Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2017

Polecane posty

Wygląda kusząco. Dawno mnie żadne pełniaki nie zaciekawiły, a tu takie miłe zaskoczenie.
 Swoją drogą, mam pytanie. Czy aktywując klucz Awesomenauts będę w stanie odblokować swoje konto Steam? Chodzi o nabycie gry powyżej 5 euro w celu odblokowania funkcji społecznościowych. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że na dwóch pierwszych pozycjach dominują gry mające trochę lat na karku, ale dalej cieszące się popularnością. Far Cry oferuję rozległe mapy i możliwość podejścia w każde miejsce na mapie, jakie widzimy (w 2004 roku robiło to spore wrażenie, dodam że cenię ten tytuł bardziej niż Half-Life 2), sztuczna inteligencja do dziś potrafi zrobić na mnie wrażenie, zaś Assassin's Creed 2 był pierwszą grą od Ubisoftu, który wymagał stałego połączenia z Internetem, dopiero potem zabezpieczenia antypirackie zluzowano.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie każdą z pełnych wersji da się polecić. W Awesomenauts nie grałem, ale sam tytuł obił mi się o uszy i na pewno jest bardzo przyjemną ciekawostką.
Far Cry? Pamiętam, że "trójka" sprawiła mi całkiem sporo zabawy, zaś "jedynka"... Męczyłem się z nią dość mocno, do tego te zmiany klimatu i tropikalna sceneria, która mnie nigdy szczególnie nie rajcowała... Nie przeszedłem tego tytułu ostatecznie, ale szanuję za wkład w historię FPS'ów, może kiedyś...
Assassin's Creed II? Peany, peany mógłbym głosić i zresztą głosiłem, kto nie grał, a choć trochę lubi gry akcji, to musi.
Przez ostatnie chyba trzy numery nie było zbyt różowo, ale postanowiłem czekać i się doczekałem.
Szkoda tylko, że FC i AC II mam już w swojej biblioteczce, ale śmiałbym tylko nie mieć... A na Uplay Far Cry'a z chęcią przywitam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...