Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sajmon3

Far Cry 3 - Podczas gry program wyrzuca do pulpitu z komunikatem "Program FC3 przestał działać"

Polecane posty

Hejka mam problem z Fc3 z Cd-acion iż na W10 podczas gdy pogram maks 30 minut gre wywala mi do pulpitu i pisze program FC3 przestał działać. Na 100% to nie wina temperatur czy coś bo mój sprzęt to i5 6500 gtx 1060 6gb 8gb ram. Z góry dzięki za pomoc

 

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni. -- Artius

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie jak kolega wyżej tylko że komunikat "Farcry3.exe przestał działać" wyskakuje przy uruchomieniu gry a dokładniej przy jej wczytywaniu.

Moja specyfikacja: Windows 7 x64, Intel Core i5-4690K, 16GB RAM, NIVIDIA GeForce GTX 960. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2017 o 19:25, Sajmon3 napisał:

Hejka mam problem z Fc3 z Cd-acion iż na W10 podczas gdy pogram maks 30 minut gre wywala mi do pulpitu i pisze program FC3 przestał działać. Na 100% to nie wina temperatur czy coś bo mój sprzęt to i5 6500 gtx 1060 6gb 8gb ram. Z góry dzięki za pomoc

 

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni. -- Artius

Jak zwykle nie ma kto pomóc to odsyła się do regulaminu by pozbyć się drażliwego tematu, brawo dla moderatorów, mam ten sam problem i jeszcze nikt nic nie napisał godnego uwagi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...