Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krzych321

cs go mało płynna rozgrywka

Polecane posty

Witam mam problem z grą cs go.Gram w nią już ponad dwa lata ale mam wrażenie że z płynnością w ostatnich miesiącach jest słabo ale mniej więcej od dwóch dni gra jest już kompletnie nie grywalna.

Zacznę od sprzętu który posiadam:

i3 2100 3.1 ghz

6gb ram ddr3

Palit gts 450 1gb gddr5

Zanim napiszecie coś w stylu masz słaby pc kup nowy itp.Jestem tego świadom ale na wymianę pc bendę mógł sobie pozwolić dopiero w wakacje a do tego czasu musze znależć jakieś pośrednie rozwiązanie.

Do rzeczy  w trakcie gry łapię straszne spadki klatek .Na tym sprzęcie zawsze miałem stabilne 150 fps na niskich w 1280x960. Teraz gra ledwo wyciąga 120 i dotego często lecą do 60 czasem nawet do 40 podczas odbijania bs czy puszczania full auto a ak.Nie jestem w stanie tak grać nawet jak mam miejscami 120fps to i tak odczucia mam jak bym miał 30.Mam windows 10 nie dawno instalowany.Dvr wyłonczone,ustawienia w panelu nvidia mam pod największą wydajność system również.HRTF w ustawieniach cs również.Korzystałem również z różnych poradników do zwiększenia fps w cs go ale żaden nic nie dał więc jestem w kropce.Proszę pomóżcie bo naprawde nie wiem co robić :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koma masz do tej gry akurat dobrego :)

 

System też pewnie sprawny ponieważ instalowany nie dawno . 

A czy mówimy o graniu Single Player czy Multi Player

Jeśli Multi Player, może być coś z łączem jeśli masz Wi-Fi (np utrata pakietów danych) może antenę ci wyłączyli ( ja tak miałem )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...