Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 13/2016

Polecane posty

Co wy macie z tymi strategiami? To jest niepokojące.

Nosferatu - horror. Meh, nie gram. El Matador - z tego co widzę, to podobne do Maxa Payne'a. Tego "klasyka" odinstalowałem po jakiejś godzinie, więc wątpię, żeby do mnie przemówił. Fantasy Wars - jeśli się nie mylę, to gra od twórców King's Bounty, które uważam za wybitne. Jeśli jest podobna do KB, jestem kupiony.

 

@kacperwawszczykno to lipa, cały entuzjazm wyparował :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No racja, generalnie spada poziom ostatnio i to mocno (w kazdym razie to moja opinia) ale trzeba pamietac, ze pelniaki to tylko dodatek do pisma a nie jego rdzen. Teksty sa bardzo ciekawe i zroznicowane tematycznie (publicystyka) a recenzji ciezko sie czepiac bo sa subiektywne - a co do ich formy i poprawnosci jezykowej nie ma zadnych przeciwwskazan. No i np ja tam wole dostac Retro albo taki kalendarz niz pelniaki, ciesza mnie takie praktyczne prezenty :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem już trochę w Fantasy Wars i naszła mnie chęć na sprawdzenie El Matador. Niestety, mimo że mój lapek spełnia wymagania z palcem w d... nosie to przy odpalaniu wyskakuje komunikat o nieprawidłowym GPU, a po odpaleniu misji gra się wyłącza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...