Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

quaren

Skyrim LE - Nie mogę uruchomić gry z dodatkami w języku polskim ( program przestaje działać )

Polecane posty

Witam forumowiczu , od jakiegoś czasu próbuje sobie poradzić problemem który posiadam , a mianowicie kiedy chcę włączyć skyrim gra uruchamia się normalnie do loga potem występuje zakończenie pracy gry.. i tak cały czas , dopiero po odznaczeniu dodatków Heartfire, dawnguard i dragonborn gra działa normalnie , natomiast kiedy zmienię na steamie język na angielski gra startuje normalnie wraz z dodatkami .. Czy ktoś miał podobny problem i jest w stanie pomóc mi się z tym uporać? Chodzi mi tylko o same polskie napisy , nie musi być całego dubbingu , chociaż jak czytałem polski patch 1.9 jest na steamie i gra powinna mi normalnie działać z pełnym polskim dubbingiem , lecz tak nie jest. :/

 

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni. -- Artius

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś grę, dodatki lub całość (Legendary) w jakimś sklepie z samymi kluczami, pokroju G2A? Jeśli tak to pewnie trafiłeś na klucz który nie ma przypisanego polskiego języka w przypadku dodatków, co powoduje crash gry zaraz po pojawieniu się loga gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak , zakupiłem grę na kinguin . Czyli jednak moja wina :/ No cóż chyba zostaje mi granie w języku angielskim , przynajmniej nauczę się trochę języka i mam nauczkę na przyszłość . Chyba , że ktoś ma pomysł jak się z tym uporać ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...