Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DDragon

Komputer za 5000zł wraz z monitorem

Polecane posty

Jak w temacie:

  • Budżet na komputer: 5000zł (+-500zł max) wraz monitorem
  • Części do kupienia: cała skrzynia - nie jestem wizualistą - jak najprostsza/najbardziej wydajna obudowa, lubię NVIDIE ale się nie upieram przy niej + monitor + jakaś nie najdroższa klawiatura(150-200zł?) (nie jestem proplayerem ale lubię pograć wygodnie)
  • Czy wliczyć system w cenę: nie - posiadam swój W10
  • Zastosowanie komputera: Głównie gry
  • Preferowany sklep: brak
  • Model posiadanego monitora (rozdzielczość, posiadane złącza): monitor do kupienia w tych 5000zł, nie za duży 19/21 cali max z rozdziałką FHD choć jak jakiś ekspert doradzi coś innego to też rozważę
  • Czy sprzęt będzie podkręcany: nie ma przymusu ale jeżeli to nie zmienia za wiele to może być taka możliwość
  • Termin zakupu komputera: jak najszybciej (najprawdopodobniej pierwszy lub drugi tydzień marca)
  • Dodatkowe uwagi: w sumie to brak.

Jak wspomniałem, komputer do gier bez bajerów wizualnych czy czego tam innego. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, DDragon napisał:

Budżet na komputer: 5000zł (+-500zł max) wraz monitorem

Przy tej kwocie chyba można poczekać do oficjalnych testów procesorów AMD Ryzen (prawdopodobnie będą już jutro), więc na razie bym się wstrzymał z planowaniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety za długo już nie mogę czekać bo zmieniły się pewne warunki u mnie. Dlatego prośba o jakieś konkretne zestawy. Jednak bardziej też mogę wyszczególnić.

Kwota to totalny max 5500 zł i grosza więcej nie da rady

  • Części do kupienia - cała skrzynia + monitor 

           + dysk twardy się zastanawiam bo i tak mam swoje przenośne więc zamiast jakiegoś SSD 250GB + HDD może lepiej w tej cenie jakiś 500 GB SSD?

           + klawiatura myślę max 200zł

           + monitor jak na początku 19-21 cali choć jestem otwarty na propozycje ale wszystko musi się zmieścić w max 5500zł

  • Czy wliczyć system w cenę: nie - posiadam swój W10
  • Zastosowanie komputera: Głównie gry
  • Preferowany sklep: brak
  • Model posiadanego monitora (rozdzielczość, posiadane złącza): monitor do kupienia w tych 5500zł, nie za duży 19/21 cali max z rozdziałką FHD choć jak jakiś ekspert doradzi coś innego to też rozważę
  • Czy sprzęt będzie podkręcany: nie ma przymusu ale jeżeli to nie zmienia za wiele to może być taka możliwość
  • Termin zakupu komputera: jak najszybciej
  • Dodatkowe uwagi: w sumie to brak.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Spłodziłem" dwa zestawy.

Zestaw nr 1 (bez OC): skrzynka + Force K7 + Dell P2417H/Samsung LS24F350FHUXEN  (ze względu na AMD FreeSync).

Zestaw nr 2 (z OC): skrzynka + Force K7 + Samsung LS24F350FHUXEN  . Trzeba było przyciąć ilość RAM do 8GB (względem zestawu nr 1). Poza tym budżet został nieco nadszarpnięty; można przyciąć na np. płycie głównej (ale wygląda na to, że cashback został przedłużony).

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...