Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aftar2

Budżetowy monitor do budżetowego kompa ok. 500zł

Polecane posty

cześć,

 

ostatnio pomogliście mi złożyć kompa w tym wątku: 

 

ostatecznie wyszło z tego coś takiego jak w załączniku (profesjonalny paint :P)

 

Jak się okazuje wymiany będzie wymagać też monitor, który nie ma wejścia hdmi. Czy do kwoty 500-600zł da się znaleźć monitor wyświetlający fullHD, który będzie dawał radę w grach? Nie wiem na co do końca zwrócić uwagę: czas reakcji, kontrast, kąt widzenia, rozdzielczość sugerowana etc.? 

 

Znalazłem taki monitor: Philips monitor LCD 23,6" 247E6LDAD ale to totalny strzał w ciemno. 

 

Niestety o ile przy kompie dało się wynaleźć parę złotych więcej ponad budżet i wpadł dysk ssd o tyle przy monitorze już się nie da za dużo dyskutować. Gdybym składając wiedział, że trzeba będzie wymienić w rodzinnym domu też monitor, to bym nie wziął dysku ssd i dołożył do ekranu. Niestety już "po ptokach" i bardzo chciałbym punkt grawitacji ceny ustawić w okolicach 500zł. 

 

komp.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Philips pewnej części ciała nie urywa. W tym budżecie da się znaleźć całkiem niezłe modele z matrycą IPS (ładne kolory, szerokie kąty widzenia, jedynie czerń nie powala). Godne polecenia są: AOC i2269Vwm, AOC i2369Vm, AOC i2476Vwm (uboższy w złącza od pozostałej dwójki).

Ten komputer już kupiłeś? Wybór SSD jest raczej nietrafiony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety już kupiłem. SSD przejrzałem tutaj na forum i parę osób go kupiło. Sam u siebie w kompie mam 2x https://www.morele.net/dysk-ssd-goodram-iridium-pro-240gb-ssdpr-iridpro-240-720767/ (kupione na przestrzeni dwóch lat chyba) Generalnie nie wiem czemu nie wziąłem takiego jak u siebie mam. 

Sprawdzę te monitory AOC. 

Czy jakaś inna firma w tej kwocie wchodzi w grę? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...