Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rennard

Słuchawki do 200zł

Polecane posty

Hej!

Moje poprzednie słuchawki wyzionęły ducha (Creative Fatal1ty) więc muszę zakupić nowe.

Jakie słuchawki polecilibyście w przedziale cenowym 150-200?

Czego oczekuję:

- łącze USB

- Długi kabel 3-5 m ew. bluetooth

- mikrofon - super jeżeli byłby odczepiany

- w miarę głęboki bass - słuchawki będą używane jedynie do gier, do muzyki mam studyjne, których nie chcę zużywać na gry.

- dodatkowe bajery w stylu dźwięku 3d mile widziane

- wygoda - Fatal1ty były spoko, ale po godzinie używania bolały mnie uszy bo nauszniki były zbyt małe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość dźwięku w słuchawkach na USB jest marna, także dobrych nie znajdziesz. Wybierz co ci się podoba i tyle. Z budżetowych słuchawek bluetooth, to podobno Bluedio są fajne. Bezprzewodowych gamingowych raczej w tej cenie nie znajdziesz. Sensowniejsze byłoby kupienie karty dźwiękowej i do tego jakichś lepszych słuchawek z jackiem. Może nawet jakieś tanie, małe "cudeńko" by się do tego nadało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marna jakość na USB? Z jakiej racji? Do tej pory miałem Fatal1ty na USB i na jakość dźwięku nie narzekałem, nawet przez chwilę używałem ich do produkcji bo z racji podkręconego basu można było określić czy w miksie nie ma go zbyt dużo. Jedynie nauszniki były zbyt małe i po godzinie uszy mnie bolały. Do tego z tego co widziałem obecne modele USB stosują przejściówki, czyli są na jack, ale można podłączyć adapter USB. Jak to działa nie wiem, więc nie wiem czy sam adapter można zakupić i czy będzie działać z każdą parą.

Tak jak pisałem, będę z nich korzystał jedynie do gier. Kart dźwiękowych mam w sumie trzy - Zintegrowany badziew realteka (tfu!) który łączy się z panelem przednim w obudowie (dlatego bardzo nie chcę go używać) Creativa SB Live! i zewnętrzną kartę którą używam do produkcji muzycznej. Mógłbym co prawda łączyć słuchawki jackowe do niej i na razie tak robię, ale są to drogie słuchawki studyjne, których nie chcę zużywać na gry, nie mają mikrofonu + mają spiralowany kabel, który niekoniecznie zdaje egzamin jak chcę usiąść od komputera trochę dalej z padem..

Miałem nadzieję na to, że ktoś taki sprzęt już posiada i będzie w stanie coś polecić, ewentualnie jakiś konkretny model odradzić. Bardziej chodzi mi o bajer z długim kablem, mikrofonem i głośniczkami co robią fajne bum jak coś wybucha :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo nie chcę za każdym razem nurkować pod biurko. Studyjne wchodzą do zewnętrznego interfacu działającego na ASIO i tak, mógłbym łączyć do niego słuchawki, ale nie takie z mikrofonem (tzn. niby się da, ale to zbyt wiele zachodu) + nie chcę się bawić w przejściówki. Interface ma tylko wyjścia XLR i duży Jack. Także TYLKO USB wchodzi w grę. Dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...