Skocz do zawartości

Polecane posty

Dzwoniłem do tych z Baunera i powiedzieli ze napewno cda zostal wyslany poleconym w poniedzialek. Ja tam nie znam sie na poczcie to nie wiem ile powinna icsc paczka z pruszkowa do wolomina ale jeszcze nie przyszla. Mam nadzieje ze przyjdzie 12 ale to jest prawie 2 tygodnie po premierze kioskowei :cry: szkoda

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda z prenumeratą CDA zaczęła bardzo nieprzyjemnie. Pierwszego numeru(chyba 2/2001) nie dostałem szybko, mozna powiedzieć, że dostałem go dopiero razem z numerem 3/2001(a wy narzekacie na kilkudniowe opóźnienia), ale później było raczej lepiej niz gorzej. :) Teraz mam jeszcze jeden numer w prenumeracie i wielki dylemat: CDA już mnie tak nie bawi(ale i tak nadal jest najlepsze) i co najgorsze(dla CDA) pojawiły się miesięczniki o tematyce programistycznej(nie wiem czy mogę podać, więc lepiej nie podam ;) ), które są jego konkurentami do prenumeraty. I chciałbym prosić brać prenumeratorską o radę: Czy pozostać przy CDA, czy może przeżucić się na te "inne miesięczniki"? Proszę podać jakieś argumenty, bo wolę poznać opinie innych prenumeratorów w tej sprawie.

PS. Lista "innych miesięczników" dostępna na maila lub GG. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I chciałbym prosić brać prenumeratorską o radę: Czy pozostać przy CDA, czy może przeżucić się na te "inne miesięczniki"? Proszę podać jakieś argumenty, bo wolę poznać opinie innych prenumeratorów w tej sprawie.
Kiedyś też chciałem się przerzucić nieco na "poważniejsze" pismo;) Jednak uzależnienie od CDA jest zbyt mocne, i musiałbym kupować i to i to:)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JJJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE JJJJJEEEEEEEEEEEEE JJJJJJJJEEEEEEEEEE

Wreszcie przyszło mije kochane CDA WRESZCZIE JJJJJJEEEEEEEEEEEE :D:D:D Po prawie 2 tygodniach czekanie wreszcie je MAM :D:D:D

I co - obeszło się bez zmiany bielizny :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEE NNNNNNNNIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEE

NNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

NNNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEE

Musze sie przyznac, wczesniej was troche oszukałem.

Ci z CDA powiedzieli mi ze powinno przyjsc w poniedzialek no i cos przyszlo znaczy sie mnie rano nie bylo w domu i listonosz zostawil mi kartke (ze przyszedl list poleconym tylko listonosz nikogo nie zastal)

Byłem swiecie przekonany ze to CDA

a okazalo sie ze to... książka ktora wybralem jako prezent przy zamawianie prenumeraty "tajniki nagrywania plyt cd"

Doprawdy zenujace :evil: :evil: :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEE NNNNNNNNIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEE

NNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

NNNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEE

Musze sie przyznac, wczesniej was troche oszukałem.

Ci z CDA powiedzieli mi ze powinno przyjsc w poniedzialek no i cos przyszlo znaczy sie mnie rano nie bylo w domu i listonosz zostawil mi kartke (ze przyszedl list poleconym tylko listonosz nikogo nie zastal)

Byłem swiecie przekonany ze to CDA

a okazalo sie ze to... książka ktora wybralem jako prezent przy zamawianie prenumeraty "tajniki nagrywania plyt cd"

Doprawdy zenujace :evil: :evil: :evil:

Stary, CDA nie przychodzi poleconym. jakbyś wyjechał na Alaske to by w skrzynce sie tak dlugo dusialo (CDA) az do twojego powrotu. Chyba zeby ktos ci je ze skrzynki podprowadzil :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym razem wyslali zwyklym listem ale nie doszlo to niby wyslali poleconym. Wiecie poczta zgubil paczke a oni sa stratni.

Ale ciekawe za ksiazka zostala zaadresowana 7, a cda 5 i cda jeszcze nie doszlo. :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie KONIEC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KOŃCZĘ z prenmerata na ZAWSZE. Już nie wytrzymalem i z nia tak po prostu skonczylem. Zadzwonilem tam a oni zwroca mi pieniadze.

KONIEC :evil: :evil: :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość borowik_

Wysłałem list po prenumeratę gdzieś z 2 tygodnie temu i jeszcze się jej nie doczekałem.Chciałem kupić CDA w kiosku ale przecież mogę ją dostać.Sam już nie wiem co robić.HELP :!: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem list po prenumeratę gdzieś z 2 tygodnie temu i jeszcze się jej nie doczekałem.Chciałem kupić CDA w kiosku ale przecież mogę ją dostać.Sam już nie wiem co robić.HELP :!: .
Zamówenie nowego numeru powinno się składać najwyżej miesiąc przed premierą kolejnego CDA...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którego powinno przyjść nowe cda?

bo to ostatnie znam już prawie na pamięć...

Masz napisane wewstępniaku!! Jaq widzisz nie znasz całego na pamięć, więc możesz jeszcze trochę poczytać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem list po prenumeratę gdzieś z 2 tygodnie temu i jeszcze się jej nie doczekałem.Chciałem kupić CDA w kiosku ale przecież mogę ją dostać.Sam już nie wiem co robić.HELP :!: .
Zamówenie nowego numeru powinno się składać najwyżej miesiąc przed premierą kolejnego CDA...

bo oni tyle tego mają ze sie nie wyrabiają w tym Bauerku. jak ja chce zamowic prenumerate od 1 nr to dzwonie na początku grudnia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze

jesli wczoraj zamówiłem przez neta prenumerate na 6 miechów dvd od numeru 2 2004 a dzisiaj lub jutro zaplace przelewem to kiedy do mnie przyjdzie lutowy numer????czy napewno dojdzie czy mozliwe ze nie??prosze o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze

jesli wczoraj zamówiłem przez neta prenumerate na 6 miechów dvd od numeru 2 2004 a dzisiaj lub jutro zaplace przelewem to kiedy do mnie przyjdzie lutowy numer????czy napewno dojdzie czy mozliwe ze nie??prosze o pomoc

Powinien dojść na czas, czyli w okolicach premiery kioskowej, oczywiście im szybciej zapłacisz tym lepiej no bo od tego uzależniona jest wysyłka...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem wreszcie szczesliwy.

Nie bede juz sie martwi kiedy wreszcie przyjdzie cda.Innym podobno numery przychodza nawet przed premiera kioskowa ale mi...

Wreszcie bedzie spokój, i numer bede mial na czas :D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...