Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2017

Polecane posty

Dnia 1.02.2017 o 13:58, Arturzyn napisał:

Ciekawe, czy trzeci pełniak też będzie od Ubisoftu. :P

I wszystko jasne. :P

Szkoda, że Child of Light na Uplay i do tego do pobrania. Dla mnie Rayman i SC niosą ten numer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełne wersje całkiem spoko, choć nie wiem czy pode mnie.

Rayman 3: Hoodlum Havoc - grałem w to chyba kiedyś w Media Markt trochę :D Ale to było dawno temu i nie pamiętam czy to dokładnie ten tytuł. Być może to był jakiś inny z Raymanem np. poprzedniczki(ale w 3D na pewno).

Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow  - nie jestem jakimś fanem skradanek, także kiedyś grałem w demo jakiegoś SC i nie ogarniałem :P Ale być może dam mu szansę. W wolnym czasie. Więc nie wiem kiedy to nastąpi, bo sporo tytułów do ogrania, a i inne SC z CDA również mam jeszcze nie zaczynane :P

Child of Light  - ciężko powiedzieć, wygląda ciekawie, ale też te walki takie dziwne, ogólnie śmieszna produkcja, po gameplayiu ciężko ocenić czy przyciągnie czy odrzuci. Też "na kiedyś" :P

Co do bonusów, to jak dla mnie średnio trafione. Galactic Junk League budzi we mnie małe zainteresowanie, bo sama nazwa "symulator walk statków kosmicznych" już mnie odrzuca, choć zważając na to, że jest to gra sieciowa, może nie wieje nudą. Gwinta mam i jeszcze nie miałem w sumie chwili by zagrać. Jakoś w W3 bardziej ciągnęło, a tak poza to mniej ciągnie mnie do karcianek. A tym bardziej, że posiadam to bonus najmniej przydatny. I w końcu ten kurs eTutor wygląda spoko, ale martwią mnie ograniczenia czasowe, bo nie wiem czy będzie czas. Także nie wiem jak dużo można się nauczyć, chociaż poziomy do C2 sugerują, że dużo. Także kurs ogólnie fajna sprawa.

Podsumowując jeśli chodzi o pełniaki i bonusy w numerze, to są na dość dobrym poziomie, jednakże uwzględniając osobiste preferencje jakoś zachwycony nie jestem. Ale po numer powędruję i trzeba będzie zajrzeć jutro, aby dowiedzieć się co nieco o zawartości samego pisma :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony trochę się smucę, bo znów zawiodły mnie gry i numeru nie zakupię. :sad:

Z drugiej strony cieszę się, że zaoszczędzone pieniądze przeznaczę na coś innego (najpewniej film na DVD). :smile:

 

Uczciwie przyznając - poprzedniego numeru również nie zakupiłem, bo "Assassin's Creed 2" już miałem (i to również w wersji na Uplay), ale mimo to przyznaję, że pod względem pełniaków był lepszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toczyłem już kiedyś boje na tym forum o Child of Light i swoje zdanie do dziś podtrzymuję - jedna z najlepszych gier w jakie grałem. Muzyka jest świetna, styl graficzny miły dla oka, gra jest wierszowana i stąd postanowiono jej nie tłumaczyć co ma sens. Historia jest niegłupia i wcale nie aż tak dziecinna jak mogłoby się wydawać jak popatrzy się na trailer. Co do mechaniki walk - na pewno nie jest jakaś mega wymagająca, ale walki z bossami potrafią dać się we znaki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.02.2017 o 08:40, Fear87 napisał:

Problem nie jest z systemem tylko z nowszymi kartami graficznymi:

"The game uses lighting techniques that are no longer supported on modern hardware drivers. The extensive use of projected lighting and shadows are key to the stealth gameplay and their absence makes the game very difficult to play. No official remedy has ever been released"

Kiedyś używaliśmy różnych hacków, żeby odzyskać cienie (ich brak w multiplayerze był SZCZEGÓLNIE uciążliwy). Najlepiej sobie radził 3d analyzer, ale nie wiem czy na obecnym sprzęcie dałby radę coś poudawać.

A, i nie z aż takimi "nowszymi" - problemy się zaczęły pojawiać już na GFach z serii 7xxx, czyli w... 2007 roku? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no... Pełniaki coraz gorsze i jakby coraz starsze... już lepiej było dać np pełny emulator Amiga Forever czy coś w tym guście. Przynajmniej było by bardziej retro niż stary S.C czy Rayman. ;)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Przemorek napisał:

Witam,

Mam problem z kodem do GWINTA , klient GOG nie rozpoznaje kodu.

Na stronie 128 w magazynie jest taka ramka z informacją, co zrobić z kodem pozyskanym z kody.cdaction.pl Przeczytaj punkt pierwszy i drugi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Rayman 3 wydaje się mieć problem z biblioteką binkw32.dll (niestandardowa, zawiera coś więcej, niż tylko dekoder filmików, podmiana na inną nie pomaga) - wyrzuca do pulpitu z kodem wyjątku c00000fd (stack overflow error) zarówno na W7 x64, jak i W10 x64. Pozostaje mi przetestować ją jeszcze na starym XP (2 aktywacje gry pozostały, bo nie można wycofać już użytych)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marcing napisał:

Witam!

Rayman 3 wydaje się mieć problem z biblioteką binkw32.dll (niestandardowa, zawiera coś więcej, niż tylko dekoder filmików, podmiana na inną nie pomaga) - wyrzuca do pulpitu z kodem wyjątku c00000fd (stack overflow error) zarówno na W7 x64, jak i W10 x64. Pozostaje mi przetestować ją jeszcze na starym XP (2 aktywacje gry pozostały, bo nie można wycofać już użytych)...

U mnie antywir (Norton) uwala ten plik w czasie instalacji, twierdząc że ma w środku trojana.

Niby tego:

https://us.norton.com/security_response/writeup.jsp?docid=2016-121208-2853-99

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...