salvatorre

Tani czytnik ebooków

Hej,

Szukam taniego, ale dobrego czytnika ebooków. Rozważam Cybooka Muse Light, bo jest kompaktowy i w całkiem rozsądnej cenie.

Czy ktoś z Was może coś o nim powiedzieć?

Pozdrawiam

0

Napisano (edytowane)

Kindle Paperwhite oraz Kobo GL HD.

Ewentualnie http://swiatczytnikow.pl/test-pocketbook-touch-lux-3-nie-tylko-legimi/ jeśli znajdziesz w dobrej cenie.

Pozostałe są albo droższe, albo beznadziejne. Niższe rozdzielczości ekranu, wolniejsze wczytywanie książek, wyłączenie i włączenie urządzenia powoduje odpalenie się biblioteki, a nie tego co się ostatnio czytało, długie czasy oczekiwania na gotowość urządzenia do użycia. Nie warto oszczędzać tych 100-150zł, bo później będzie cię tylko trafiał szlag.

No i przy okazji jest aktualnie promocja na Kindle'a:

http://swiatczytnikow.pl/kindle-paperwhite-iii-o-30-euro-taniej-we-wloskim-amazonie/

A kupowanie używek raczej się nie opłaca, bo czytnik może być w idealnym stanie, a ekran i tak może paść w losowym momencie.

Edytowane przez 2real4game
0

Dnia 16.03.2017 o 15:29, 2real4game napisał:

Pozostałe są albo droższe, albo beznadziejne

Khem. Kindle Touch 8 to taki beznadziejny nie jest, aczkolwiek rzeczywiście przy tej promocji to Paperwhite 3 jest lepszym pomysłem.

1

Tematy o zakupach tabletów, czytników e-book, akcesoriów, itp. umieszczamy w subforum "Tablety i czytniki ebooków".

Wątek przeniosłem.

0

Napisano (edytowane)

2 godziny temu, Irenez napisał:

Khem. Kindle Touch 8 to taki beznadziejny nie jest, aczkolwiek rzeczywiście przy tej promocji to Paperwhite 3 jest lepszym pomysłem.

Założyłem, że autorowi chodzi o czytnik z podświetleniem. Być może trochę na wyrost i jeśli podświetlenie nie jest potrzebne, to branie na początek przygody z czytnikami to wymieniony przez ciebie Kindle będzie w pełni wystarczający.

Na pewno lepiej wziąć Kindle'a bez podświetlenia niż jakieś cudo w podobnej cenie z podświetleniem.

Edytowane przez 2real4game
0

Ja mam Pocketbooka Touch Lux 3, jestem bardzo zadowolona z niego.

0

Dla mnie fajną opcją byłby czytnik z Legimi w abonamencie. Jednak posiadam Kindle i już nie chciałabym się przerzucać na nic innego, bo jest to dla mnie najlepszy sprzęt. No, ale ofercie warto przyjrzeć się bliżej, bo czytnik ze światełkiem to najlepsze co mogli wymyślić dla molów czytnikowych:D

0

Mam Cybooka Muse HD, to pełniejsza wersja Muse Light. Jestem bardzo zadowolona i w pełni polecam czytniki firmy Booken. Wierzę, że Light będzie tak samo dobry jak mój HD :)

Pozdrawiam!

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.