pszły mi wszystkie save'y ale mniejsza. nie o far cry 3 teraz. z Assassin's creed miałem problem taki że gdy uruchomiłem grę po raz pierwszy przez Uplay i pograłem chyba ze 3 godziny gra nie zapisała mi postępów. zagotowało się we mnie bo każdy wie że początki a szczególnie jakieś pół godziny do godziny są w grze takim wprowadzeniem a więc są strasznie nudne. Nie złamało to jednak mojego zapału by w końcu się w pełni cieszyć grą i poszperałem po necie i tak jak zasugerowali inni gracze włączyłem uruchamianie aplikacji jako administrator. Ok zadziałało, ale życie nie byłoby sobą jakby mi nie zrobiło na złość jeszcze raz. uruchomiłem grę, stan gry się zapisał, wszystko ładnie pięknie. Muszę wyjść do miasta, grę wyłączam, wracam, uruchamiam, znaczy próbuję uruchomić. Przez Uplay jak i ręcznie. Efekt jest ten sam. uruchamia mi się okienko gdzie są synchronizowane stany zapisów z cloud i wyłącza mi się. Do Uplay'a. Do miejsca gdzie mogę sobie klikać do us***ej śmierci ,,Graj'' . gdzie jest problem i jak można go rozwiązać? Dzięki za pomoc i cierpliwość :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...