Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

barteksto

Mysz a'la razer naga

Polecane posty

Krótka historia. Jakieś 2 lata temu zostałem szczęśliwym nabywcą razera nagi 2014 (i od tego czasu nie wyobrażam sobie pracy bez myszki z klawiaturą pod kciukiem :D) niestety jakieś 4 miesiące temu wysiadł w niej sensor wymieniłem ją więc na nowszy model razer naga chroma i wszystko było ok przez jakieś 3 miesiące po czym nowa chroma także zaczęła mieć problemy z sensorem (losowe zawieszanie się na 5-10 sekund, ruch tylko w osi pionowej itp.) myszka poszła na gwarancje otrzymałem zwrot pieniędzy, a moje zaufanie do razera troszkę spadło. Teraz mam pewne obawy przed zakupem kolejnej nagi (chociaż to może tylko wada konstrukcyjna, ale z tego co czytałem w necie to dosyć dużo osób ma problemy z sensorem) i szukam możliwej alternatywy. Oprócz klawiaturki z boku (nie musi to być 12 przycisków zwykle i tak korzystam max z 9) bardzo przyzwyczaiłem się do tych klikadał na rolce w prawo i lewo także zależy mi aby ta alternatywa też takie coś posiadała. Znacie, polecacie jakieś takie konstrukcje? Z tego co sam szukałem to Corsair Scimitar wygląda fajnie, ale nie ma tych klikadeł na rolce :/, Logitech g600 wygląda też fajnie, ale nigdzie tego nie można dostać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...