Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TheDoc

Rozwiązany: Dysk SSD

Polecane posty

W swojej dwuletniej stacjonarce (jeśli trzeba to dam wszystkie parametry) mam jedynie 1TB HDD, ale czasy wczytywania/instalacji gier i uruchamiania systemu trochę mnie drażnią. Dlatego szukam jakiegoś dobrego dysku SSD na system i gry. Sam nie wiem jakie są koszty, ale myślałem o co najmniej ~0.5 TB. Poradzicie coś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

850 EVO najlepiej w testach wypada, ma 5 lat gwarancji i jeżeli nie masz zamiaru go nadpisywać na okrągło tylko używać normalnie to pożyje bardzo długo, ma dobry soft też, ja go właśnie kupuje sam ^^ Cenowo też źle nie wypada, generalnie bardzo fajny SSD ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, w takim razie mam kandydata do zamieszkania w mojej obudowie. Ten Samsung jest jeszcze w granicach mojego budżetu. Tylko takie pytanko (bo jestem nieogarnięty w tych sprawach). Co rozumiesz przez "Nie nadpisywać na okrągło"? Znaczy wiem, że dyski ssd mają żywotność na określona liczbę cykli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu w przypadku stałego zapisu dużej ilości danych (rendering video, itp.) z punktu widzenia długowieczności sprzętu lepiej to robić na HDD niż SSD, oczywiście o ile jego wydajność byłaby satysfakcjonująca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...