Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2017

63 postów w tym temacie

W Cd-Action  na stronie z pełniakami pisze w jaki sposób użyć kody do GWINTA.

0

Witam ja z pytaniem skąd mogę pobrać grę Child of Light. Pobrałem z uplay wersję demo i nie mogę jej przemienić w wersję pełną, a nigdzie nie znalazłem pełnej wersji do pobrania z użyciem kodu. Proszę o dokładne informację, bo już zgłupiałem. Z góry dziękuję za pomoc.

0

Witam

Ja z pytaniem, które może powinno trafić gdzie indziej. Zamiast kodu do "Splinter Cell" otrzymałem kod do "Galactic Junk League" (jednakże kody do "Child of Light" i "Raymana 3" już zdążyłem pobrać). I pytanie teraz co z tym fantem zrobić?

img.jpg

0

Kodu do Splinter Cella nie ma, bo ta gra jest DRM-Free.

0

Dzięki właśnie zauważyłem (dawno nie używałem DVD i po prostu zapomniałem najpierw sprawdzić płytę :P Mea Culpa).

0

Napisano (edytowane)

Dnia 23.01.2017 o 09:39, Ghost napisał:

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2017

Bonusy

3. Kod do serwisu eTutor o wartości 116 zł pozwalający uczyć się on-line języka angielskiego.

2. Kod bonusowy o wartości ponad 15 euro do gry Galactic Junk League.

1. Kod dostępu do zamkniętej bety Gwinta: Wiedźmińskiej gry karcianej. Kod ten pozwala również dostać za darmo grę Wiedźmin: Edycja Rozszerzona (http://www.cdaction.pl/news-48442/gwint-wykorzystaj-kod-z-cda-otrzymaj-pierwszego-wiedzmina-na-gogcom.html)

Pełne wersje

3. Rayman 3: Hoodlum Havoc ENG

2. Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow PL/ENG

1. Child of Light ENG (Uplay)

mam problem ponieważ cały czas próbuje i klikam, zainstaluj rayman 3 i nic się nie dzieje jak to naprawić 

Edytowane przez DyniasPL
0

2 godziny temu, DyniasPL napisał:

mam problem ponieważ cały czas próbuje i klikam, zainstaluj rayman 3 i nic się nie dzieje jak to naprawić 

Spróbuj przenieść z płyty DVD folder z instalatorem gry na dysk twardy i stamtąd próbuj zainstalować. Jak się nie będzie dało - reklamacja płyty.

0

Witam, czy ktoś może wie jak rozwiązać problem z uruchomieniem Raymana 3 na win 7?

Po uruchomieniu .exe gra włącza się na ~1 sekundę po czym wyskakuje do pulpitu wraz z komunikatem "rayman3,exe przestał działać" :/

Fixy których już próbowałem (nie przyniosły żadnego efektu) :

- Zmiana wartości UAC

-Zmiana wartości TnL=1 na TnL=0

-Użycie trybu zgodności z każdą możliwą wersją okienek

-Aktualizacja sterowników graficznych

-Pobranie konwertera DX8 -> DX9   http://enbdev.com/convertor_dx8_dx9_v0035.htm

Zmarnowałem jakieś 2 godziny na szukanie rozwiązania, jeśli jakaś miła duszyczka coś wie to proszę o pomoc :<

0

Dnia 7.02.2017 o 16:11, Groksik9 napisał:

Pomoże ktoś? Rayman 3 przestaje dzialac po uruchomieniu. Próbowałem wszystkiego co znalazlem w internecie. Niestety nic nie pomogło.

Dnia 7.02.2017 o 19:48, marcing napisał:

Witam!

Rayman 3 wydaje się mieć problem z biblioteką binkw32.dll (niestandardowa, zawiera coś więcej, niż tylko dekoder filmików, podmiana na inną nie pomaga) - wyrzuca do pulpitu z kodem wyjątku c00000fd (stack overflow error) zarówno na W7 x64, jak i W10 x64. Pozostaje mi przetestować ją jeszcze na starym XP (2 aktywacje gry pozostały, bo nie można wycofać już użytych)...

Dnia 8.02.2017 o 18:55, Miloszun napisał:

Ja z kolei mam taki problem, że... Rayman 3 nie chce się włączyć. Kompletnie. Po kliknięciu na aplikację ta niemal natychmiastowo daje wiadomość "Rayman3.exe przestał działać". Mam Windowsa 10. Pomoże ktoś?

Dzibry ;)

U mnie pomogła fanowska modyfikacja - Better Rayman. Dzięki niej Rayman 3 obsługuje współczesne rozdzielczości.

https://www.gog.com/forum/rayman_series/better_rayman_3_includes_widescreen_patch

Specyfikacja sprawdzanego laptoka:

Intel P6200

NVIDIA GF 610M

4 GB RAM

Windows 10 AU

0

Mam problem z grą Rayman 3. Gdy chcę włączyć grę pojawia się komunikat "Please run the Rayman III setup". Próbowałem już reinstalować i oglądałem poradniki, ale nic nie pomogło...

0

Rayman 3 nie działa. Ciągle pojawia się 'appcrush'. Robiłam konfigurację z postu powyżej, ale wciąż nic. Pomocy!

0

Mam problem ze Splinter Cellem, zainstalowany tak jak napisane na C, nie mogę utworzyć profilu w singleplayer a w multiplayer gra wywala błąd po użyciu tego czegoś w pokoju z kamerą. Proszę o pomoc.

0

Na C w jakiś katalogu np. "gry" czy na C w katalogu "Program Files"? Bo jeśli ten drugi przypadek to będą problemy z utworzeniem i zapisaniem profilu.

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.