Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sebulec

Reklama na głownej stronie

Polecane posty

Rozumiem że reklamy umożliwiają twórcą zarabianie i utrzymywanie serwerów. Dlatego też zawsze wyłączam addblocka na waszej i innych stronach z których korzystam regularnie. Ale proszę starajcie się kontrolować reklamy które wyświetlają się na waszej stronie. Chodzi mi o jedną konkretnie reklamę. Jest to praktycznie szkodliwy wirus "Zostałeś wytypowany jako zwycięzca windows...". Postarajcie się jej nie wyświetlać ponieważ reklama pojawia się zamiast cdaction.pl i uniemożliwia cofnięcie się na waszą stronę. Dziękuje i proszę administracje o rozpatrzenie mojej prośby, bo przez ciągłe i uciążliwe, zamykanie waszej strony i jej ponowne odwiedzanie z nadzieją na brak tej reklamy przekonuje mnie do słuszności addblocka. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę poinformować, że irytująca reklama dalej ładuje się na stronie. Domena cotygodniowe-oferty-promocyjne.space, która mi się wyświetliła najwyraźniej zarejestrowana jest za pośrednictwem WhoisGuard, Inc. (Panama). Chyba można zgłosić spam na ich stronie, ale wątpię, czy poza udostępnieniem IP i danych coś to zmieni. Interia powinna zrobić porządek u dostawcy reklam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działacie, działacie a efektów brak. Nawet wirusy już CDAction zaczęło reklamować? Zlitujcie się, to chyba szanujący się magazyn a nie strona z torrentami żeby takie rzeczy wyskakiwały. Normalnie jakby ktoś buszował po stronach dla dorosłych...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że problem nadal aktywny. O zgrozo - oskarżyłem sam siebie o zawirusowanie komputera. No ale na pewno nie zrobiłbym tego trzem różnym kompom ;) A na tylu już mi ten komunikato-reklamo-wirus wyskoczył. Naprawdę nic z tym nie można zrobić? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sevard chodzi mi o to, czy admin strony nie może nic z tym zrobić. Przypuszczam, że to problem interii, bo na jakimś innym ich serwisie też mnie ta reklama napadła.

No i należę do tych dziwaków, którzy nie blokują reklam. Większość treści w sieci jest za darmo, więc jestem w stanie znieść reklamy, żeby jakoś wynagrodzić autorów za ich nakład pracy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minął miesiąc, a w kwestii inwazyjnej reklamy ładującej się zamiast strony głównej nic się nie zmieniło... Tak dbacie o swoich czytelników? Czy nikt w redakcji nie może huknąć na adminów? Może w takim razie najwyższa pora rozstać się z interią?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogą rozstać się z Interią, bo strona należy do Interii. CDA na dobrą sprawdę dostarcza zawartość i tyle. Zresztą nawet jeśli byłoby inaczej, to i tak nie mogliby podziękować Interii, bo to wszystko to jest jedna grupa kapitałowa.

Tak jak już kilka razy pisałem - zainstaluj sobie program blokujący reklamy i tyle. Jak im wpływy z reklam spadną, to może ktoś się w końcu nad tym zastanowi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tyle że używam IE 11 do którego nie znalazłem sensownego, działającego ad-blockera (a zmieniać przeglądarki nie mam najmniejszego zamiaru, doświadczenia z innymi mam jak najgorsze - Firefox jest wolny, niefunkcjonalny i brzydki, Chrome natomiast to jak zaproszenie na własny dysk reszty świata).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety , CDA należy do Bauera, zaś oni zaś są też właścicielami Interii. Dopóki Bauer nie postanowi inaczej to CDA jest skazane na serwery Interii, ja w każdym razie mam Ad Blocka w Oprze i żadne reklamy mi nie dokuczają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam AdBlock-a i mi nic nie wyskakuje.

Więc jak ktoś ma problem, to niech sobie pobierze. Ja mam jako dodatek do przeglądarki. Póki się nic na CD-A nie zmieni, będę go stosował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...