Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

Wybieramy najlepsza okładkę 2016 roku

Wybieramy najlepsza okładkę 2016 roku  

593 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która okładka z rocznika 2016 spodobała Ci się najbardziej?

    • 01
      30
    • 02
      14
    • 03
      127
    • 04
      40
    • 05
      25
    • 06
      7
    • 07
      43
    • 08
      35
    • 09
      41
    • 10
      42
    • 11
      29
    • 12
      14
    • 13
      142

Ankieta jest zamknięta na nowe głosy


Polecane posty

W tym roku żadna okładka nie wbiła mnie w fotel. Wszystkie są jakieś takie...pstrokate. Chociaż magazyn Pixel w ogóle do mnie nie trafia, bo skupia się praktycznie wyłącznie na retro, o tyle trzeba mu oddać, że większość okładek ma wysmakowanych. Chciałbym, żeby CDA poszło w tym kierunku. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z Twoją opinią. Okładki CD Action niosą ze sobą wielkie pokłady emocji. Z jednej okładki czasami możnaby nakręcić krótkometrażowy film :D Natomiast te Pixela (no może za wyjątkiem nielicznych) zdają się być takie... puste, momentami zbyt uproszczone. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety większość okładek to skopiowanie materiałów reklamowych. Mało inwencji własnej (jedynie numer urodzinowy wymagał stworzenia czegoś własnego). Zagłosowałem na ME, wygląda najlepiej z nich wszystkich. Jako najgorszą uważam tą z pokemonami, trochę wstyd mi było podchodzić z nią do kasy :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężki wybór, bo poziom bardzo wyrównany (przynajmniej dla mnie). Nie widzę takiej która byłaby jednoznacznym faworytem. Numery 7, 8, 13 szczególnie mi się podobały, fajna jest 3... swój głos dam jednak na 9 - tak paskudę z Pokemonem!!! Wcale mi się nie podoba, ale jest reakcją na pewne zjawisko kulturowe i jako taka zasługuje na wyróżnienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...