Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arnie

Dlaczego kupujemy CDA, czy jest lepsze pismo?

Polecane posty

Kupuję CDA głównie dla recenzji, zapowiedzi i testów sprzętu, ale bardzo podoba mi sie to, że zawsze znajdzie sie miejsce na publicystykę. Uwazam, że dodawanie płyty do każdego nr. jest genialnym pomyslem, a jak dołączycie film to już całkiem jestem wniebowzięty ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje dlatego, że jakoś najbardziej przypadł mi do gustu ponieważ taki typu Play ma mniej stron więc zmieści się tam mniej recenzji a jeżeli zmieszczą porównywalnie co cda to nie będzie miejsca na inne dodatki.W cda są testy sprzętów, na luzie, AR i wiele innych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh podsumujmy CDA pismo ma 130 stron na temat gier dobrych redaktorów oraz społeczność Fanów dookoła siebie

recenzje sprzęt nowości i dużo naprawdę dużo tego czegoś czego nie mają inne pisma w sumie po za CDA nawet nie orientuje się czy są jeszcze jakieś na temat gier wiem że kiedyś był Click, reset, Komputer świat gry ale nawet się za nimi nie rozglądam bo po prostu nie mam po co CDA Forever

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuje cda bo jest w nim po prostu wszystko czego nie ma w innych pismach. Widać że redaktorzy biorą na poważnie swoją prace i są już dobrze ustawieni w świecie gier. zawsze świeże informacje, recenzje często jako pierwsi w Polsce i co ważne dużo dobrego humoru! W dodatku dużo też informacji i testów sprzętowych jak na czasopismo o grach. To wszystko sprawia, że wybieram cda a nie inne czasopisma!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat zbierał CD-A od około 2000 roku (czy tam dalej :laugh:) w końcu przestał zbierać... no i... ja tak z rok po przestaniu zbierania CD-A brata... sam zacząłem zbierać i nie opuściłem żadnego wydania :tongue:) No a jeżeli co jest fajnego w piśmie too... Ja tam zwracam tak samo uwagi na pismo tak jak i na plyte (no moze troche wiecej na pismo :smile: ) Ale z płyt to nie ma zbyt często fajnych gier :/ (albo mi te gry nie wchodzą!? :tongue: ) no ale baardzo żadko są fajne gry... np. było hitman: kontrakty, kroniki ridika: ucieczka z butcher bay... No ale co prawda to były takie... "hiciory" które bez zastanowienia kupuje... AaaaaAAAaaaa przypomniało mi sie!!! Najlepszy numer (jezeli chodzi o gre) to był ten z... Call Of Juarez o mój boshe ja to bez zastanowienia kupiłem ale wracając a nie ja sie od tematu nie oddaliłem... dobra nie ważne. Tak więc jakbyście dali jakiś hit jak np. Call Of Juarez to na pewno ci, którzy nie kupują CD-A, i ci co nie wiedzą o CD-A wogóle nic, nie mieli przyjemności go kupić to jak zobaczą że jakiś hit w CD-A jest... To kupią go bez zastanowienia.

A jak tu kolega powiedział... A! Cytuję:

- Uwazam, że dodawanie płyty do każdego nr. jest genialnym pomyslem, a jak dołączycie film to już całkiem jestem wniebowzięty :)

Tak więc jeżeli chodzi o film to nie pamiętam kiedy byście jakiś film dali (Oczywiście oprócz Valhensinga czy jak to tam sie zwie :huh: ). A co do pisma to fajne recenzje, AR (Co do Action Redaction to ja teraz czytam z 2000 - 2004 roku :tongue: ) Zapowiedzi, Na płycie: bonusy, trailery (które niewiem z jakiego powodu mi nie działają, a mam programy otwierające jej, w których oglądam filmy na komputerze...) Dema ( Dema są jakiś fajnych nowych gier... i dlatego mi nie wchodzą :dry: ) i pełne wersje (które tylko czasami są fajne jak już na górze pisałem. To jest moje jedyne pismo jakie kupuje... nawet jezeli bylyby glupie gry i glupie recenzje i wogole to i tak bym kupil CD-A (no dobra... moze przesadziłem z tym (oczywiście nie z tym kupowaniem) że głupie będą i wogóle :tongue: ) A sie rozpisałem :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuję CDA sporadycznie - zawsze przeglądam zapowiedzi i raz na jakiś czas stwierdzam "biorę ten numer". Nie ukrywam - w większości przypadków skłania mnie do tego dołączona gra lub film.

Jest też inny powód - w CDA zawsze znajdę coś ciekawego do poczytania. Nie zawsze interesującym mnie sprawom poświęca się tyle uwagi ile bym chciał ale magazyn jest nie tylko dla mnie.

Lubię magazyn za oprawę, cenię tekściarzy za styl i podejście do sprawy oraz uwielbiam programy wolne od DRMów ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool: Hmm... :icon_idea: CDA kupuje już od dawna , mój pierwszy numer to 55 :geek: , później 87 i 90 bo dowiedziałem się ze jest w naszym kiosku ( wiele przeprowadzek ) , a zacząłem kolekcje od 93 numeru 2003 roku :icon_smile: . CDA kupuje dla wszystkiego , głównie dla informacji , artykułów , recenzji , Coverka, NL itd . Dzięki tej gazecie mogłem dowiedzieć się więcej o świecie gier , sprzęcie, technologi i takie tam inne innowacje . Czy jest inne pismo ? hmm... praktycznie nie , owszem jest wiele gazet komputerowych ale CDA ma większą pojemność stron jaki Covera i to o bardzo dużo po prostu wszystko czego dusza zapragnie . :icon_razz:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ocenia ze swojej perspektywy, moim zdaniem lepsze pisma byly "ale sie skonczyly" hehe. Obecnie jedynym pismem liczacym sie jest CDA i wielka szkoda! Konkurencja jest zdrowa z tym, ze raczej z punktu widzenia czytelnikow, a nie poszczegolnych wydawcow :) CDA, w pewnym sensie, stara sie byc pismem o "wszystkim" i dla "wszystkich". Wiadomo, ze jesli cos jest do wszystkiego, to jest do niczego. CDA (na swoj sposob) jest wyjatkiem od tej reguly i chyba wlasnie dlatego cenie sobie to pisemko...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...