Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2017

Polecane posty

Dnia 13.03.2017 o 18:51, JG53Angel napisał:

 Gdyby na stronie tytułowej widniała informacja" Gra taka i sraka wymaga ściągnięcia" bądź " Na płycie zawarty jest JEDYNIE kod aktywacyjny" to teraz nie pisał bym tego posta....ale z drugiej strony jest przynajmniej co w kiblu poczytać, bo telefonu do toalety nie zabieram.

Taka informacja znajduje się na pudełku z płytami. Oprócz tego zwykle na naszej stronie internetowej w newsach związanych z danym numerem też taką informację podajemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, z niewyjaśnionych dla mnie przyczyn, po dodaniu w Uplay AC:B na stronie gry nie wyświetla mi ani ichniejszych osiągnięć (akcji) ani nagród wśród których miało być DLC. Restart uplay oraz komputera nie pomógł, dalej mam w zakładce "Nagrody" pusto. Wie ktoś może, jak rozwiązać ten problem? Z FC3 nie mam najmniejszych problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem z Far Cry 3 z tego numeru. Za każdym razem wyrzuca mnie z gry po kilku minutach. Ktoś miał podobny problem lub ma domysły co może być przyczyną?

Komp to Lenovo Y70-70 ( i7-4710HQ, GTX 860m (Maxwell), najnowsze sterowniki ze strony Nvidii (na poprzednich było to samo).

 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...