Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

salvatorre

Tani czytnik ebooków

Polecane posty

Kindle Paperwhite oraz Kobo GL HD.

Ewentualnie http://swiatczytnikow.pl/test-pocketbook-touch-lux-3-nie-tylko-legimi/ jeśli znajdziesz w dobrej cenie.

Pozostałe są albo droższe, albo beznadziejne. Niższe rozdzielczości ekranu, wolniejsze wczytywanie książek, wyłączenie i włączenie urządzenia powoduje odpalenie się biblioteki, a nie tego co się ostatnio czytało, długie czasy oczekiwania na gotowość urządzenia do użycia. Nie warto oszczędzać tych 100-150zł, bo później będzie cię tylko trafiał szlag.

No i przy okazji jest aktualnie promocja na Kindle'a:

http://swiatczytnikow.pl/kindle-paperwhite-iii-o-30-euro-taniej-we-wloskim-amazonie/

 

A kupowanie używek raczej się nie opłaca, bo czytnik może być w idealnym stanie, a ekran i tak może paść w losowym momencie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2017 o 15:29, 2real4game napisał:

Pozostałe są albo droższe, albo beznadziejne

Khem. Kindle Touch 8 to taki beznadziejny nie jest, aczkolwiek rzeczywiście przy tej promocji to Paperwhite 3 jest lepszym pomysłem.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Irenez napisał:

Khem. Kindle Touch 8 to taki beznadziejny nie jest, aczkolwiek rzeczywiście przy tej promocji to Paperwhite 3 jest lepszym pomysłem.

Założyłem, że autorowi chodzi o czytnik z podświetleniem. Być może trochę na wyrost i jeśli podświetlenie nie jest potrzebne, to branie na początek przygody z czytnikami to wymieniony przez ciebie Kindle będzie w pełni wystarczający.

Na pewno lepiej wziąć Kindle'a bez podświetlenia niż jakieś cudo w podobnej cenie z podświetleniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie fajną opcją byłby czytnik z Legimi w abonamencie. Jednak posiadam Kindle i już nie chciałabym się przerzucać na nic innego, bo jest to dla mnie najlepszy sprzęt. No, ale ofercie warto przyjrzeć się bliżej, bo czytnik ze światełkiem to najlepsze co mogli wymyślić dla molów czytnikowych:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muse Light to nie jest dobry czytnik - mało waży i poprawnie obsługuje w miarę standardowe ePub-y. Ma za to dość spore problemy z wyświetlaczem (i równomiernym nasyceniem powierzchni), co na dzień dobry dyskwalifikuje go jako porządny czytnik. Wprawdzie obecna generacja produktów Bookeenów nie jest tak katastrofalna jak poprzednie, ale od Pocketbooków, czy Kindle'a to dzielą je... lata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...