Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2017

Polecane posty

8 hours ago, CrazyJapanese said:

Też jestem ciekaw czy zwykla czy deluxe. Dodatkowo mam pytanie czy jesli mam wersje EN na uplay to wersja z CD Action  to jest wersja PL na uplay? Czy wersja PL jest tylko na plycie a EN jest uplay? 

W CDA jest wersja zwykła. Jeżeli grę zainstalujesz z płyty to będziesz mieć polską wersję językową. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę o informację. W jaki sposób zainstalować "Assasin's creed 2 " w wersji polskiej.

W moim przypadku po instalacji gra automatycznie została przypisana do u-play. Po próbie włączenia pobrała pliki z internetu i uruchomiła się,

niestety do wyboru jest tylko angielski i włoski.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, HENTAY said:

Proszę o informację. W jaki sposób zainstalować "Assasin's creed 2 " w wersji polskiej.

Zainstaluj grę Assassin's Creed II z płyty z bieżącego numeru CDA. Następnie wejdź do katalogu, w którym masz zainstalowaną grę. Kliknij na AssassinsCreedIIGame. Ściągnie się mały patch do gry. Po instalacji gra się uruchomi. Wyjdź z niej, zrestartuj komputer i ponownie odpal grę wchodząc do folderu z zainstalowaną grą i klikając na AssassinsCreedIIGame. Od tej pory możesz grę bez problemu uruchamiać przez UPlay i cieszyć się wersją PL.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem najnowszy numer CDA. Zainstalowałem bez problemu ACII, ściągnąłem klucz z kody.cdaction.pl. Po czym po wpisaniu wystąpił błąd, a następnie info: Produkt został już przypisany do twojej biblioteki. Jedyny problem, że gry w rzeczonej bibliotece nie ma. Ktoś wie co z tym zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/15/2017 at 6:06 PM, PaulPGR said:

Kupiłem najnowszy numer CDA. Zainstalowałem bez problemu ACII, ściągnąłem klucz z kody.cdaction.pl. Po czym po wpisaniu wystąpił błąd, a następnie info: Produkt został już przypisany do twojej biblioteki. Jedyny problem, że gry w rzeczonej bibliotece nie ma. Ktoś wie co z tym zrobić?

Tutaj chyba najlepiej skontaktować się z Pomocą Techniczną firmy Ubisoft. Kontakt: https://support.ubi.com/pl-pl/Faqs/000020774/Dane-kontaktowe-Ubisoft

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam a jak ktoś zainstalował Assasyna 2 poprzez Uplaya, musiałbym teraz odinstalować go i na nowo zainstalować z płyty czy dałoby się to jakoś inaczej zrobić?

Na początku chciałem z płyty ale miałem problem z autoodtwarzaniem, poradziłem sobie z tym jednak otwierając zawartość płyty w nowym oknie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy tę grę daje się ukończyć? Zebrałem wszystkie pióra i odniosłem je do skrzyni w willi. Wyświetliła się cutscenka z przytulaniem mamusi. Po czym dłuuugie ładowanie i cutscenka wyświetliła się ponownie tyle tylko, że bez dialogów a Maria była niewidzialna... a potem nie da się poruszyć i jest po graniu... wczytywanie sejwa powoduje uruchomienie cutscenki od nowa i całość się powtarza... W dupę z takimi tytułami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...